Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Świety Biskupie Pelczarze! Dziękuję z całego serca za Twoje wstawiennictwo -proszę o pomoc podczas procesu sądowego. JEZU UFAM TOBIE!
Niemcy ~Agnieszka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękuję  za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla moich rodziców, męża, dzieci i wnuków. Otaczaj opieką całą  moją rodzinę. Proszę Cię gorąco o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Uproś łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla księdza Sławka Murawki.

~Parafianka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Z całego serca dziękujemy za wysłuchanie naszych próśb. Dziękujemy za łaski, które otrzymaliśmy za Twoim wstawiennictwem.
Nadal czuwaj nad nami w codziennym życiu. 
Korczyna ~Rodzina z Korczyny, 28.03.2017

Świety Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o zdrowie i opiekę nad moimi córkami. Bądż z nimi w każdej chwili ich życia.
Krosno ~Mama, 28.03.2017

Święty Józefie Pelczarze proszę gorąco, aby Alicja całkowicie wróciła do zdrowia.
Krosno ~Koleżanka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski.  Proszę o pomyślne wyniki badań dla mojej siosty i Twoją dalszą opiekę nad całą rodziną. 

Korczyna ~Parafianka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o dar potomstwa dla mnie i mojego męża.

~Czcicielka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla siostry Barbary.  

~Parafianka, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i opiekę dla całej rodziny oraz o nawrócenie i w intencji Bogu wiadomej.
Korczyna ~Czcicielka, 28.03.2017

Święty Józefie Sebastianie, dziekujemy za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo i prosimy o dalszą opiekę nad nasza rodziną.
~Parafianie, 28.03.2017

Święty Józefia Sebastianie, Patronie dobrych wyborów życiowych, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie Bogu wiadomej.
~Parafianin, 28.03.2017

Świety Józefie Sebastianie! Wierzę w Twoje wstawiennictwo przez tronem Pana Boga, dlatego z całego serca proszę Cię o pomoc w bardzo trudnej, Panu Bogu wiadomej sprawie. Wierzę, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z ogromną ufnością proszę Cię, byś wspierał moje modlitwy i przyczynił się do rozwiązania tego trudnego problemu. Dziękuję Panu Bogu za wszystkie łaski wyproszone za Twoją przyczyną.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie. Polecam wiadomą Ci sprawę zdrowotną. Miej mnie w swojej opiece.      
~Czcicielka z Korczyny, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękuje Ci za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski i za dobre wyniki. Proszę o dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski.
Korczyna ~Czciciel, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej rodziny; rodziców, rodzeństwa. Proszę o łaskę zdowia dla Marty, Piotra, Katarzyny. Ufam w Twoje wstawiennictwo u Pana Boga.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Świety Biskupie Pelczarze! Gorąco proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia dla Adama. Miej  w swojej opiece jego i jego rodzinę.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Proszę o modlitwę w mojej intencji, za moje zdrowie: mam boreliozę, depresję, nerwice, uczucie odrealnienia, nieistnienia, chodzenia na jawie!!!Lekarze nic ze mną nie robią! Proszę o pomoc!!!! 
Gdańsk ~Alicja, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny: siostry, męża, syna. Miej nas w swojej opiece.
~Czcicielka, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o szczęśliwą podróż i błogosławiony czas, który otworzy w nas nowe przestrzenie dla wiary żywej, pełnej czynów miłości i miłosierdzia.
Korczyna- Podzamcze ~Twoi czciciele , 27.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię w dalszym ciągu o potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, o dobre przygotowanie się do świąt Wielkanocnych, o pobożne i katolickie ich przeżycie przez całą rodzinę, o pracę dla męża, o zdrowe wnuki i dobre wybory życiowe.
Korczyna ~Matka, 27.03.2017

Św. nasz rodaku biskupie Pelczarze! Polecamy Twojemu orędownictwu u Najśw. Serca Pana Jezusa nasze wnuki, przygotowujące sie do sakramentu Bierzmowania. Niech Duch Święty kieruje ich przyszłym życiem. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.
Korczyna ~Dziadkowie, 27.03.2017

Proszę o modlitwę o dar potomstwa oraz zdrowie i opiekę dla naszych rodzin.

USA ~Monika, 27.03.2017

Św. nasz rodaku biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo wraz ze Świętymi u miłosiernego Jezusa w intencji zdrowia, opieki Bożej i potrzebnych łask dla moich wnucząt. Dopomóż, aby były zdrowe, odporne i dobrze się rozwijały.  Jezu, miej ich w opiece i obdarz zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
~Wierna czcicielka, 27.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa wraz ze wszystkimi Świętymi w sprawie zdrowia i potrzebnych łask dla chorego Stanisława. Panie Jezu wspieraj go podczas badań, spraw aby diagnoza był pozytywna. Jezu, obdarz go zdrowiem i miej nieustannie w swojej opiece.
~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. Proszę o zdrowie i dar macierzyństwa.

~Parafianka, 27.03.2017

Święty biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę, wyproś dla mnie siłę i wytrwałość w opiece nad matką. Spraw, aby moja rodzina  wspierała mnie fizycznie i psychicznie. Proszę również o zdrowie dla moich najbliższych.
~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana Boga i za wszyskie otrzymane łaski. Proszę Cie o zdrowie i opiekę nad moją rodziną. Proszę wysłuchaj mojej prośby Tobie wiadomej.
~Parafianka , 27.03.2017

Św. Biskupie! Prosze Cię o uzdrowienia z nałogu. Daj siłę do walki ze złem i przywróć mi chęć życia.
Korczyna ~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie! Dziękuję za opiekę, którą otaczasz mnie i moich najbliższych. Pragnę Cię prosić o wstawiennicto przed tronem Pana Boga i uproszenie daru zdrowia oraz  potrzebnych łask dla mojej rodziny.
~Parafianka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za wszystkie łaski, które codziennie otrzymujemy za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię o światło Ducha Świętego dla mojego syna podczas egzaminu gimnazjalnego. Natchnij go darem motywacji, niech dobrze przygotuje się do tego egzaminu. Wskaż mu drogę, którą będzie podążał pod Twoja opieką w przyszłości.
Korczyna ~Mama, 27.03.2017

Św. J. S. Pelczarze, nasz pośredniku u Pana Jezusa! Polecamy Twojej opiece naszą rodzinę. Prosimy za Twoją przyczyną o zdrowie, bezpieczne podróże i pomoc w rozwiązywaniu napotkanych trudności. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.

Korczyna ~Parafianie, 26.03.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o dobre wyniki w nauce dla mojego syna, o uwolnienie męża z nałogu, o ratowanie mojego małżeństwa, naszej rodziny. Miej w opiece moją rodzinę, obdarzaj ją potrzebnymi łaskami. Proszę o dobre samopoczucie dla mojej mamy, aby jeszcze długo była wśród nas.
Korczyna ~Parafianka, 26.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych i dostanie się do wymarzonej szkoły.
~Parafianka, 26.03.2017

Św. biskupie Sebastianie Pelczarze! Dziekuję za otrzymane już łaski i nadal proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa: o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów i ich dzieci, o silniejsza wiarę i Boże błogoslawieństwo. W inyecni ich zdrowia ofiaruję moje cierpienia. Jezu ufam Tobie! Miej ich w swej opiece.
~Czcicielka, 25.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Wstaw sie ze św. Janem Pawłem II u Serca Jezusowego i wyproś dla rodziny mojego syna, jego żony i dzieci zdrowie, opiekę i potrzebne łaski. Wspieraj ich w trudnych chwilach życia. Jezu, otocz tę rodzinę swoją opieką.
~Matka, 25.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Wstawiej sie u miłosiernego Serca Jezusowego i wyproś dla mnie przebaczenie grzechów z całego życia, za które mocno żałuję. Jezu, okaż mi swoje miłosierdzie, skróć moje cierpienie i zabierz mnie już do siebie.  Jezu ufam Tobie!
~Czcicielka, 25.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. Proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pozytywną diagnozę dla mojej siostry. Miej ją w swojej opiece.       
~ Czcicielka z Korczyny, 24.03.2017

Św. Biskupie Sebastianie Pelczarze, dziękuje za otrzymane łaski, proszę Cię o  zdrowie i dobre wyniki badań. Prosze o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie i całej rodziny.
Korczyna ~Czcicielka , 23.03.2017

Dziękuję Ci Św. Bp. J.S.Pelczarze za wszelkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę, opiekuj się nadal całą rodziną, wspieraj ją w trudnych chwilach i wypraszaj potrzebne łaski. Proszę Cię bardzo o powrót do zdrowia dla mnie, Heleny, Krystyny, Eweliny, Wandy i wszystkich potrzebujących w rodzinie.
~Lidia, 21.03.2017

O dobrego męża, założenie szczęśliwej rodziny Ali, wytrwalość w modlitwie, chorobie Ali oraz zdrowie, zgodę, przemianę, bezpieczeństwo, dary Ducha świętego, opiekę Matki Bożej i św. Jozefa Pelczara, Boze błogosławienstwo i inne potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzysia, ks Kazimierza, ks Stanisława.
Konin ~Ala, 21.03.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.08.2017, o godz 18:00