SIŁA NOWENNY …

img_3413.jpg

Nowenna  to jakby okrycie się płaszczem opieki świętego  , to nadzwyczajne nabożeństwo ku Jego czci, wyjednujące Jego szczególne wstawiennictwo w trudnych sytuacjach naszego życia.

Święci oraz wszyscy, którzy z całkowitym oddaniem poszli za Jezusem , wstawiają się za nami u Boga. Dlatego dziękujmy Bogu za tak wyjątkowego świętego jak Józef Sebastian Pelczar i zwracajmy się do Niego każdego dnia w naszych potrzebach i składajmy podziękowania za już otrzymane łaski w naszym codziennym życiu. O tej wyjątkowej roli , św. Józefa Sebastiana w naszym życiu i Jego wielkim umiłowaniu Eucharystii , mówił do nas Delegat Metropolity Przemyskiego do Permanentnej Formacji Kapłanów
ks. dr Jan Szeląg. 

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za otrzymane łaski i dobre wyniki badań, proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga w szczególności o modlitwę o  prawidłowy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka

Św. Biskupie Pelczarze dziękuje za otrzymane łaski podczas operacji oka cioci i proszę o szczęśliwą kolejną operacje oraz powrót do zdrowia.

Św. J. S. Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, szczęśliwą operację oka i proszę gorąco o zdrowie i opiekę dla mojej cioci Zofii.

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za szczęśliwe narodziny zdrowego wnuka, proszę dalszą opiekę o zdrowie i Boże błogosławieństwo, wypraszaj łaski dla rodziców potrzebne w trudach wychowania

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze przez Twoje wstawiennictwo dziękujemy Panu Bogu za łaskę powrotu do zdrowia naszego przyjaciela Daniela . To co miało być niemożliwe staje się możliwe. Prosimy Cię o dalszą opiekę nad nim. Wspieraj także jego najbliższych aby nie zabrakło Im sił we wspieraniu Go w walce o powrót do zdrowia.

Wspaniałą okazją , ku temu jest nasz udział w tym wyjątkowym spotkaniu z naszym św. Biskupem Józefem Sebastianem Pelczarem . Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Janowi za tak pouczającą homilię i to piękne świadectwo wiary , tak potrzebne nam w dzisiejszym święcie. Również obiecujemy naszą modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa Sebastiana. 

Galeria zdjęć ...

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2019, o godz 17:00