Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Józefie Sebastianie! Gorąco proszę o łaski potrzebne dla naszej rodziny. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo za nami. Miej nas w swojej opiece.
Korczyna ~parafianka, 26.06.2017

Św. Józefie dziękuję za otrzymane łaski w ciągu roku szkolnego , proszę o dalszą opiekę nad moją całą rodziną . 
~parafianin , 26.06.2017

Św. Biskupie Pelczarze prosimy Cię o łaskę zdrowia dla Barbary Krzanowskiej
Świerzowa Polska ~rodzina, 26.06.2017

Św.  Józefie  wstaw sie do Serca Pana Jezusa o zdrowie błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla moich wnucząt i ich rodziców Jezu i Matko Boża miejcie ich w opiece proszę i ufam
~czcicielka, 26.06.2017

Św. Biskupie Pelczarze wstaw się do miłosiernego Jezusa o odpuszczenie win mojego życia przebaczenie mi grzechów za co ofiaruję cierpienia mojej choroby i proszę o łaskę zabrania mnie do siebie z tego świata
~czcicielka, 26.06.2017

Swięty Józefie Sebastianie Orędowniku naszych próśb przed tronem Boga proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny, proszę o siłę i wytrwanie w zamierzeniach naszej najmłodszej córki aby wystarczyło jej sił i zdrowia do zakończenia zaplanowanego sobie zadania. Proszę  o dobrych uczciwych i przede wszystkim wierzących mężów dla nich jeśli jest taka wola Boża. Proszę również o szczęślwą podróż służbową dla niej. Dziękuję za dotąd otrzymywane łaski.   
Korczyna ~Parafianka, 25.06.2017

Św Biskupie Pelczarze miej w opiece mojego syna Krzysztofa by był naprawdę wierzącym i praktykującym katolikiem, poleć go miłosiernemu Jezusowi i utwierdż
go w wierze i całą jego rodzinę  Jezu opiekuj się tą rodziną i błogosław im
~matka, 25.06.2017

Św. Józefie Sebastianie prosze o wstawiennictwo poprzez Matke Bożą  i Jana Pawła II do Miłosiernego Serca Jezusa o zdrowie i potrzebne łaski oraz błogosławienstwo Boże dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt Jezu błogosław im i miej ich w opiece
~matka, 25.06.2017

Św. J.S. Pelczarze polecamy Twojej opiece wszystkich z naszej rodziny podróżujacych w czasie wakacji. Uproś łaskę zdrowia, bezpieczeństwa, dary Ducha  Świętego, prawdziwy odpoczynek do dalszej pracy, miłość do Pana Boga oraz  napotkanych ludzi. Dziekujemy za dotychczasowe orędownictwo.
Korczyna ~Twoi czciciele, 23.06.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE PROSZĘ CIĘ O POMOC I ŁASKI W WIADOMEJ CI SPRAWIE DLA MOJEGO CHRZEŚNIAKA . MIEJ GO W SWOJEJ OPIECE.
KORCZYNA ~PARAFIANKA, 23.06.2017

O łaske zdrowia dla mnie i łaskę wiary dla siostrzenic i ich ojca. Bóg zapłać.
Słubice ~Krzysztof, 20.06.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PROSZĘ CIĘ GORĄCO O ZDROWIE DLA CAŁEJ NASZEJ RODZINY, O POPRAWĘ ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA SYNA. O POPRAWĘ SYTUACJI W PRACY MĘŻA, ŻEBY WSZYSTKO SIĘ UNORMOWAŁO I WINNY CZŁOWIEK ZOSTAŁ UKARANY. MÓDL SIĘ ZA NAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 16.06.2017

Święty biskupie Józefie Sebastianie, proszę napokorniej: uproś u Boga łaskę nawrócenia dla Andrzeja i jego powrót do rodziny.
Korczyna ~Matka , 15.06.2017

Św. Biskupie Pelczarze wstaw się do Boga za nami. Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę. Proszę o zdrowie i łaski dla rodziny - prosi mama Elżbieta.
Woj. śląskie ~Elżbieta, 14.06.2017

Proszę o łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń a także o łaskę zdrowia dla Anny.
Poznań ~Anna, 11.06.2017

Święty Patronie proszę Cię o opiekę i szczęśliwe donoszenie ciąży.
~Czcicielka , 09.06.2017

Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla Wojtka.
~Bożena, 09.06.2017

Św. Biskupie J.S.Pelczarze proszę Cię o uproszenie u Boga zdrowia oraz potrzebnych łask dla mojej mamy.
Korczyna ~Córka, 08.06.2017

Św. biskupie Sebastianie Pelczarze! Pokornie proszę o powrót Anny do kościoła i sakramentów św. Spraw,  by z pomocą Bożą jej synek mógł przyjąć I Komunię św. Proszę również o dary Ducha Św. dla moich synów i wnucząt.
~Zatroskana babcia, 04.06.2017

Święty biskupie Pelczarze! Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o pomoc podczas sesji egzaminacyjnej, proszę Cie również o potrzebne łaski.
~Parafianin, 02.06.2017

Święty biskupie Pelczarze! Dziękuję za opiekę nad moją rodziną i proszę o dalsze wstawiennictwo do Boga za twoim pośrednictwem. Spraw, aby mój syn szczęśliwie wrócił z podróży, aby był szczęśliwy, postaw na jego drodze dziewczynę, która sprawi, że stanie się radosnym i szczęśliwym. Daj mi siłę i zdrowie zmagać się  z trudnościami życia codziennego.
~Parafianka, 01.06.2017

Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji, żebyśmy mogli stworzyć szczęśliwy związek.
Poznań ~Katarzyna, 31.05.2017

O zdrowie, zgodę, przemianę, opiekę św. Biskupa Józefa Pelczara, światlość i dary Ducha Świętego, mądre podejmowanie przemyślanych decyzji, dobry, spokojny rok, bezpieczeństwo, pogodzenie się z wolą Boża, pozytywne załatwienie trudnych spraw znanych Bogu, dobrych, uczciwych, mądrych ludzi, wyjście z problemów, nadzieję na lepsze jutro dla Ali, Joli, Krzyśka, Agaty, Teresy, ks. Stasia, ks, Kazika.
Wrocław ~Pielgrzym, 30.05.2017

O rozwiązanie wezłów samotności Ali, zalożenie szczęśliwej rodziny Ali, uzdrowienie z chorób duszy Ali, znalezienie dobrej, normalnej pracy, stażu, dobrą i szczerą przyjaźń dla Ali z pewną osobą, madrość i zdanie egzaminów. Agatce wytrwalość w modlitwie, dla Ali zaś w chorobie, żeby nie pogłębiała się u niej.
Kraków ~Ala, 30.05.2017

Proszę o potrzebne łaski dla mojego męża.
~Parafianka, 28.05.2017

Święty Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie dla Mamy, dla Teściowej. Polecam Je twojej opiece, proszę o zdrowie dla Taty, dziękuję za szczęśliwą podróż brata, otaczaj swoją opieką moje dzieci i wnuczęta, a całą rodzinę chroń od wszelkiego złego. Wyproś potrzebne łaski dla mojego syna i przyszłej synowej, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza.
Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki.

~Parafianka, 28.05.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczarze gorąco proszę Cię o pomyśne zdanie egzaminów końcowych i pomoc podczas obrony pracy dyplomowej dla mnie  i mojego chłopaka. Dziękuję!
Korczyna ~Kasia, 28.05.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie! Dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga oraz o błogosławieństwo z okazji moich zbliżających się 25-tych urodzin.

Korczyna ~Parafianka, 28.05.2017

Święty Józefie Sebastianie, dziękujemy Ci za opiekę nad naszą rodziną i prosimy o dalsze wstawiennictwo i uproszenie u Boga wszelkich potrzebnych łask, a w szczególności łaski zdrowia i rozwiązania trudnej sprawy.
~Parafianie, 28.05.2017

Święty biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
Korczyna ~Parafianka, 27.05.2017

Św Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasowe łaski. Bardzo proszę o zdrowie, siłę dla kochanej Mamy. Proszę o zdrowie, Bożą opiekę na każdy dzień dla mojej calej Rodziny. Św Józefie proszę, dopomóż siostrzenicy w sesji egzaminacyjnej na studiach. Dopomóż w utrzymaniu pracy w tak trudnych czasach i w wiadomej tylko Tobie sprawie. Św. Józefie, proszę o siłę w walce z choroba i dopomóż, aby choroba dalej sie nie pogłębiała, żeby winiki badań byly pomyślne.
Korczyna ~Parafianka, 27.05.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię gorąco o pomoc w nauce dla mojego syna, aby zaliczył obecny rok szkolny, aby nauka nie była dla niego udręką. Miej w opiece moje małżeństwo i moją rodzinę. Uwolnij męża od nałogu który niszczy nasze życie. Wypraszaj u Boga potrzebne dla nas łaski. Miej w opiece moją mamę, Grzegorza.
Korczyna ~Parafianka, 27.05.2017

Św. biskupie Pelczarze! Miej mnie w opiece w tej ciężkiej chorobie, której cierpienie ofiaruję jako przebłaganie o przebaczenie grzechów życia. Poleć opiece Miłosiernego Jezusa, by mnie zabrał do siebie z tego świata. Jezu przepraszam, ufam Tobie i proszę - zabierz mnie do siebie. 
~Czcicielka, 25.05.2017

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Opiekuj się moimi wnuczętami, dbaj o ich zdrowie, silną wiarę i potrzebne łaski dla własciwego rozwoju. Czuwaj nad nimi i ich rodzinami. Polecaj opiece Matce Bożej i miłosiernemu Jezusowi. Jezu proszę i ufam Tobie!
~Wierna czcicielka, 25.05.2017

Św. nasz rodaku Biskupie Pelczarze! Proszę owstawiennictwo u Serca miłosiernego Jezusa, o przebaczenie mi grzechów mojego życia, odpuszczenie win, za co ofiaruję cierpienia mojej choroby i prosze o Boże miłosierdzie w godzinie śmierci. Jezu przepraszam, wybacz mi, ufam tobie i zabierz mnie do siebie.
~Czcicielka, 25.05.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane już łaski. Proszę owstawiennictwo u miłosiernego Jezusa, o opieke i potrzebne łaski dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt. Proszę dla nich o zdrowie, silną wiarę, miłość i zgodę w rodzinach, spokojne prace. Jezu miej ich w opiece. Obdarz potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Jezu ufam Tobie i proszę - nie opuszczaj ich.
~Matka, 25.05.2017

Święty Józefie proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
~Parafianka, 25.05.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PROSZĘ CIĘ GORĄCO O OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ, O ZDROWIE, O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA. MIEJ NAS NADAL W SWOJEJ OPIECE. BŁOGOSŁAW NAM NASZ ŚWIĘTY PATRONIE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 25.05.2017

Proszę o potrzebne łaski dla mojego brata, o wypełnienie woli Bożej w Jego życiu i błogosławieństwo dla niego i jego rodziny.
~Brat, 22.05.2017

Święty nasz Orędowniku! Bardzo Cię prosimy o wypraszanie dla naszej parafii nowych świętych powołań do Służby Bożej, zaś dla wszystkich powołanych, którzy już odpowiedzili pozytywnie na Twe zaproszenie do służby, prosimy o potrzebne dla nich siły i dary Twego Ducha na czas podejmowania decyzji oraz formacji.  
~Krzysztof, 22.05.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2017, o godz 17:00