Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaskę: zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Korczyna ~Parafianka, 27.07.2017

Św. Józefie Sebastianie! W 85-tą rocznicę urodzin naszej Mamy i Babci Krystyny, z całego serca dziękujemy za opiekę i orędownictwo oraz prosimy, abyś wypraszał dla Niej potrzebne łaski na dalsze lata życia.
Korczyna ~Dzieci, 27.07.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o dalszą opiekę nad moją rodziną. Miej w opiece mojego męża, uwolnij go z nałogu.
Korczyna ~Parafianka, 26.07.2017

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski za Twoją przyczyną. Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie, o uwolnienie od nałogów, o pracę dla męża, o zdrowe wnuki, o dobre wybory życiowe dla dzieci i szczęśliwą dla nich przyszłość .
Korczyna ~Matka, 26.07.2017

Święty Biskupie! Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Proszę o dalszą opiekę: o zdrowie dla całej rodziny, dobre wybory życiowe dla naszych córek. Proszę również o dar macierzyństwa dla nich. Proszę o bezpieczny pobyt za granicą i spokojny powrót do Polski oraz o wytrwałość i zdrowie dla męża.
Korczyna ~Parafianka, 26.07.2017

Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej mamy - Krystyny, jednocześnie dziękuję za to, że Bóg pozwolił jej przeżyć ciężką operację. Biskupa Pelczara proszę o wstawiennictwo w jej intencji.
~Anna , 25.07.2017

Święty Sebastianie Pelczarze, dziękuję za wysłuchane i otrzymane łaski. Za twoim pośrednictwem proszę o dalszą opatrzność nad naszą rodziną.
Korczyna ~Anna, 23.07.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OPIEKĘ NAD CAŁĄ MOJĄ RODZINĄ.  CHROŃ NAS NADAL OD ZŁEGO, ZACHOWAJ NAS W ZDROWIU. PROSZĘ TAKŻE O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA I UZDROWIENIE SYNA. MÓDL SIĘ ZA NAMI.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 23.07.2017

Święty biskupie Sebastianie błagam Cię , uproś u Jezusa i Jej Najświętszej Mateńki łaskę przemiany serca dla Andrzeja.
Korczyna ~Matka , 21.07.2017

Św. bisupie Sebastianie! Bardzo proszę o dobre wyniki badań mojej córki Anety, o zdrowie dla niej. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski od Pana Boga za Twoim wstawiennictwem.
Krosno ~Zrozpaczona matka, 17.07.2017

Św. Biskupie Pelczarze proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę, o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta.
Bielsko ~Elżbieta, 09.07.2017

Św.Biskupie J.S.Pelczarze dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga, o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy.
Korczyna ~córka, 07.07.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o szczęśliwą i bezpieczną podróż dla bliskiej mi osoby, o codzienną opiekę Bożą nad tą osobą, o dodawanie otuchy w trudnych chwilach, jak również bezpieczny i szczęśliwy powrót. 
~Parafianka, 06.07.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski, za opiekę Bożą i długo wyczekiwaną miłość. Proszę o pomyślność podczas sesji egzaminacyjnej, o dary Ducha Świętego, w szczególności dar mądrości i rozumu. 
Krosno ~Czcicielka , 06.07.2017

Św. Bpa J.S. Pelczarze dziękujemy Ci za zdrowie i opiekę jaką otaczałeś nasze córki: Kasię w czasie egzaminów maturalnych oraz Marię w czasie sesji sgzaminacyjnej. Polecamy Je dalszej Twojej opiece w wyborze drogi życiowej.

Krosno ~Rodzice, 30.06.2017

Sw. Jóżefie proszę o dar zdrowia dla moich rodziców i rodzeństwa 
~syn , 28.06.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczar proszę Cię o dar macierzyństwa dla naszej córki
orzechówka ~matka, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski, prosimy o dalszą opiekę i  zdrowie dla naszej Rodziny
~parafianie, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o pomoc w wiadomych Bogu sprawach.
~Parafianka, 28.06.2017

Św. Józefie orędowniku naszych próśb przed tronem Boga , pragnę podziekować za wszelkie dobro , jakie otrzymuje w moim życiu. Wierzę w to że Ty swoim wstawiennictwem wypraszasz  to dla mnie wszystko. Dziekuję za zerwanie z nałogami ,  proszę spraw , aby moja siostra i szwagier mogli spłacić kredyt w Banku  i żyć spokojnie . Postaw na ich drodze , ludzi którzy pomogą im w tej trudnej sytuacji . Jeszcze raz za wszystko szczerze dziękuję 
 
Korczyna ~brat , 28.06.2017

Św. Patronie naszych rodzin proszę o zdrowie dla moich rodziców , rodzeństwa ich dzieci , wypraszaj te łaski , które są im najbardziej potrzebne . Za wszelkie juz otrzymane dziekuję . Polecam sie również Twojej opiece 
Jarosław ~Syn , 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie polecamy Twojej opiece Barbarę i Przemysława, którzy wkrótce przyjmą Sakrament Małżeństwa, otocz ich swoją opieką, wypraszaj u Pana Boga wszelkie potrzebne łaski na nowej drodze życia
~rodzice, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za szczęśliwą podróż bliskiej mi osoby. Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski proszę o dobre zdrowie dla moich Rodziców dla Teściowej oraz Boże błogosławieństwo całej rodziny, wyproś u Pana Boga łaskę nawrócenia dla bliskich mi osób, chroń przed nałogami i otaczaj swoją opieką w trudach dnia codziennego. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki
~parafianka, 28.06.2017

Święty Biskupie Sebastaianie Pelczarze, dziękujemy za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Prosimy o  dobre wyniki badań i dar potomstawa dla nas

~Parafianie, 28.06.2017

Święty Biskupie Sebastaianie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę o łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej mojej rodziny
~Parafianka, 28.06.2017

Swięty Nasz Patronie. Wielokrotnie doświadczyłam Twojego skutecznego wstawiennictwa przed tronem Pana Boga.Pragnę Ci za to jeszcze raz serdecznie podziękować. Dziś zwracam się z prośbą o opiekę i ochronę dla mojej córki i jej męża.Proszę szczególnie dla nich o dar zdrowia i siłę w pokonywaniu trudności.
~parafianka, 28.06.2017

Nasz święty Rodaku, Patronie dobrych wyborów życiowych, Twojemu wstawiennictwu u Serca Jezusowego i Bogarodzicy polecam Przemka i Basię, którzy 1 lipca zawrą związek małżeński. Prosi ojciec chrzestny Przemka, ks. Andrzej SOWOWSKI SChr 
Francja ~ks. Andrzej SOWOWSKI SChr, 28.06.2017

Sw. Biskupie Jozefie S. Pelczarze, prosimy Cie o wstawiennictwo w intencji szybkiego powrotu do zdrowia dla mojej corki Izabeli.
Nowy Jork ~matka, korczynianka, 28.06.2017

Św. Józefie Sebastianie  usilnie proszę Cię o wyproszenie łaski  dla mojej kochanej córki Anety o dobre wyniki badań .Proszę otocz ją swoja opieką ,aby była zdrowa i aby zmieniła pracę , która jest szkodliwa dla jej zdrowia.Bóg zapłać .
Krosno ~zmartwiona matka, 27.06.2017

Dziękuję Ci św. Bp Pelczarze za wszystkie łaski, które wyprosiłeś dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię o dalszą opiekę nad nami, wspieraj nas w chorobie i cierpieniu. Pomóż mi pokonać lęki, nerwicę i depresję. Proszę Cię bardzo, dodawaj nam sił w pokonywaniu trudności i problemów, wyproś u Pana Boga aby błogosławił naszej rodzinie.
~Lidia, 27.06.2017

Sw. Biskupie Pelczarze dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę Cie o dalsze wstawiennictwo u Boga, proszę o łaskę umocnienia wiary, o uwolnienie od nałogów, o zdrowie dla całej rodziny, o zdrowe wnuki, o pracę dla męża, o dobre wybory życiowe i szczęśliwą przyszłość dla dzieci.
korczyna ~matka, 27.06.2017

Święty nasz Patronie Rodaku! Prosimy o Twe orędownictwo w Niebie o cud uzdrowienia Izabeli z ciężkiej i przewlekłej choroby oraz o siłę i ufność na ten trudny czas dla jej rodziny.
Korczyna ~Parafianie, 27.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną o wzajemną miłość, zgode i poszanowanie. Miej w opiece mojego syna i mężą aby zerwał z nałogiem.
Korczyna ~parafianka, 27.06.2017

Święty Biskupie Sebastianie, proszę Cię o szczęśliwą operację dla mojego Męża, o chęć i wolę walki w chorobie, o nadzieję na wyjście z niej, o wzajemną cierpliwość i zrozumienie w tym trudnym dla nas czasie.
Kraków ~Żona, 27.06.2017

Św. Biskupie dziekuję za nieustanną opiekę nad moją rodziną , wspieraj nas i prowadż Bożymi drogami 
~Syn, 27.06.2017

Św. Józefie proszę o zdrowie , dla mnie i mojej ukochanej mamusi . Czuwaj nad nami w każdym dniu naszego życia. 
Dydnia ~Lilianna , 27.06.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
korczyna ~parafianka, 27.06.2017

Sw Biskupie Pelczarze  prosze Cie o zdrowie, błogoslawienstwo Boże  i potrzebne laski  dla mojej Mamy  Janiny,ktora obchodzi  85 urodziny i imieniny ...
korczyna ~córka, 27.06.2017

Z wielką wdzięcznością dziękuję Ci Św.Józefie Sebastianie za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga ,dziękuję za szczęsliwą operację mojego wnuka Jakuba oraz dobre wyniki w nauce .Dziękuję też za ochronę mnie podczas wypadku . Proszę o pomoc dla mojej córki  w dniu 28 czerwca  w bardzo trudnej sprawie ,oraz o zdrowie dla moich dzieci i wnuków  i szczęsliwe wakacje dla nich.Wierzę w Twoją moc .
Krosno-Polanka ~mama i babcia , 27.06.2017

Święty Józefie proszę Cię o opiekę i  pomyślne zdanie wszystkich egzaminów.
Krosno ~Studentka, 27.06.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2017, o godz 17:00