Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Swiety Jozefie oredowniku przed Bozym Tronem dziekujemy Ci za Twoje nieustanne oredownictwo w kazdej chwili naszego zycia.W tej modlitwie polecamy Ci nasza rodzine otaczaj nas swoim plaszczem,stawiaj sie za nami do Boga i Matki Najswietszej upraszajac  dla nas zdrowie,laski Ducha Swietego
Korczyna ~Czciciele, 28.03.2019

ŚwiĘty Józefie Sebastianie gorąco proszę o zdrowie dla mojej rodziny, a zwłaszcza o zdanie wszystkich egzaminów dla Mateusza. Wspieraj nasze rodziny.
Korczyna ~Parafianka, 28.03.2019

Swiety Jozefie Sebastianie Dziekuje Ci za opieke na Moja Rodzina I wszelkie Laski. Prosze Cie z calego serca, wypros U Matki Bozej zdrowia i blogoslawienstwa Bozego dla dzieciatka, ktore nosze pod Sercem. 
Korczyna ~Alicja, 28.03.2019

Św.Józefie Sebastianie dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie mojej sprawy,proszę cię o dalsze czuwanie nad moją rodziną i synkiem.
korczyna ~parafianka, 28.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Biskupie proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa. 
Krosno ~Czcicielka, 28.03.2019

Sw Biskupie Pelczarze przez Twe wstawiennictwo upraszam łaski u Jezusa pokory wzajemnej milosci wzgledem siebie dla wszystkich czlonkow mojej rodziny Tobie zawierzam Jezu nasze trudne sprawy  zdrowie nasze dzieci i wnuki ktorej przebywaja poza granicami naszej ojczyzny by niosły swoj krzyz a gdy upadna wiem Jezu ze Ty ich podniesiesz i pojda za Toba Maryjo uzdrowienie Chorych wspieraj nas w chorobie I przytul do swego serca
Krosno ~Ewa, 28.03.2019

Sw Sebastianie Biskupie Pelczarze Prosze za Twym wstawiennictwem u Jezusa o laske szczesliwego zabiegu na kolano dla mojej siostry Barbary. Matko Boża  miej ją  w swej opiece i calą jej rodzine.
krosno ~Ewa , 28.03.2019

Św. Sebastianie dziękuję Ci za wszystkie łaski udzielone w moim życiu. Zwracam się do Ciebie w sposób szczególny o łaskę zdrowia dla Mamy ks. Dariusza oraz o pozytywne  rozwiązanie dla mnie bardzo ważnej sprawy.
korczyna ~czciciel , 28.03.2019

Proszę o zdrowie i Boża opiekę dla siostry. Dopomóż św Józefie w wiadomej tylko Tobie sprawie. 
~Czcicielka , 28.03.2019

Św Józefie Sebastianie bardzo proszę o dobre wyniki badań i zdrowie dla Kochanej Mamy. 
~Czcicielka , 28.03.2019

Św Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasowe łaski, Boża opiekę. Proszę św Józefie miej nadal w opiece moją Rodzinę. Obdarz nas zdrowiem, którego tak bardzo potrzebujemy. 
~Czcicielka , 28.03.2019

Mój Orędowniku  bp Św.Józefie Sebastianie dziękuję Ci za liczne łaski ,które za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga otrzymałam .Proszę czuwaj nad moją rodziną ,dopomóż córce i wnukowi w trudnej sprawie sądowej ,w którą zostali wplątani przez złego człowieka .Dla tego  człowieka proszę o rozum i naprawienie zła ,które uczynił.Proszę o dobre wyniki badań córki z powiększonego węzła chłonnego,dla wnuka o szczęśliwą podróż  i pracę za granicą.
Krosno-Polanka ~mama i babcia, 27.03.2019

Święty Józefie Sebastianie proszę o pomoc dla Pawła , w sprawie sądowej .Proszę o zdrowie dla jego rodziców.
Poznań ~Twoja czcicielka, 27.03.2019

Święty Józefie Sebastianie dziękujemy Ci za opiekę, łaskę zdrowia i pomyślne wyniki badań naszej mamy i babci Zosi.
Krosno Korczyna ~Mąż,dzieci i wnuki, 27.03.2019

Swiety nasz Oredowniku na Tronie Bozym dziekuje za otrzymane laski i prosze o szczesliwa podroz
Korczyna ~czcicielka, 27.03.2019

Swiety nasz Oredowniku w Niebie ,dziekuje za opieke i Laski jakie otrzymujemy za Twoim posrednictwem i prosze miej nas nadal w swej opiece i wypraszaj laske zdrowia dla Krzysztofa, jego rodziny.Prosze o zdrowie ,.Dary Ducha sw dla dzieci i wnukow oraz o zdrowie dla mnie. 
Korczyna ~matka, 27.03.2019

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej, wybraniu najlepszych kursów i znalezieniu po nich pracy
~Kasia, 27.03.2019

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za pomoc w znalezieniu pracy oraz proszę o zdrowie i długie życie dla mojej Mamy, Taty i Cioci.
~Czcicielka, 27.03.2019

Orędowniku naszych próśb u Pana Boga, uproś łaskę mądrości dla osób od których zależy wstrzymanie budowy masztu telefonii komórkowej, zagrażającej zdrowiu mieszkańców Korczyny a mającej powstać w samym centrum naszej miejscowości
Korczyna ~parafianie, 27.03.2019

Święty Biskupie Pelczarze przez swoje wstawiennictwo wyproś u Pana Boga potrzebne łaski dla Michasi i Janusza, oraz ich mającego przyjść na świat, długo oczekiwanego dzieciątka. Dziękuję za łaskę powrotu do zdrowia dla księdza Sławomira Murawki Proszę cię o zdrowie dla mojego męża Krzysztofa Dziękuję za szczęśliwe narodziny wnuczki proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla niej i dla rodziców. Święty Biskupie Pelczarze dziękuję Panu Bogu za otrzymane z Twoim pośrednictwem łaski, proszę o zdrowie dla mnie i męża oraz Teściowej, otaczaj swoją opieką. moje dzieci i wnuczęta, a całą rodzinę chroń od wszelkiego złego. Pokornie proszę o wstawiennictwo i opiekę dla całej mojej rodziny.Wypraszaj potrzebne łaski w sposób szczególny zdrowie i światło Ducha świętego dla Magdaleny i jej synka. Święty Biskupie Pelczarze dziękuję Panu Bogu za otrzymane z Twoim pośrednictwem łaski, proszę o szczęście wieczne dla moich zmarłych rodziców.
Korczyna ~parafianka, 27.03.2019

Święty J.S.Pelczarze dziękuję Ci za opiekę i łaski jakie otrzymuję. Proszę Cię o wstawiennictwo u Matki Bożej o łaskę o którą Ją proszę w nowennie i błogosław nadal mojej rodzinie i moim dzieciom. 
Korczyna ~Czcicielka, 27.03.2019

Św Biskupie Pelczarze dziekuje ci za otrzymane już łaski , w tej nowennie proszę o łaskę zdrowia dla Mamy - ks. Dariusza , oręduj za całą rodziną naszego księdza. 
korczyna ~parafianin , 27.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dobrze przebytą operacje moją i mojej przyjaciółki Weroniki. Proszę o szybki powrót do zdrowia i opiekę nad nami. 
Korczyna ~Martyna , 27.03.2019

Świety Biskupie J.S.Pelczarze dziękuję Ci za opiekę i łaski oraz prosze o dalsze wstawiennictwo u Matki Bożej w sprawie szczęśliwego rozwiazania mojej córki i szczęśliwej podróży dla mnie.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze  dziękujemy ci za otrzymane łaski zdrowia dla mamy Danuty i prosimy o dalszą opiekę Matki Bożej 
Głojsce ~Rodzina , 27.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez wstawiennictwo Matki Bożej uproś łaski zdrowia dla babci Ireny , i daj jej siłę do walki z chorobą  .
Nadole ~Rodzina , 27.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczerze z całego serca dziękujemy za pomyślny przebieg operacji naszej córki Martyny i prosimy o jej powrót do zdrowia.
Korczyna ~Rodzice, 27.03.2019

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla Aliny i Boże błogosławieństwo dla rodziny.
Podkarpacie ~Małgorzata, 27.03.2019

Św. Józefie nasz patronie czuwaj nad moją rodziną i wypraszaj potrzebne łaski , zdrowia i sił do codziennego życia. Proszę również w intencji dla mnie bardzo ważnej , aby zakończyła się dla mnie pozytywnie. Ufam i wierzę w Twoje wstawiennictwo i świętą opiekę. 
Korczyna ~Czciciel , 27.03.2019

Sw Biskupie Sebastianie dziękujemy za powrót do zdrowia naszej kochanej żony i Mamy Danuty i prosimy o dalszą opiekę nad nią i naszą rodziną
~wdzieczni Czciciele, 26.03.2019

Św Biskupie Sebastianie prosimy o zdrowie dla naszej ukochanej wnuczki jej rodziców i Boże błogosławieństwo dla naszej rodziny
~Dziadkowie, 26.03.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, proszę cię o zdrowie dla mojego męża Piotra
korczyna ~parafianka, 26.03.2019

Św. Bpie Józefie proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych syna i dary Ducha Świętego oraz o dostanie się do wybranej szkoły średniej.
Korczyna ~wierna czcicielka, 26.03.2019

Święty Józefi Sebastianie proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej rodziny, uwolnienie męża od nałogu o powrót do zdrowia dla bardzo chorej Grażyny, o zdrowie i potrzebne łaski dla Grzegorza.
Korczyna ~parafianka, 26.03.2019

Święty Józefie Sebastianie dziękuje za otrzymane łaski oraz proszę Cie gorąco o  dalszą opiekę nad moją rodziną szczególnie miej w opiece mojego syna wypraszaj u Boga dla niego potrzebne łaski o wybór dobrej drogi życiowej z okazji jego urodzin.
Korczyna ~parafianka, 26.03.2019

Św. Józefie dziękuję za Twoją opiekę i pomoc w życiu codziennym. Pragnę zwrócić się do Ciebie w tej nowennie o łaskę zdrowia dla Mamy naszego Ks. Dariusza . Wyproś również siły dla całej Jego rodziny 
Korczyna ~czcicielka , 25.03.2019

Św. Biskupie Sebastianie pragnę gorąco Cię prosić , o pomoc w rozwiązaniu bardzo ważnej dla mnie sprawy. Ufam i wierzę w Twoje wstawiennictwo u Boga. Dziekuję za wszystkie wysłuchane prośby 
Korczyna ~Czciciel , 25.03.2019

Święty Józefie Sebastianie! Proszę o dobry wybór drogi życiowej dla mojej córki. Proszę dla niej o łaskę zdrowia.  Dodawaj jej siły, zapału i ochoty do pracy.
Korczyna ~parafianka, 25.03.2019

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę o światło Ducha św. dla moich dzieci, by umiały wzrastać w wierze, szanowały innych ludzi, pilnie wykonywały swoje obowiązki. Święty Józefie Sebastianie! Ucz je miłości do Boga i iludzi, uczyń radosnymi i zaangażowanymi w naukę i pracę.
Korczyna ~mama, 25.03.2019

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaskę: zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
Korczyna ~Parafianka, 25.03.2019

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.05.2019, o godz 18:00