Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Bp. J.S. Pelczarze proszę Cię o łaskę wyrwania z nałogów alkoholowych syna i męża. Ufam w moc Twojej modlitwy. Prosi matka i żona.
Jabłonica Polska ~Matka i żona , 21.04.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE, NASZ PATRONIE! PROSZE CIĘ  O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, MIEJ NAS NADAL W SWOJEJ OPIECE I MÓDL SIĘ ZA NAMI.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 21.04.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, proszę Cię o szczęśliwą podróż, chroń mnie od wszelkiego nieszczęścia w każdej porze i w każdym miejscu, weź pod opiekę sprawy ważne, które Ci powierzam. Wstaw się u tronu Najwyższego w intencjach, które są znane tylko Bogu. Proszę o dary Ducha Świętego, o dar mądrości i umiejętności w pisaniu pracy magisterskiej. Jako kaznodzieja głosiłeś prawdy wiary i moralności zgodne z prawdą Ewangelii, oświeć umysły zbłąkane, które ulegają zamętowi złego ducha, aby nie odrzucali łaski Bożej, trwali w zjednoczeniu z Bogiem podporządkowując życie nakazom wiary przez godne przyjmowanie Sakramentów św. Dźwignij Boską mocą z grzechu, pomagaj iść drogą świętości do życia wiecznego.
Schorndorf ~Studentka, 19.04.2017

Proszę o modlitwę za mnie, abym codziennie bez żadnych problemów wstawał wcześnie rano i bym był bardzo wyspany ,abym nie spał cały dzień. O uzdrowienie i uwolnienie oraz oczyszczenie mnie i mojego życia. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.  
STARE MIASTO KOŁO KONINA ~Damian, 18.04.2017

SW. Jozefie Sebastianie Pelczarze! Proszę, wstawiaj sie do Boga o zdrowie dla Moniki, o siłę dla mnie i męża w walce z nowotworem, światło Ducha Świętego dla wnuków i o opiekę dla całej rodziny.
~Grażyna, 18.04.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o pomyślnie zdany egzamin maturalny przez naszą córkę Kamilę.


~Rodzice, 18.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej sprawie. Z całego serca proszę Cię, przyczyń się do wysłuchania mojej prośby.
Korczyna ~Parafianka Agnieszka, 12.04.2017

O rozwiązanie węzłów samotności Ali, pracę i  staż dla Ali, wytrwalość w chorobie, modlitwie Ali oraz zdrowie i inne potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzysztofa.
Białystok ~Ala, 11.04.2017

Św. Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla naszych córek. Szczególnie prosimy o zdrowie dla Kasi na czas matury i wyboru studiów. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
Krosno ~Rodzice, 11.04.2017

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki, a dla drugiej córki o dobrego człowieka na swej drodze, aby zalożyła rodzinę, o pomoc w życiu codziennym, o zgodę, o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. Prosi mama.
~Elżbieta, 10.04.2017

Święt Biskupie Pelczarze ! Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o szczęśliwy przebieg opeacji mojego taty. Z całego serca proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo dla niego i całej mojej rodziny.
Korczyna ~Parafianin, 09.04.2017

Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny, z którym ułożę sobie życie. Spraw, żeby był dobry, uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.
Lubuskie ~Justyna, 09.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej sprawie.  Z całego serca proszę Cię, przyczyń się do wysłuchania mojej prośby.
Korczyna ~Parafianka, 02.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, za Twoim wstawiennictwem błagam o modlitwę za mnie i moją dziewczynę - Ewelinę. Niech Dobry Bóg udzieli nam łaski życia we wzajemnej miłości małżeńskiej opartej na Nim, aż do zbawienia wiecznego. Błagam, aby Bóg nauczył mnie jak być mężem dla Eweliny i ojcem dla naszych przyszłych dzieci. Spraw, aby Ewelinę nauczył być żoną dla mnie i matką dla naszych dzieci. Bóg zapłać.
Olkusz ~Grzegorz, 02.04.2017

Św. Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla naszych córek. Szczególnie prosimy o zdrowie dla Kasi na czas matury i wyboru studiów. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
Krosno ~Rodzice, 02.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, Patronie dobrych wyborów życiowych! Prosimy Cię o wstawiennictwo przed Bogiem i uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla Maćka na czas matury i wyboru studiów. Prosimy o zdrowie dla niego, siłę i zaufanie Jezusowi.
~Rodzice, 30.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze ,proszę Cię o wstawiennictwo u Boga  i opiekę
dla córki. Błogosław jej w rozwiązaniu trudnych spraw. Daj jej zdrowie i siłę. Spraw,aby wyszła ze swoich problemów silniejsza i umocnionaufnością w Boże Miłosierdzie. Proszę Cię też o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.
~ Czcicielka, 29.03.2017

O zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka. O zdrowy i właściwy rozwój i szczęśliwe rozwiązanie w terminie.
Chorzow ~Joanna, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę za Twoim wstawiennictwem o opiekę i pomoc w w trudnej sytuacji życiowej dla mojego syna.
Korczyna ~Parafianka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze bardzo Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Parafianin, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Proszę Cię  o dobre przygotowanie się i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych przez naszą córkę.
Korczyna ~Rodzice, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim dla mojej żony.
Korczyna ~Parafianin, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane za Twoim posrednictwem łaski od Pana Boga. Dzisiaj gorąco proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwą w intencji mojej córki Izabeli, która będąc w bardzo trudnej sytuacji straciła pracę, ale jest iskierka nadziei na inną pracę. Wierzę mocno, że za Twoją przyczyną ją dostanie. Czuwaj nad nią tak jak do tej pory czuwałeś (obecna praca była dzięki Tobie). Jednocześnie proszę, otocz opieką mojego wnuka, aby wyleczyła mu się torbiel  mieszków włosowych i żeby obyło się bez operacji. Na koniec pragnę prosić o zdrowie dla młodszej córki. Bóg zapłać za modlitwę.
Krosno ~Matka Twoja czcicielka , 28.03.2017

Świety Biskupie Pelczarze! Dziękuję z całego serca za Twoje wstawiennictwo -proszę o pomoc podczas procesu sądowego. JEZU UFAM TOBIE!
Niemcy ~Agnieszka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękuję  za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla moich rodziców, męża, dzieci i wnuków. Otaczaj opieką całą  moją rodzinę. Proszę Cię gorąco o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Uproś łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla księdza Sławka Murawki.

~Parafianka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Z całego serca dziękujemy za wysłuchanie naszych próśb. Dziękujemy za łaski, które otrzymaliśmy za Twoim wstawiennictwem.
Nadal czuwaj nad nami w codziennym życiu. 
Korczyna ~Rodzina z Korczyny, 28.03.2017

Świety Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o zdrowie i opiekę nad moimi córkami. Bądż z nimi w każdej chwili ich życia.
Krosno ~Mama, 28.03.2017

Święty Józefie Pelczarze proszę gorąco, aby Alicja całkowicie wróciła do zdrowia.
Krosno ~Koleżanka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski.  Proszę o pomyślne wyniki badań dla mojej siosty i Twoją dalszą opiekę nad całą rodziną. 

Korczyna ~Parafianka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o dar potomstwa dla mnie i mojego męża.

~Czcicielka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla siostry Barbary.  

~Parafianka, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i opiekę dla całej rodziny oraz o nawrócenie i w intencji Bogu wiadomej.
Korczyna ~Czcicielka, 28.03.2017

Święty Józefie Sebastianie, dziekujemy za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo i prosimy o dalszą opiekę nad nasza rodziną.
~Parafianie, 28.03.2017

Święty Józefia Sebastianie, Patronie dobrych wyborów życiowych, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie Bogu wiadomej.
~Parafianin, 28.03.2017

Świety Józefie Sebastianie! Wierzę w Twoje wstawiennictwo przez tronem Pana Boga, dlatego z całego serca proszę Cię o pomoc w bardzo trudnej, Panu Bogu wiadomej sprawie. Wierzę, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z ogromną ufnością proszę Cię, byś wspierał moje modlitwy i przyczynił się do rozwiązania tego trudnego problemu. Dziękuję Panu Bogu za wszystkie łaski wyproszone za Twoją przyczyną.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie. Polecam wiadomą Ci sprawę zdrowotną. Miej mnie w swojej opiece.      
~Czcicielka z Korczyny, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękuje Ci za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski i za dobre wyniki. Proszę o dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski.
Korczyna ~Czciciel, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej rodziny; rodziców, rodzeństwa. Proszę o łaskę zdowia dla Marty, Piotra, Katarzyny. Ufam w Twoje wstawiennictwo u Pana Boga.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Świety Biskupie Pelczarze! Gorąco proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia dla Adama. Miej  w swojej opiece jego i jego rodzinę.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Proszę o modlitwę w mojej intencji, za moje zdrowie: mam boreliozę, depresję, nerwice, uczucie odrealnienia, nieistnienia, chodzenia na jawie!!!Lekarze nic ze mną nie robią! Proszę o pomoc!!!! 
Gdańsk ~Alicja, 27.03.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.09.2017, o godz 17:00