Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. bp. Pelczarze bardzo dziękuję za Twoje wstawiennictwo i wszelkie łaski, jakie wyprosiłeś dla mnie i mojej rodziny. Proszę także o dalszą opiekę i światło Boże na rozeznanie i podążanie drogą miłą Bogu! 
~Twoj czciciel, 22.05.2017

Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że postawiłeś na drodze mojego życia Ewelinę. Błagam Cię, aby była szczęśliwa. Ześlij Ducha Pocieszyciela, który doda jej sił w przeżywaniu kolejnych trudów codzienności. Proszę spraw, abym był dla niej oparciem i pomocą w smutkach i troskach. Prowadź nas Panie do Ciebie razem bez względu na to jak ciężko będzie.
                                                                                                        Amen
Olkusz ~Grzegorz, 21.05.2017

Św. Sebastianie proszę o milość i zgodę w mojej rodzinie, o zdrowie dla moich bliskich. Wypraszaj łaski szczególnie dla mojego syna, aby odnalazł drogę do Boga i był szczęśliwy.
~Parafianka, 21.05.2017

 Z całego serca proszę Cię św. Józefie Sebastianie o opiekę w czasie operacji mojego kochanego wnuka Jakuba w dniu 1 czerwca, aby się szczęsliwie udała, nie było komplikacji i powikłań. Wyproś mu i jego mamie Boże błogosławieństwo, dobre zdrowie. Spraw, żeby szczęśliwie zakończył rok szkolny. Dziękuję Ci  za dotychczasową opiekę  i otrzymane łaski. /Córka dostała pracę /Bóg zapłać.
Krosno ~Zmartwiona babcia, 19.05.2017

Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego męża i uzdrowienie z padaczki. 
Zręcin ~Renata , 18.05.2017

Św. Sebastianie proszę o uwolnienie mnie od lęku i strachu. Uzdrów mojego syna Pawła.
Krosno ~Jola, 18.05.2017

O zdrowie, zgodę, bezpieczeństwo, przemianę, dary Ducha Świętego, Boże blogosławieństwo, wyjście z problemów, dobrych uczciwych ludzi dla Ali, Joli, Krzyśka, Agaty ,Teresy, ks. Kazika, ks. Stasia.
Kraków ~Jola, 16.05.2017

O rozwiązanie wełów samotności Ali, założenie szczęśliwej rodziny, uzdrowienie z chorób duszy Ali, znalezienie dobrej, normalnej pracy, staż dla Ali.
Kraków ~Ala, 16.05.2017

Św. biskupie Pelczarze! Proszę Cię o zdrowie dla mojego syna i ulgę w bólu. Miej go w swojej opiece.
Korczyna ~Zatroskana mama, 16.05.2017

Święty nasz Orędowniku,wstaw się za naszą córką i wyproś jej dobrą, wymarzoną pracę oraz wspieraj ją każdego dnia.
~Rodzice, 16.05.2017

Panie Jezu proszę o łaskę dobrej, stałej pracy, sily rozum, jasny umysł i zdrowie.Proszę również o Boże bogoslawienstwo w sprawach finansowych oraz o dobrą żonę.
Kraków ~Adrian, 16.05.2017

Św. Biskupie proszę o łaskę pomyślnego rozwiązania problemow rodzinych i mieszkaniowych dla Renaty Karcz i jej dzieci spowodowanych długami Józefa. 
Warszawa ~Milena, 12.05.2017

Pokornie Cię błagam św. J.S. Pelczarze! Wyproś u Boga łaskę, aby moja synowa (wdowa) nie krytykowała kościoła i księży. Spraw, by powróciła na drogę praktyk religijnych, aby nauczyła synka modliwy powszechnej, posłała go na lekcje religii i pozwoliła przystąpić do pierwszej Komunii Świętej. Jezu ufam, że za przyczyną św. J.S. Pelczara wysłuchasz mojej prośby, a mnie pozwolisz spokojnie odejść z tego świata,
~Zatroskana matka, 11.05.2017

Z całego serca proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego szwagra Radosława, który zmaga się z chorobą nowotworową.
Leśniówka ~Joanna, 09.05.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za Twoją opiekę nade mną. Proszę o potrzebne dla mnie łaski, a szczególnie o dar zdrowia.
~Parafianka, 07.05.2017

ORĘDOWNIKU PRZED TRONEM BOGA! WYPROŚ ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA TYCH, Z KTORYMI PRACUJĘ ZA GRANICĄ.
Krościenko Wyżne ~Czciciel, 07.05.2017

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii i dla tych niewiast, które pragną zostać matkami. Proszę również o dobrego człowieka na drodze życia dla córki Justyny. Spraw, aby założyła rodzinę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny. Dla Eweliny proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw spadkowych.
Woj. Śląskie ~Elżbieta, 05.05.2017

Nasz Orędowniku u Serca Pana Jezusa i Matki Najświętszej! Upros łaskę zdrowia dla naszych dzieci i wnuków, szczególnie tych cierpiących na nieuleczalne choroby. Ufamy w Twoją pomoc. Dziękujemy za otrzymane dotąd łaski.
Korczyna ~Rodzina, 04.05.2017

Św. biskupie J.S.Pelczarze! Za Twoim wstawiennictwem proszę o wieczną szczęśliwość dla moich kochanych rodziców - mamy Marii w 20 rocznicę śmierci oraz taty Franciszka w 40 rocznicę śmierci. Jezu, ufamy Tobie!
Korczyna ~Parafianie, 04.05.2017

Św. biskupie Sebastianie! Proszę Cie o dary Ducha Świętego, a w szczególności o dar mądrości dla moich synów, żeby pomyśnie zakończyli ten rok szkolny. 
Korczyna ~Wierna czcicielka, 04.05.2017

Przemożny Orędowniku! Proszę o uzdrowienie i zrozumienie, o pomoc finansową i dobrą pracę, o zaliczenie całych studiów. Proszę także o potrzebne łaski dla osób Bogu wiadomych.
Rumia ~Ala, 04.05.2017

Św. J. S. Pelczarze proszę o pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga w podjęciu bardzo trudnej decyzji w moim życiu. Dziękuję.
~Czcicielka, 04.05.2017

Św. bp Pelczarze! Proszę Cię o potrzebne wstawiennictwo u Boga za moją rodziną. Proszę również o łaskę zdrowia i rozwiązania ciężkiej sytuacji. Dziękuję Ci za wszelkie otrzymane już łaski i twoje dotychczasowe wstawiennictwo.


~Twój czciciel, 03.05.2017

Św. Sebastianie Pelczarze! Wstaw się u Boga i wyproś dla mojej córki, aby była dobrym lekarzem i żeby w jej życiu osobistym wszystko dobrze się ułożyło. Spraw, żeby była szczęśliwa.
Krosno ~Mama, 02.05.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję z całego serca za dotychczas otrzymane łaski. Proszę Cię, z całego serca o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny, a w szczególności o zdrowie dla mojej mamy. Proszę  również o dar macierzyństwa i zgodę w moim małżeństwie. 
~Twoja Czcicielka, 01.05.2017

Św. biskupie J.S. Pelczarze! Dziękuję Ci za opiekę i pomoc w trudnych chwilach. Proszę, wstawiaj się nadal u Boga za mną, mężem i całą rodziną. Wspieraj nas podczas chorób i nieszczęść, a jeśli to możliwe, uchroń nas przed nimi. Spraw, aby w rodzinie zapanował spokój i ustały konflikty. Ufam w Twoją pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów.
Korczyna ~Lidia, 28.04.2017

Przemożny Orędowniku! Uproś dla Wojciech dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski. W sposób szczególny proszę o szczęśliwe zakończenie jego sprawy.
Przemyśl ~Matka, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze prosimy Cię o wstawiennictwo w intencji  pomyślnie zdanej matury przez naszą córkę oraz pomoc w wyborze właściwej drogi życiowej.

Korczyna ~Rodzice, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o wstawiennictwo u Boga za moją rodziną. Miej w opiece moje małżeństwo i synów.
Korczyna ~Parafianka, 28.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze!  Proszę Cię o pomoc w pozytywnym rozwiązaniu trudnej sytuacji mojego syna. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Matka, 28.04.2017

Św. Sebastianie dziękuję z całego serca za Twoją obecność w moim życiu i za moje wstawiennictwo u wszechmogącego Boga. Proszę o dalszą pomoc.
Krosno-Polanka ~Agnieszka, 28.04.2017

Święty biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Korczyna ~Parafianka, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski, prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszej Rodziny.
~Parafianie, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, bardzo dziekuję za Twoją opiekę nad naszą rodziną i proszę Cię o wstawiennictwo w bardzo trudnej dla mnie sprawie.
~Parafianin, 27.04.2017

Św.Józefie Sebastianie weź do serca swego moją prośbę. Wstaw się do Pana Boga i uproś mi łaskę zdrowia dla mojego wnuka Jakuba, aby szczęśliwie udała sie operacja. Bądź przy nim ,otocz go swoją opieką. Proszę też, aby pomyślnie  ukończył rok szkolny. Dzięki Ci za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem u Pana Boga.
Krosno ~Zmartwiona babcia, 27.04.2017

Proszę o łaskę nawrócenia dla męża oraz o wyrwanie z nałogów.
parafianka ~Żona, 27.04.2017

Święty Biskupie Sebastianie proszę Cię gorąco o łaskę zdrowia dla moich wnucząt.
Korczyna ~Babcia, 27.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dobre zdrowie dla moich rodziców oraz teściowej, o szczęśliwą podróż dla brata, otaczaj nas swoją opieką i chroń od wszelkiego złego. Wyproś potrzebne łaski dla mojego syna i przyszłej synowej. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza.
Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki.  
Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE,DZIĘKUJE CI ZA DOTYCHCZAS OTRZYMANE ŁASKI ZA TWOIM STAWIENNICTWEM. PROSZę CIĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY, O UTRZYMANIE PRACY DLA MOICH RODZICÓW. MIEJ ICH ZAWSZE W SWOJEJ OPIECE. PROSZĘ O OPIEKĘ I ŻYCIE WIECZNE DLA MOJEJ ZMARŁEJ ROK TEMU PRABABCI.

Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

Swięty Biskupie Józefie Sebastianie, niestrudzony pielgrzymie do sanktuariów Pańskich i Maryjnych, polecam Twojemu orędownictwu i opiece pielrzymkę do Ziemi Swiętej, rozpczynającą się w dniu dzisiejszym - 28 maja.
Czuwaj nad nami i oręduj u Maryi - Matki dobrej drogi, aby nas prowadziła w wędrówce śladami Jej Syna i naszego Zbawiciela... Aby w sercach pielgrzymów wzrastała wiara, nadzieja i miłość.

W modlitewnej jedności - ks. Andrzej Sowowski, chrystusowiec z Francji

 
Francja ~ks, Andrzej Sowowski SChr, 27.04.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2017, o godz 17:00