Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Józefie Sebastianie proszę o dobrego męża, łaskę założenia katolickiej rodziny oraz dar potomstwa. Proszę o cud uzdrowienia relacji z Krzysztofem i jego rodziną.
Zduńska Wola ~Karolina, 28.04.2019

Święty biskupie Józefie Sebastianie proszę Pana Boga za Twoją przyczyną o łaski potrzebne w wyjazdach i wycieczkach w maju dla mnie i moich znajomych.
Korczyna ~Czcicielka, 27.04.2019

Święty Józefie Seastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco miej w opiece moją rodzinę i wypraszaj dla niej potrzebne łaski. Proszę aby mój syn wybrał dobrą drogę zyciową.
Korczyna ~parafianka, 27.04.2019

Święty Józefie Seabastianie prosze Cię gorąco uwolnij mojego mężą od nałogu ktory rujnuje nasze życie.
Korczyna ~parafianka, 27.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy ci za otrzymane łaski zdrowia dla mamy Danuty i prosimy Cię o opiekę nad całą naszą Rodziną. 
Glojsce ~Rodzina, 27.04.2019

Święty Józefie Sebasianie Pelczarze dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Miłosiernego Boga za nami, proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną, o zdrowie dla męża i synów.
Korczyna ~czcicielka, 27.04.2019

Św.Biskupie Sebastianie Pelczarze proszę gorąco o zdrowie dla mojego męża wdzięczna parafianka
korczyna ~parafianka, 27.04.2019

Św.Biskupie Sebastianie Pelczarze dziekujemy za 25-lecie małrzeństwa,prosimy o dalszą opiekę nad nami i naszymi dziećmi.
korczyna ~parafianie, 27.04.2019

Przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawienictwem Sw J. Pelczara i br Alberta prosze o dobra prace i godziwe wynagrodzenie, Panie ulituj sie nade mną 
~Wiesia, 26.04.2019

Św Józefie Sebastianie proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Roberta, o otwarcie Jego serca na miłość Bożą i drugiego człowieka 
Przemysl ~Czcicielka , 25.04.2019

Święty Biskupie proszę Cię o zdrowie dla mojej córki Julii 
~Twoja czcicielka , 25.04.2019

Św Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojem mamy. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski.
~Ewa, 25.04.2019

Św Jozefie Sebastianie proszę o łaskę zdrowia dla Elżbiety poprawę wyników badań i blogoslawienstwo dla całej rodziny
Korczyny ~Wieslawa, 25.04.2019

Swiety nasz Oredowniku w Niebie dziekuje za opieke nad nami, prosze wypraszaj  mi potrzebne Laski, zdrowie dla dzieci i wnukow, by wnuki wzrastaly na ludzi milych Panu Bogu i Jemu wiernych. 
Korczyna ~czcicielka, 25.04.2019

Św. nasz Patronie Józefie proszę o dar mądrości dla Michała i całej rodziny. Wyzwól ich z mocy szatana i wprowadź na drogę wiądąco ku Bogu. Spraw również , aby mieli odwagę zrozumieć swoję grzeszne postepowanie i wyrządzanie innym krzywd. 
korczyna ~czciciel, 24.04.2019

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE, NASZ ORĘDOWNIKU PRZED TRONEM BOGA, PROSZĘ CIĘ GORĄCO O ZDROWIE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY, DLA MNIE , SYNA I MĘŻA, KTÓRY BARDZO CZĘSTO CHORUJE. MÓDL SIĘ ZA NAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 23.04.2019

Święty Sebastianie nasz Orędowniku dziękuję za poprawę zdrowia dla Piotra dodaj mu siły i zdrowia w codziennej pracy zawodowej.
Zręcin ~mama, 22.04.2019

Święty Biskupie Pelczarze pragnę podziękować za udany zabieg chirurgiczny i proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo dla mnie.
Zręcin ~Agnieszka, 22.04.2019

Święty Józefie Pelczarze prosze o zdrowie i Bożą opiekę dla Ireny ze Zręcina.
Zręcin ~córka Agnieszka, 22.04.2019

Św. Sebastianie proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o modlitwę błagalna, o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego, o cud w ważnych dla mnie intencjach. Proszę o nieustanne wstawiennictwo całego Nieba we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę zachowaj mnie przed atakami złych ludzi , którzy nie radzą sobie w życiu z problemami i swoim zachowaniem , słowami wbijają gwoździe innym. Racz ich wszystkich dotknąć swoją łaską i przemień serca . W sposób szczególny proszę za Jakuba , który się w tak młodym wieku szybko pogubił , wskutek przebywania ze złymi ludźmi. Ześlij cud przemiany serca całej jego rodziny , która także się pogubiła i trwa w grzechu obmowy – plotek. Niech Twoje wstawiennictwo św. Józefie będzie światłem dla nich , dzięki któremu doświadczą Bożego miłosierdzia.
Kraków ~Tadeusz , 22.04.2019

Św. Sebastianie pragnę podziękować Ci za całe Triduum Paschalne , za przeżycie tych dni oraz za wyjątkową homilię ks. Dariusza w Wielki Piątek , która wiele mi uświadomiła jak łatwo zranić Boga oraz drugiego człowieka. Proszę o łaskę umocnienia wiary mojej i całej mojej rodziny , abym nie wbijał gwoździ Bogu i bliżniemu. 
korczyna ~parafianin , 20.04.2019

Poproszę o modlitwę aby ustąpiła moja depresja.
Wałbrzych ~Nela, 20.04.2019

O Jezu Zbawicielu, Panie mój i Boże mój, który poprzez ofiarę krzyża odkupiłeś nas i zwyciężyłeś władzę szatana, proszę Cię o uwolnienie pewnej osoby  od wszelkiej obecności diabelskiej i od wszelkiego wpływu szatana. Aby przestała atakować Księży z naszej parafii . Proszę Cię o to w Twoje imię, Proszę Cię o to przez Twoje rany, Proszę Cię o to przez Twój Krzyż, Proszę Cię o to przez wstawiennictwo Maryi, Niepokalanej i Bolesnej. Krew i woda, które wypływają z Twojego boku, niech spłyną na tą osobę , aby ją  oczyścić, wyzwolić, uzdrowić od mocy szatana.  Św. Józefie Sebastianie módl się za wszystkimi którzy atakują kościół i duchowieństwo , szczególnie w tym ostatnim czasie.  
korczyna ~parafianin , 19.04.2019

Św. Biskupie Józefie pragnę podziekować Panu Bogu przez Twoje wstawiennictwo za dar kapłaństwa ks. Dariusza. Proszę aby w dalszym ciągu z taką wielką gorliwością pełnił posługę w naszej parafii , głosząc Boże słowo oraz prowadził tak pięknie Liturgiczną Służbe Ołtarza , co dało się zauważyć podczas Liturgii Wielkiego Czwartku , kiedy to tak wielu młodych chłopaków zgromadziło się przy Ołtarzu , aby ukazać piekno Triduum Paschalnego. Obdarz MInistrantów i Ks. Dariusza potrzebnymi łaskami , niech nadal ukazują tak wspaniale drogę do Boga innym ludziom. 
korczyna ~parafianin , 19.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze. Proszę Cię o uwolnienie od urojenia prześladowczego osoby , które oczernią i nękają  kościół oraz  księży  . Dopomóż tym  osobom  w rozwiązaniu problemów osobowych. Proszę również , aby nie szukały  w kościele emocjonalnych wrażeń. 


korczyna ~parafianin , 18.04.2019

św. Biskupie Pelczarze  uproś mi łaskę pomocy i szczęśliwego zakończenia
w bardzo ważnej sprawie oraz opiekę dla moich najbliższych 
Korczyna ~Danuta, 14.04.2019

Św. Biskupie Pelczarze proszę spraw aby egzamin maturalny,który mnie wkrótce czeka,poszedł mi pomyślnie i abym dostała się na wymarzone studia. Dziękuję za zdrowie w mojej rodzinie i proszę o dalszą opiekę. 
Korczyna ~Parafianka , 12.04.2019

Swięty biskupie  J. Sebastianie pokornie proszę o wstawiennictwo za moimi synami i wnukami w Bogu znanej sprawie, pomóż dokonywać im tylko dobrych wyborów w życiu, Proszę również o zdrowie dla Tadeusza i Liliany. Bądż wola Twoja Panie Jezu.
~Zatroskana matka, 10.04.2019

prosze św. Sebastianie o pomyślne zdanie egzaminów dla mojej córki i bratanicy, Bog zapłać
Korczyna ~parafianka, 09.04.2019

Swięty Józefie dziękuję Ci za zdrowie mojej córki, miej ją dalej w swojej opiece i całą moją rodzinę. 
Korczyna ~parafianka, 08.04.2019

O światło Ducha św. i potrzebne łaski dla ks. Dariusza z Korczyny , który w dniu dzisiejszym rozpoczął w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Proszę św. Józefie Sebastianie spraw , aby ten czas świętych ćwiczeń rekolekcyjnych wydał  w naszych rodzinach jak naliczniejsze owoce . Duchu święty ześlij ogień miłości - Najświętsze serce Jezusa zmiłuj sią nad nami ..
Krasna ~Parafianin , 07.04.2019

Św. Józefie Sebastianie proszę Cie o dobre przeżycie rekolekcji dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Proszę o łaskę zdrowia dla naszego ks. Proboszcza oraz Jego Mamy 
Krasna ~parafianka , 07.04.2019

Św BP Sebastian ie, proszę Cię o to by Jezus Zmartwychwstał w naszej rodzinie. O przemianę serc i właściwe przeżycie świąt.
KORCZYNA ~Maria, 06.04.2019

Swiety Jozefie Sebastianie Twojej opiece powierzam cala moja rodzine wypraszaj dla nas u Jezusa zdrowie i inne potrzebne laski  wspieraj nas w trudnych chwilach swoja sila  wnukom wskazuj wlasciwa droge zyciowa  .aby sie nie zagubili w zyciu i nie odeszli od Boga aby na swej drodze spotkali wartosciowch ludzi z ktorymi mogliby zalozyc szczesliwe rodziny
Krosno ~czcicielka, 05.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez wstawiennictwo Boga i Najświętszej Maryji Panny, proszę Cię, by w mojej rodzinie nie było problemów, byśmy się nie kłócili i zawsze żyli w zgodzie.
Korczyna ~Parafianka , 04.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, przez stawiennictwo Boga i Najświętszej Matki, proszę Cię, o zdrowie i potrzebne łaski dla całej mojej rodziny, a w szczególności dla ciężko chorej babci 
Korczyna ~Parafianka , 04.04.2019

Proszę o modlitwę w mojej intencji o rozwiązanie moich problemów osobistych a także oto aby osoba którą bardzo skrzywdzilam wybaczyla mi 
Opole ~Marta, 31.03.2019

Święty Biskupie Pelczarze proszę o zdrowie dla córki i wnuczków obdarz łaską całą rodzinę. 
Korczyna ~Czciciel, 28.03.2019

Św. Józefie Sebastianie dziękuję Ci za wszelkie łaski otrzymane za Twoją przyczyną. Proszę Cię gorąco o udaną operację i powrót do zdrowia dla Eweliny. Czuwaj nad Nią i jej synkiem. Miej w opiece całą naszą rodzinę, wspieraj i dodawaj sił w trudnych chwilach i chorobie. 
~Lidia, 28.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za dotychczas otrzymane łaski, prosze o zdrowie dla mnie i mojej Rodziny, proszę również o szczęśliwe rozwiązanie i urodzenie zdrowego dziecka.
~Parafianka, 28.03.2019

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.05.2019, o godz 18:00