Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Sebastianie Pelczarze proszę o przywrócenie miłości  mojej córki Joanny i Krzysztofa którzy obecnie się rozstali.
Zręcin ~Czcicielka, 12.05.2018

św. Bpie J.s Pelczer proszę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu, o odnowienie mojego życia przez Łaskę Bożą i o Boże Błogosławieństwo, O ochronę dla mnie i o objawienie mojego powołania. Oraz o łaskę pokuty. Panie Jezu, Maryjo oddaję wam też pragnienia mojego serca, które przechowuje Św Józef.
warszawa ~Agnieszka, 12.05.2018

Święty Biskupie Sebastianie proszę o potrzebne łaski i światło Ducha świetego  dla księdza Dariusza, proszę  o dalszą jego misje kapłaństwa. Pokój i Dobro !!
~Michał , 11.05.2018

Orędowniku u tronu Boga wypros prosze dla moich dzieci łaskę wiary i szczęśliwe oraz katolickie ułożenie sobie życia dla moich dzieci proszę z całego serca pomóż
~czcicielka, 06.05.2018

Św BP Sebastianie Pelczarze proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie dla mojej córki Magdaleny oraz o umocnienie wiary dla jej męża Karola
Proszę Cię również gorąco o dar uzdorobienia z choroby małego Patryka oraz o umocnienie wiary w Boga dla jego rodziców

 • Błagam Cię również Święty biskupie Sebastianie  o nawrócenie z nałogu pijaństwa dla mojego brata Zenona oraz o cud przemany serca i umyslu oraz umocnienie wiary,nadziei i miłości dla niego oraz mojej mamy.

 • Węglówka, dn. 05.05.2018 ~Lucyna, 05.05.2018

  Sw.Józefie Sebastianie proszę o nawrócenie mojego meza i zmianę Jego postepowania.Prosi
  ~Żona., 05.05.2018

  Swiety Jozefie Peczarze, prosze o dar wiary dla mnie i dla mojego meza. Niech wszystkie trudne sytuacje w naszym zyciu , dzieki Twojej pomocy , zostana pomyslnie rozwiazane, a my bedziemy cieszyc sie i modlic sie do Ciebie kazdego dnia az do pozne wspolnej starosci.
  Krosno ~Sabina, 04.05.2018

  Błagam o modlitwę za moją córkę Kingę o dobry wybór studiów, o dar spowiedzi świętej dla niej, o mądre wybory dla niej, o dobry wybór kolezanek i kolegów.

  Gerlingen, Niemcy ~Edyta, 02.05.2018

  Św,Józefie Sebastainie Pelcarze proszę o modlitwę  o nawrócenie dla Marcina i dla córki zeby się jej wszystko dobrze ułożyło w życiu osobistym i zawodowym.
  ~mama, 02.05.2018

  Święty Józefie Sebastianie! Powierzając się Twojemu wstawiennictwu, prosimy o łaskę zdrowia dla naszej rodziny i  dary Ducha Św. dla nas. Dziękujemy za Twoją opiekę.
  Korczyna ~parafianie, 28.04.2018

  Święty Józefie Sebastjanie Pelczarze proszę wypros za wstawiennictwem Matki Bożej potrzebne łaski dla mojej rodziny. o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych mojego syna i mądre wybory życiowe w przyszłości dla niego. Oddaję Twemu sercu wszystkie moje trudne sprawy .      

  Korczyna ~Parafianka, 28.04.2018

  Św. Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski, nadal proszę o zdrowie, Bożą opiekę nad moja Rodziną. Proszę o pomoc w wiadomej tylko Tobie sprawie. Święty Józefie prosze o utrzymanie pracy, w tak trudnych czasach. Czcicielka
  Korczyna ~Trzcicielka. , 28.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie dziekuję za otrzymane łaski oraz proszę cię gorąco o dalszą opiekę nad moją rodzinę, proszę o zdrowie dla nas wszystkich, o dobre wyniki w nauce dla syna, o uwolnienie męża z nałogu.
  korczyna ~parafianka, 28.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie dziękuję Ci za opiekę nade mną i moją rodziną. Zawierzam Ci całe moje życie i moich bliskich, wstawiaj się u Boga za nami.
                                                                       Twoja czcicielka
  ~Renata, 28.04.2018

  Św. Józefie Sebastianie z głebi serca dziekuję  za otrzymane łaski w moim życiu oraz moich bliskich. Dziękuję za Twoje orędownictwo i opiekę. Proszę o przymnożenie wiary, wytrwanie w nadziei oraz umocnienie miłości. Otaczaj nieustannie swoją opieką. 
  Czarnorzeki ~Renata, 28.04.2018

  Swiety nasz Oredowniku w Niebie dziekuje Ci za otrzymane laski za Twoim posrednictwem, prosze wstawiaj sie u Pana Boga za nami, moimi dziecmi i wnukami, upraszaj im potrzebne laski i bron ich od zlego
  Korczyna ~czcicielka, 28.04.2018

  Swiety nasz Oredowniku i Patronie prosze Cie wstawiaj sie za nami u Boga za Twoja przyczyna prosze Cie o szczesliwe rozwiazanie i zdrowie dla mojej synowej Sylwi otocz opieka cala nasza rodzine,dziekuje Ci za wszystkie laski
  Korczyna ~Twoja ,czcicielka Wiesia, 28.04.2018

  Swiety nasz Patronie i Oredowniku za Twoja przyczyna prosze Cie o szczesliwe  rozwiazanie i zdrowie dla mojej synowej Sylwi,otocz opieka cala rodzine ,upros potrzebne laski dziekuje za Twoje oredownictwo, 

  Korczyna ~Twoja czcicielka WiesiakK, 28.04.2018

  Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszystkie łaski i proszę o wstawiennictwo i modlitwę w sprawie egzaminu maturalnego i dostanie sie na medycynę, oraz zdrowie dla ukochaniej.
  ~Mateusz, 27.04.2018

  Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o jak najlepsze zdanie egzaminu maturalnego mojego chłopaka, oraz o dostanie się na medycynę. 
  Wspieraj całą moją rodzinę. 
  Korczyna ~Martyna , 27.04.2018

  Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o dobre wyniki badań mojego dziadzia i jego powrót do zdrowia.
  Korczyna ~Martyna , 27.04.2018

  Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję Ci za udaną operacje dziadka Stanisława. Dziękuję Ci za opieke nad nim. Proszę czuwaj i mniej Go w opiece. Dopomóż żeby wygrał  walkę z chorobą, z którą się zmaga.
  Korczyna ~Parafianka Karolina, 27.04.2018

  Sw Biskupie Pelczarze dziękuję Ci za otrzymane dotąd łaski za Twoją przyczyna, prosze o dalszą opiekę nad moja rodziną, proszę o łaskę umocnienia wiary, o miłość , trzeźwość w rodzinie, o zdrowie, o założenie rodzin przez dorosłe dzieci, o wnuki i szczęśliwą przyszłość  dla nich.
  korczyna ~matka, 27.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez wstawiennictwo Matki Bożej uproś łaski zdrowia dla Jana Bogacza  i potrzebne siły do walki z ciężką chorobą 
  Glojsce ~Rodzina, 27.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez wstawiennictwo matki Bożej wyproś łaski zdrowia i szczęśliwą operację dla mamy Danuty 
  Glojsce ~Dzieci , 27.04.2018

  Św Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o łaski dla mojej przyjaciólki Iwony oraz jej dzieci w tym trudnym dla nich momencie życia w jakim są obecnie po stracie Kochanego męża i tatusia. Otocz ich swoją opieką i pomóż przterwać ten ciężki czas.
  ~Karolina, 27.04.2018

  Św. Józefie Sebastianie z głebi serca dziekuję , za otrzymane łaski w życiu moich bliskich oraz moim. Wierzę w Twoje wstawiennictwo bo wielkokrotnie mogłem doświadczyc Twej pomocy. Dlatego pragnę zwrócić sie do Ciebie poraz kolejny prosząc o dalsze wstawienictwo i te łaski których najbardziej potrzebuję. 
  Warszawa ~Patryk , 27.04.2018

  Św Bp Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o wstawiennictwo i opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny, proszę o zdrowie dla mojej siostry Agaty. Proszę dodaj mi sił w trudnych dla mnie chwilach. 
  Korczyna ~Parafianka, 27.04.2018

  Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaskę: zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
  Korczyna ~Parafianka, 27.04.2018

  św.Józefie Sebastianie proszę wyproś u Pana Boga potrzebne łaski dla mojej rodziny , o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych dla mojej córki i o mądre wybory życiowe dla niej, oddaję Twemu sercu wszystkie moje trudne sprawy.

  Korczyna ~parafianka, 27.04.2018

  SW SEBASTIANIE BISKUPIE PELCZARZE dziekuje ci za TWA OPIEKE nademna i moja cala rodzina blogoslaw nam na dalszej drodze naszego życia prowadź bezpieczna droga abysmy kiedys mogli spotkac sie z JEZUSEM I MATKA BOZA W niebie 
  krosno ~krosnianka , 27.04.2018

  SW BISKUPIE PELCZARZE proszę o potrzebne łaski  dla moich dzieci  i wnukow o wiare milosc w rodzinie łaskę zdrowia i madrosc w zyciu miej w opiece takze moich rodzicow  nasze malzenstwo  dziekuje za dotychczasowe łaski 
  KROSNO ~CZCICIELKA, 27.04.2018

  SW  BISKUPIE JOZEFIE PELCZARZE prosze o twe wstawinnictwo  u BOGA  w intencji STANISLAWA  DAJ mu silna wiare i pokoj JEZUSOWY DO walki z choroba nowotworowa i jesli wola TWOJA TAKA pozwol powrocic mu do zdrowia JEZU UFAM TOBIE                                                       SZWAGIERKA EWA
  KROSNO ~EWA, 27.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie. Dzięjuje Ci za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłeś i proszę o uzdrowienie z dolegliwości, która ostatnio mnie nawiedziła.
               
                                                                                         
  ~były parafianin, 27.04.2018

  Swięty Józefie Sebastianie bardzo gorąco wierze w Twoje wstawiennictwo u Tronu Boga. Proszę o dobrego Katolickiego i kochającego męża dla mojej córki. Daj jej sile i zdrowie do przetrwania trudnych dla niej chwil i daj wiarę w to ze wszystko dobrze sie ułoży w jej życiu . Dziekuje za dotychczasowa opieke i Twoje wsparcie. Parafianka
  Korczyna ~parafianka, 27.04.2018

  Św. Bp Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby mój wnuk dobrze zdał egzaminy maturalne i dokonał dobrych, zgodnych z wolą Bożą, wyborów dotyczących jego dalszej nauki i przyszłości.
                                                
  Korczyna ~Parafianka, 26.04.2018

  Świety Biskupie Jóżefie Sebastianie Pelczarze, proszę o zdrowie  dla dziadzia Stanisława . Daj mu siłę w walce z chorobą . 
  Korczyna ~Parafianka Karolina, 26.04.2018

  Sw.Józefie Sebastianie Daj siłę i moc do znoszenia ciężkich chwil które teraz znoszę.Proszę o zgodę w mojej rodzinie której tak bardzo brakuje
  Korczyna ~Anna, 26.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie bardzo dziękuje za otrzymane łaski i proszę szczęśliwy przebieg operacji oka dla chorej cioci.
  Korczyna ~Parafianka, 26.04.2018

  Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje Ci za dotychczas otrzymane łaski Proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży mojej siostry, o zdrowie dla niej i jej nienarodzonego dziecka. Święty Józefie Miej ich w swojej opiece i wstawiaj się za nimi.      Czcicielka
  Korczyna ~Jw909, 25.04.2018

  Dodaj intencje

  Na skróty

  Korczyna


  Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
  W dni powszednie: 6:30,
  18:00 (lato), 17:00 (zima)

  Sporne


  Niedziela: 10:00

  Podzamcze


  Niedziela: 8:30

  URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


  PROBOSZCZ
  ks. Edward Sznaj

  Kancelaria parafialna czynna
  od poniedziałku do soboty


  latem: od 16:30 - 17:30
  zimą: od 15:50 - 16:30


  Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

  Parafia Rzymskokatolicka
  p.w. M.B. Królowej Polski
  i Sanktuarium
  św. Bpa. J.S.Pelczara

  ul. Biskupa S. Pelczara 11
  38-420 Korczyna

  Ks. Proboszcz Edward Sznaj
  tel.: 13 43-540-19

  Wikariusze:
  ks. Łukasz Staszewski
  ks. Dariusz Cichowlaz

  Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

  Słuchaj transmisji w radiu Fara


  Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
  28.07.2018, o godz 18:00