Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św Biskupie Pelczarze! Dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię w dalszym ciągu o potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie,uwolnienie od nałogów, o pracę dla męża, dobre wybory życiowe, o zdrowie dla wnuków, o szczęśliwa przyszłość dla dzieci.
Korczyńska ~Matka, 26.04.2017

Nasz Czcigodny Orędowniku u Najśw. Serca Pana Jezusa św. Sebastianie uproś łaskę zdrowia dla mnie i calej rodziny ( szczegolnie nieuleczalnie  chorym). Prosimy  o pomoc  i ulgę w cierpieniach. Panie Jezu ufamy Tobie.
Korczyna ~Twoi czciciele, 25.04.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię gorąco o to, aby mój syn zaliczył wszystkie przedmioty, aby zdał do następnej klasy, błagam o zdolności i ochotę do nauki. Miej w opiece mojego męża który zmaga sie z nałogiem, uwolnij go od tego zła, ratuj nasze małżeństwo, rodzinę. Proszę o zdrowie dla nas wszystkic,h o siłę do przetrwania trudnych chwil. Miej w opiece moją mamę i Grzegorza.
Korczyna ~Twoja czcicielka, 25.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, daj mi siłę i potrzebne łaski, aby przesłuchanie sie udało, i abym została przyjeta do chóru, i miała możliwość wystąpienia na koncercie "JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA, w Rzeszowie! 
Korczyna ~Martyna, 25.04.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, proszę Cię o potrzebne dary Ducha Swiętego,  na czas matury! Abym miała siłę i zdała ją jak najlepiej, oraz proszę o dobry wybór studiów. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. 
Korczyna ~Martyna, 25.04.2017

Święty biskupie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wstawienistwo i otrzymane łaski i dobre wyniki badań. Proszę o dalsze wstawiennictwo dla mnie i mojej rodziny.
Korczyna ~Czcicielka , 25.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze bardzo Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Czciciel, 25.04.2017

Św. Biskupie Pelczarze prosimy Cię o zdanie egzaminów i obronę  pracy magisterskiej przez naszą córkę. Prosimy także, aby znalazła dobrą pracę. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności i podejmowaniu decyzji życiowych.
Korczyna ~Rodzice, 25.04.2017

Św. J.S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim dla mojej żony.
Korczyna ~Parafianin, 25.04.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię  o dobre przygotowanie się i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych przez naszą córkę, dobry wybór studiów i przyjęcie na studia. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności. 
Korczyna ~Rodzice, 25.04.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dodaj mi siły, bym zniosła cierpienia mej choroby, które ofiaruje za przebłaganie Boga za moje grzeszne życie. Jezu miłosierny, zabierz mnie do siebie i nie opuszczaj mnie. Przepraszam. Jezu, ufam tobie.
~Chora czcicielka, 23.04.2017

Św. Janie Pawle ll i św.w biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo do miłosiernego Jezusa o łaskę przebaczenia moich grzechów życia,  a ja cierpienia mej choroby ofiaruję jako wynagrodzenie za popełnione grzechy Tobie Jezu. Przepraszam i żałuję szczerze. Jezu przebacz i zabierz mnie w godzinie śmierci.
~Wierna czcicielka, 23.04.2017

Św. biskupie Pelczarze nasz rodaku! Miej w opiece rodziny moich synów, synowe i wnuczęta. Polecaj ich miłosiernemu Jezusowi, by obdarzył ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Jezu ufam Tobie i proszę o opiekę dla nich.
~Czcicielka, 23.04.2017

Sw. biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane już łaski. Proszę Cię teraz, wstaw sie za moim synem i umocnij go w wierze,a by był praktykujacym katolikiem i z całą rodziną chodził do kościoła. Jezu obdarz go potrzebnymi łaskami i zdrowiem oraz silniejszą wiarą.
~Matka, 23.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze proszę Cię o modlitwe za całą naszą rodzinę, potrzebne łaski oraz pomoc w wiadomej Ci sprawie. Miej nas zawsze w swojej opiece.
Korczyna ~Parafianka, 23.04.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę pokornie za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla Aleksandry i Pauliny. Szczególnie proszę o zdrowie, zdanie matury, dobry wybór studiów i przyjęcie na studia. Otaczaj ją św.. Biskupie swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności. 
Krosno ~Halina, 22.04.2017

Świety Józefie Sebastianie uproś łaskę zdrowia dla naszego syna i rozeznanie według woli Bożej jego dalszej drogi życiowej.
~Rodzice , 22.04.2017

Święty Bp. J.S. Pelczarze proszę Cię o łaskę wyrwania z nałogów alkoholowych syna i męża. Ufam w moc Twojej modlitwy. Prosi matka i żona.
Jabłonica Polska ~Matka i żona , 21.04.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE, NASZ PATRONIE! PROSZE CIĘ  O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, MIEJ NAS NADAL W SWOJEJ OPIECE I MÓDL SIĘ ZA NAMI.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 21.04.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, proszę Cię o szczęśliwą podróż, chroń mnie od wszelkiego nieszczęścia w każdej porze i w każdym miejscu, weź pod opiekę sprawy ważne, które Ci powierzam. Wstaw się u tronu Najwyższego w intencjach, które są znane tylko Bogu. Proszę o dary Ducha Świętego, o dar mądrości i umiejętności w pisaniu pracy magisterskiej. Jako kaznodzieja głosiłeś prawdy wiary i moralności zgodne z prawdą Ewangelii, oświeć umysły zbłąkane, które ulegają zamętowi złego ducha, aby nie odrzucali łaski Bożej, trwali w zjednoczeniu z Bogiem podporządkowując życie nakazom wiary przez godne przyjmowanie Sakramentów św. Dźwignij Boską mocą z grzechu, pomagaj iść drogą świętości do życia wiecznego.
Schorndorf ~Studentka, 19.04.2017

Proszę o modlitwę za mnie, abym codziennie bez żadnych problemów wstawał wcześnie rano i bym był bardzo wyspany ,abym nie spał cały dzień. O uzdrowienie i uwolnienie oraz oczyszczenie mnie i mojego życia. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.  
STARE MIASTO KOŁO KONINA ~Damian, 18.04.2017

SW. Jozefie Sebastianie Pelczarze! Proszę, wstawiaj sie do Boga o zdrowie dla Moniki, o siłę dla mnie i męża w walce z nowotworem, światło Ducha Świętego dla wnuków i o opiekę dla całej rodziny.
~Grażyna, 18.04.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o pomyślnie zdany egzamin maturalny przez naszą córkę Kamilę.


~Rodzice, 18.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej sprawie. Z całego serca proszę Cię, przyczyń się do wysłuchania mojej prośby.
Korczyna ~Parafianka Agnieszka, 12.04.2017

O rozwiązanie węzłów samotności Ali, pracę i  staż dla Ali, wytrwalość w chorobie, modlitwie Ali oraz zdrowie i inne potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzysztofa.
Białystok ~Ala, 11.04.2017

Św. Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla naszych córek. Szczególnie prosimy o zdrowie dla Kasi na czas matury i wyboru studiów. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
Krosno ~Rodzice, 11.04.2017

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki, a dla drugiej córki o dobrego człowieka na swej drodze, aby zalożyła rodzinę, o pomoc w życiu codziennym, o zgodę, o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. Prosi mama.
~Elżbieta, 10.04.2017

Święt Biskupie Pelczarze ! Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o szczęśliwy przebieg opeacji mojego taty. Z całego serca proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo dla niego i całej mojej rodziny.
Korczyna ~Parafianin, 09.04.2017

Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny, z którym ułożę sobie życie. Spraw, żeby był dobry, uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.
Lubuskie ~Justyna, 09.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej sprawie.  Z całego serca proszę Cię, przyczyń się do wysłuchania mojej prośby.
Korczyna ~Parafianka, 02.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, za Twoim wstawiennictwem błagam o modlitwę za mnie i moją dziewczynę - Ewelinę. Niech Dobry Bóg udzieli nam łaski życia we wzajemnej miłości małżeńskiej opartej na Nim, aż do zbawienia wiecznego. Błagam, aby Bóg nauczył mnie jak być mężem dla Eweliny i ojcem dla naszych przyszłych dzieci. Spraw, aby Ewelinę nauczył być żoną dla mnie i matką dla naszych dzieci. Bóg zapłać.
Olkusz ~Grzegorz, 02.04.2017

Św. Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla naszych córek. Szczególnie prosimy o zdrowie dla Kasi na czas matury i wyboru studiów. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
Krosno ~Rodzice, 02.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, Patronie dobrych wyborów życiowych! Prosimy Cię o wstawiennictwo przed Bogiem i uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla Maćka na czas matury i wyboru studiów. Prosimy o zdrowie dla niego, siłę i zaufanie Jezusowi.
~Rodzice, 30.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze ,proszę Cię o wstawiennictwo u Boga  i opiekę
dla córki. Błogosław jej w rozwiązaniu trudnych spraw. Daj jej zdrowie i siłę. Spraw,aby wyszła ze swoich problemów silniejsza i umocnionaufnością w Boże Miłosierdzie. Proszę Cię też o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.
~ Czcicielka, 29.03.2017

O zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka. O zdrowy i właściwy rozwój i szczęśliwe rozwiązanie w terminie.
Chorzow ~Joanna, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę za Twoim wstawiennictwem o opiekę i pomoc w w trudnej sytuacji życiowej dla mojego syna.
Korczyna ~Parafianka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze bardzo Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Parafianin, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Proszę Cię  o dobre przygotowanie się i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych przez naszą córkę.
Korczyna ~Rodzice, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim dla mojej żony.
Korczyna ~Parafianin, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane za Twoim posrednictwem łaski od Pana Boga. Dzisiaj gorąco proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwą w intencji mojej córki Izabeli, która będąc w bardzo trudnej sytuacji straciła pracę, ale jest iskierka nadziei na inną pracę. Wierzę mocno, że za Twoją przyczyną ją dostanie. Czuwaj nad nią tak jak do tej pory czuwałeś (obecna praca była dzięki Tobie). Jednocześnie proszę, otocz opieką mojego wnuka, aby wyleczyła mu się torbiel  mieszków włosowych i żeby obyło się bez operacji. Na koniec pragnę prosić o zdrowie dla młodszej córki. Bóg zapłać za modlitwę.
Krosno ~Matka Twoja czcicielka , 28.03.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.08.2017, o godz 18:00