Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

 Błagam o modlitwe w intencji mojego uzdrowienia 
Rajgród(podlaskie) ~Marlena, 28.08.2017

Św. Józefie Sebastianie, miej w opiece moich synów którzy rozpoczynają nowy rok szkolny, darz ich zdrowiem  i miej w opiece. Pomóż im dobrze się uczyć, by byli grzecznymi uczniami oraz żeby zawsze pamiętali o modlitwie. Pomóż im zrozumieć jeden drugiego żeby się nie kłócili, a kochali i wspierali.
Korczyna ~Twoja wierna czcicielka, 28.08.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę o łaskę zdrowia dla mnie. 
~Parafianka, 28.08.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o uwolnienie męża z nałogu alkoholowego o zdrowie dla Niego, opiekę i potrzebne łaski dla mojego syna i dla mnie. Proszę o to aby Mateusz zdał egzamin i aby z ochotą przystąpił do nauki. Miej w opiece moją mamę i Grzegorza.
korczyna ~parafianka, 28.08.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę o łaske zdrowia dla mojej córki , udany zabieg i aby wszystko było już dobrze .
Krosno ~mama, 27.08.2017

Święty Józefie dopomóż mi w walce ze śmiertelną chorobą, proszę wstrzymaj chociaż w pewnym stopniu jej rozwój. 
~Trzcicielka. , 27.08.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę dopomóż w egzaminie pewnej osobie.
~Trzcicielka. , 27.08.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję bardzo za dotychczasowe łaski. Bardzo proszę o zdrowie dla: Babci, Mamy, Taty, Rodzeństwa, Szwagra, Siostrzenicy. Dopomóż w utrzymaniu pracy w tak trudnych czasach. 
~Trzcicielka. , 27.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze dziękuję za uzdrowienie mojej teściowej. Teraz proszę o zdrowie dla teścia .Spraw też aby mój maż przestał pić. 
~Parafianka, 27.08.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuje Ci za wszystkie łaski którymi obdarzasz na codzień mnie i moją rodzinę.
Proszę również o kolejne na dalsze życie. A także o pomoc w walce ze przeciwnościami losu które mogą nadejść. 
Korczyna ~Paweł, 27.08.2017

Św Józefie Pelczarze dziękuję Ci za otrzymane łaski za Twoją przyczyną. Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o uwolnienie od nałogów, o założenie rodzin przez dorosłe dzieci, o zdrowe potomstwo dla nich, o pracę dla męża i zdrowie dla całej rodziny.
korczyna ~matka, 26.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę o pozytywne zdanie egzaminu oraz dar mądrości podczas jego złożenia. 
~Parafianka, 26.08.2017

Święty Józefie Sebastianie zwracamy się dzisiaj do Ciebie z prośbą o opiekę    nad rodziną naszej córki. Prosimy szczególnie o zdrowie dla niej i dziecka ,które ma się wkrótce urodzić. Prosimy wspieraj rodziców swoim wstawiennictwem u Boga  ,aby podołali obowiązkom , które ich czekają  i dobrze wychowali swoje dziecko.
Korczyna ~Rodzice, 25.08.2017

 • ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY I CHOĆ NA CHWILĘ ODSUŃ OD NAS PRZECIWNOŚCI LOSU , KTÓRE CZĘSTO  NAS NAWIEDZAJĄ I BRAK NAM JUŻ SIŁ I ZDROWIA. BŁOGOSLAW NAM I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE

 • KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 23.08.2017

  Św. Józefie proszę o potrzebne łaski dla Ireny i Lilianny niech Dobry Bóg obdarza je Ojcowską miłością a Matka Boża swym wstawiennictwem 
  ~czciciel , 23.08.2017

  Św. Biskupie nasz rodaku dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i nieustanną troskę nad moją rodziną. Zwracam się w dalszym ciągu, z prośbą do Ciebie, abyś wypraszał dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mnie i dla całej mojej rodziny. Wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mojej mamusi i szczęśliwą operację dla niej, a jeżeli taka będzie wola Boża to spraw, aby obeszło się bez operacji. Proszę również o łaskę zdrowia dla mojego tatusia, aby mógł szczęśliwie przejść zabieg kolana. Wierzę w to, że Twoje wstawiennictwo u Boga może również wyproś łaski tak bardzo potrzebne dla mojego rodzeństwa i światło Ducha Świętego dla moich siostrzeńców i siostrzenic. Polecam także Tobie św. Józefie samego siebie, Ty wiesz najlepiej jakich łask potrzebuję, aby wypełnić dobrze swoje życiowe powołanie.


  ~Darek , 23.08.2017

  Święty Biskupie Józefie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski za Twoim posrednictwem i za modlitwę .Proszę cie o modlitwe za zdrowie rodziców i rodzeństwa.Proszę o wstawiennictwo  u Naszego Boga Ojca za moimi dziećmi o przemianę ich serc ,nawrócenie i życie według Bożych przykazań.
  Racibórz ~Marta, 22.08.2017

  Świety biskupie Józefie Pelczarze proszę o wypełnienie się woli Bożej w życiu  mojej cioci Józefy
  Korczyna ~czcicielka, 21.08.2017

  Święty biskupie Józefie Sebastianie, nasz rodaku, prosimy o wstawiennictwo i modlitwę w intencji zdrowia naszego 19 - letniego  syna Maćka.
  Korczyna ~Rodzice, 21.08.2017

  Józefie Sebastianie Pelczarze za twoim pośrednictwem składam Miłosiernemu Jezusowi cierpienia mojej choroby jako przeproszenie i żal za  grzechy mojego życia i proszę o miłosierdzie Boże ufam Tobie
  ~chora czcicielka, 20.08.2017

  Św. nasz rodaku Biskupie Pelczarze wstawiaj się do miłosiernego Jezusa i Matki Bożej o opiekę zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów i by byli silni w  wierze i chodzili do kościoła
  ~matka, 20.08.2017

  Św Biskupie Pelczarze dziekuje za otrzymane już łaski za twym wstawiennictwem i prosze nadal czuwaj nad zdrowiem i obdarzaj potrzebnymi łaskami rodziny moich synów synowych i wnuczęta polecaj ich opiece  Jezusa i Maryji
  ~wierna czcicielka, 20.08.2017

  Proszę o  szybki powrót do sprawności taty Henryka po ostatniej operacji, miłość wzajemną, powrót Mateusza i opiekę nad nami i naszymi rodzinami w tym trudnym okresie oraz spokój duszy dla Eugenia i jego rodziny
  poznań ~katarzyna, 18.08.2017

  Święty Sebastianie, dziękuję za wszystkie wysłuchanie modlitwy. Miej w opiece umierajacą 5 miesięczną Dagmarkę z Dobrej. Daj jej siłę walczyć o życie aby żyła i mogła dorastać w tak bardzo kochającej ją rodzinie. 
  Dobra ~Maria, 16.08.2017

  Święty Józefie Sebastianie dziekuję za dotychczasową opiekę, proszę o łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny.
  ~parafianka, 14.08.2017

  Święty Jozefie Sebastianie dziekuje Ci za otrzymane łaski od Boga za Twoim pośrednictwem, proszę o opiekę nad moimi dziecmi i wnukami ,o łaske zdrowia dla nich, szczegolnie dla Michałka, miej ich w opiece i wstawiaj sie za nimi. Proszę o zdrowie dla mnie i potrzebne laski. Prosze o pozytywne zakończenie spraw wiadomych Panu Bogu .
  Korczyna ~matka, 14.08.2017

  Święty Biskupie Sebastianie! Proszę cię o dobrą pracę dla mojego męża,o odwagę dla niego i pokój Boży! 
  Korczyna ~zatroskana żona, 07.08.2017

  Święty Biskupie Pelczarze, proszę o Dary Ducha Świętego i Bożą opatrzność podczas egzaminu.
  ~Parafianka, 03.08.2017

  Święty Jozefie Sebastianie wstaw się proszę u Pana Boga i wyproś łaskę zdrowia dla mojej Córki. Tak bardzo o to Cię proszę. Usłysz mnie. 
  Krosno ~Mama, 28.07.2017

  Św. Biskupie Sebastianie! Proszę Cię o łaskę zdrowia i siłę w znoszeniu cierpienia i towarzyszącemu mu bólowi., Jeżeli to konieczne, proszę o dobre zniesienie poważnej operacji szwagra. Proszę również o dobre wyniki biopsji dla siostry. Dodawaj im otuchy i cierpliwości w niesieniu krzyża.
  ~Zatroskana Siostra, 28.07.2017

  Święty Józefie Sebastanie Pelczarze! Dziękujemy za Twoją opiekę nad naszą rodziną i prosimy Cię, wypraszaj dalej dla nas wszystkich potrzebne łaski. Wstawiaj się przed tronem Boga w naszych intencjach.
  ~Parafianie, 28.07.2017

  Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski i prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszej Rodziny.
  ~Parafianie, 28.07.2017

  Święty Biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla Mamy i dla Teściowej. Polecam Je Twojej opiece. Proszę również o zdrowie dla Taty i o szczęśliwą podróż dla brata. Otaczaj swoją opieką moje dzieci i wnuczęta, a całą rodzinę chroń od wszelkiego złego. Wyproś potrzebne łaski dla mojego syna i synowej, którzy nie dawno przyjęli sakrament małżeństwa. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Wypraszaj łaskę nawrócenia dla moich bliskich. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki.
  ~Parafianka, 28.07.2017

  Święty Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękujemy Ci za otrzymane łaski. Prosimy o zdrowie, dobre wyniki badań, a dla nas o dar potomstwa.
  ~Parafianie, 28.07.2017

  Św. Józefie Pelczarze! Proszę Cię o wtawiennictwo u Pana Boga za szwagrem, podczas leczenia ciężkiego schorzenia, a gdy by doszło do operacji: o szczęśliwy jej przebieg i szybką rehabilitację. Proszę Cię też o wstawiennictwo za siostrą, by wyniki badań nie przyniosły pogorszenia choroby. Umacniaj ich siły w wlce z przeciwnościami, dodawaj otuchy i wypraszaj potrzebne im łaski.
  ~Siostra, 28.07.2017

  Św. Biskupie Józefie Pelczarze, pragnę podziękować za to, że w trudnych chwilach zawsze mogę liczyć na Twoje Orędownictwo. Proszę Cię o dalsze wstawiennictwo u Boga i szczęśliwą podróż. Chroń mnie od wszelkiego nieszczęścia, w każdej porze i w każdym miejscu. Polecam wszystkie intencje, które są znane tylko Bogu. Gorliwy Czcicielu Najświętszego Serca Jezusowego i Eucharystii, dotknij serca zatwardziałych grzeszników i przyciągnij na drogę wiary tych,którzy chodzą krętymi drogami. Spraw, aby ci, którzy grzechami przyćmili blask żywej wiary, ulegając podszeptom złego ducha, weszli na drogą miłą Bogu. Spraw, aby łączyła ich coraz większa więź z Chrystusem, by nie odrzucali łaski Bożej, a swoje życie podporządkowywali nakazom wiary, przez godne przyjmowanie Sakramentów św. i trwanie w zjednoczeniu z Bogiem.
  Saarlouis ~Czcicielka, 28.07.2017

  Święty Biskupie, dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzasz moją Rodzinę. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej Mamy, Taty i Babci. Proszę Cię dopomóż mi w ułożeniu sobie życia, skieruj na drogę mojego żcyia dobrego i uczciwego człowieka. Nie pozwól mi żyć w samotności.
  ~Czcicielka, 27.07.2017

  Św. biskupie Pelczarze, nasz rodaku! Dziękuję za otrzymane łaski i proszę nadal, abyś miał w nieustannej opiece moją rodzinę. Błogosław im i polecaj miłosiernemu Jezusowi.
  ~Czcicielka, 27.07.2017

  Św. biskupie Pelczarze! Za Twoim pośrednictwem ofiaruję Bogu cierpienia mojej choroby, jako przebłaganie za moje winy i grzechy. Wyjednaj mi przed tronem Boga  przebaczenie moich grzechów, za które szczerze żałuję. Uproś mi u Jezusa skrócenie moich cierpień. Spraw, aby powołał mnie juz do siebie.  Najłaskawszy Jezu, pokornie błagam! Ulituj sie nade mną. Jezu, ufam Tobie!
  ~Wierna czcicielka, 27.07.2017

  Św. biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u Jezusa miłosiernego: o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławienstwo dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt. Jezu miej ich w opiece i błogosław im. Jezu  ufam Tobie.
  ~Czcicielka, 27.07.2017

  Dodaj intencje

  Na skróty

  Korczyna


  Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
  W dni powszednie: 6:30,
  18:00 (lato), 17:00 (zima)

  Sporne


  Niedziela: 10:00

  Podzamcze


  Niedziela: 8:30

  URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


  PROBOSZCZ
  ks. Edward Sznaj

  Kancelaria parafialna czynna
  od poniedziałku do soboty


  latem: od 16:30 - 17:30
  zimą: od 15:50 - 16:30


  Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

  Parafia Rzymskokatolicka
  p.w. M.B. Królowej Polski
  i Sanktuarium
  św. Bpa. J.S.Pelczara

  ul. Biskupa S. Pelczara 11
  38-420 Korczyna

  Ks. Proboszcz Edward Sznaj
  tel.: 13 43-540-19

  Wikariusze:
  ks. Łukasz Staszewski
  ks. Dariusz Cichowlaz

  Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

  Słuchaj transmisji w radiu Fara


  Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
  28.11.2017, o godz 17:00