Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. Józefie Sebastianie! Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny: siostry, męża, syna. Miej nas w swojej opiece.
~Czcicielka, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o szczęśliwą podróż i błogosławiony czas, który otworzy w nas nowe przestrzenie dla wiary żywej, pełnej czynów miłości i miłosierdzia.
Korczyna- Podzamcze ~Twoi czciciele , 27.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię w dalszym ciągu o potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, o dobre przygotowanie się do świąt Wielkanocnych, o pobożne i katolickie ich przeżycie przez całą rodzinę, o pracę dla męża, o zdrowe wnuki i dobre wybory życiowe.
Korczyna ~Matka, 27.03.2017

Św. nasz rodaku biskupie Pelczarze! Polecamy Twojemu orędownictwu u Najśw. Serca Pana Jezusa nasze wnuki, przygotowujące sie do sakramentu Bierzmowania. Niech Duch Święty kieruje ich przyszłym życiem. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.
Korczyna ~Dziadkowie, 27.03.2017

Proszę o modlitwę o dar potomstwa oraz zdrowie i opiekę dla naszych rodzin.

USA ~Monika, 27.03.2017

Św. nasz rodaku biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo wraz ze Świętymi u miłosiernego Jezusa w intencji zdrowia, opieki Bożej i potrzebnych łask dla moich wnucząt. Dopomóż, aby były zdrowe, odporne i dobrze się rozwijały.  Jezu, miej ich w opiece i obdarz zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
~Wierna czcicielka, 27.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa wraz ze wszystkimi Świętymi w sprawie zdrowia i potrzebnych łask dla chorego Stanisława. Panie Jezu wspieraj go podczas badań, spraw aby diagnoza był pozytywna. Jezu, obdarz go zdrowiem i miej nieustannie w swojej opiece.
~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. Proszę o zdrowie i dar macierzyństwa.

~Parafianka, 27.03.2017

Święty biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę, wyproś dla mnie siłę i wytrwałość w opiece nad matką. Spraw, aby moja rodzina  wspierała mnie fizycznie i psychicznie. Proszę również o zdrowie dla moich najbliższych.
~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana Boga i za wszyskie otrzymane łaski. Proszę Cie o zdrowie i opiekę nad moją rodziną. Proszę wysłuchaj mojej prośby Tobie wiadomej.
~Parafianka , 27.03.2017

Św. Biskupie! Prosze Cię o uzdrowienia z nałogu. Daj siłę do walki ze złem i przywróć mi chęć życia.
Korczyna ~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie! Dziękuję za opiekę, którą otaczasz mnie i moich najbliższych. Pragnę Cię prosić o wstawiennicto przed tronem Pana Boga i uproszenie daru zdrowia oraz  potrzebnych łask dla mojej rodziny.
~Parafianka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za wszystkie łaski, które codziennie otrzymujemy za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię o światło Ducha Świętego dla mojego syna podczas egzaminu gimnazjalnego. Natchnij go darem motywacji, niech dobrze przygotuje się do tego egzaminu. Wskaż mu drogę, którą będzie podążał pod Twoja opieką w przyszłości.
Korczyna ~Mama, 27.03.2017

Św. J. S. Pelczarze, nasz pośredniku u Pana Jezusa! Polecamy Twojej opiece naszą rodzinę. Prosimy za Twoją przyczyną o zdrowie, bezpieczne podróże i pomoc w rozwiązywaniu napotkanych trudności. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.

Korczyna ~Parafianie, 26.03.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o dobre wyniki w nauce dla mojego syna, o uwolnienie męża z nałogu, o ratowanie mojego małżeństwa, naszej rodziny. Miej w opiece moją rodzinę, obdarzaj ją potrzebnymi łaskami. Proszę o dobre samopoczucie dla mojej mamy, aby jeszcze długo była wśród nas.
Korczyna ~Parafianka, 26.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych i dostanie się do wymarzonej szkoły.
~Parafianka, 26.03.2017

Św. biskupie Sebastianie Pelczarze! Dziekuję za otrzymane już łaski i nadal proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa: o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów i ich dzieci, o silniejsza wiarę i Boże błogoslawieństwo. W inyecni ich zdrowia ofiaruję moje cierpienia. Jezu ufam Tobie! Miej ich w swej opiece.
~Czcicielka, 25.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Wstaw sie ze św. Janem Pawłem II u Serca Jezusowego i wyproś dla rodziny mojego syna, jego żony i dzieci zdrowie, opiekę i potrzebne łaski. Wspieraj ich w trudnych chwilach życia. Jezu, otocz tę rodzinę swoją opieką.
~Matka, 25.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Wstawiej sie u miłosiernego Serca Jezusowego i wyproś dla mnie przebaczenie grzechów z całego życia, za które mocno żałuję. Jezu, okaż mi swoje miłosierdzie, skróć moje cierpienie i zabierz mnie już do siebie.  Jezu ufam Tobie!
~Czcicielka, 25.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. Proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pozytywną diagnozę dla mojej siostry. Miej ją w swojej opiece.       
~ Czcicielka z Korczyny, 24.03.2017

Św. Biskupie Sebastianie Pelczarze, dziękuje za otrzymane łaski, proszę Cię o  zdrowie i dobre wyniki badań. Prosze o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie i całej rodziny.
Korczyna ~Czcicielka , 23.03.2017

Dziękuję Ci Św. Bp. J.S.Pelczarze za wszelkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę, opiekuj się nadal całą rodziną, wspieraj ją w trudnych chwilach i wypraszaj potrzebne łaski. Proszę Cię bardzo o powrót do zdrowia dla mnie, Heleny, Krystyny, Eweliny, Wandy i wszystkich potrzebujących w rodzinie.
~Lidia, 21.03.2017

O dobrego męża, założenie szczęśliwej rodziny Ali, wytrwalość w modlitwie, chorobie Ali oraz zdrowie, zgodę, przemianę, bezpieczeństwo, dary Ducha świętego, opiekę Matki Bożej i św. Jozefa Pelczara, Boze błogosławienstwo i inne potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzysia, ks Kazimierza, ks Stanisława.
Konin ~Ala, 21.03.2017

ŚWIĘTY JÓEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE, PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA, A TAKŻE O UZDROWIENIE SYNA Z CHOROBY PSYCHICZNEJ. MÓDL SIĘ ZANAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA , 20.03.2017

Święty biskupie Pelczarze proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o zdrowie, pomyślność, a dla syna dobre wyniki w nauce, miłość w rodzinie. O rozwiązanie trudnych spraw. Dziekuję za dotychczasową twoją opiekę i otrzymane łaski.
Korczyna ~Matka, 17.03.2017

Błagam z całego serca o modlitwę za moje nienarodzone dziecko. Byłam dziś na badaniach prowadzonych. Jestem w 11 tyg 5 dn w ciąży.  Niestety lekarz przekazał mi złe wiadomosci. Dziecko obarczone jest wadami genetycznymi. Prawdopodobnie zespol edwardsa. Do tego przezierność karku 3.0 i przepuklina pepowinowa. Boję się. Mam skierowanie do genetyka A potem aminopunkcje. Dwie wcześniejsze ciąże straciłam. Bardzo się boję. Tak bardzo pragnę, żeby moje dzieciątko było zdrowe. Joanna.
Chorzow ~Joanna, 16.03.2017

O zdrowie, zgodę, bezpieczeństw,o przemianę, dary Ducha Świętego, dobry i spokojny rok, wyjście z problemów, dobrych, mądrych i uczciwych ludzi dla Ali, Joli Krzyśka, ks Kazimierza. Proszę również o dobrego męża, założenie szczęśliwej rodziny, pracę, staż, wytrwalość w modlitwie. Proszę, anie pogłebiała się u Ali.
Kraków ~Ala, 12.03.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczarze! Proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę. Wierzę głeboko w Twoje wstawiennictwo.
Woj. śląskie ~Mama Elżbieta, 10.03.2017

Święty biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Panu Bogu za Twoją przyczyną za pozytywny wynik kolejnego badania mojego taty. Za to, że zmiana chorobowa zniknęła bez leczenia.
Korczyna ~Czcicielka, 06.03.2017

Święty biskupie proszę Pana Boga za Twoją przyczyną o uratowanie małżeństwa od rozwodu, zdrowie i potrzebne łaski.
Korczyna ~Czcicielka, 06.03.2017

Św. nasz Orędowniku u Pana Jezusa, Józefie Pelczarze! Polecamy nasze dzieci i wnuki Twojej niezawodnej opiece. Prosimy o bezpieczne podroże, zdrowie dusz oraz ciał, a także o dary Ducha  Świętego w każdym dniu naszego życia. Dziekujemy za dotychczasową , niezawodną opiekę.
Korczyna ~Wdzięczni parafianie , 06.03.2017

Święty biskupie Józefie  Sebastianie! Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Jednak zrozpaczone serce matki prosi Cię w tej trudnej, niespodziewanej sprawie, jaką jest wypowiedzenie umowy o pracę, będącą jedynym źródłem utrzymania córki i jej uczacego się syna. Spraw, aby pracodawca dał jej inną pracę. Dodaj jej siły, zdrowia i wiary, że wszystko ułoży się dobrze. Bóg zapłać.

Krosno ~Zrozpaczona matka , 03.03.2017

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Proszę o  łaskę uzdrowienia duchowego dla Marcina, o zdrowie dla niego i jego rodziny. Niech Pan Bóg mu wynagrodzi za jego dobre serce dla innych ludzi.
Krosno ~Nieznajoma, której pomógł , 03.03.2017

Święty Józefie Sebastianie, orędowniku mój w niebie. Dziękuję za opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o modlitwę za syna, który rozpoznaje swoją drogę życiową, w tym pójście za Chrystusem jako kapłan. Niech nasz syna pozna wolę Boga. 
Polska ~Rodzice, 02.03.2017

Święty biskupie Pelczarze proszę Cię o łasik potrzebne dla moich dzieci, dla całej mojej rodziny.
Polska ~Matka, 01.03.2017

Święty biskupie Pelczerze proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej chorej córki.
Podkarpacie ~Czcicielka, 01.03.2017

Św. Biskupie Józefie Sebastianie proszę Cię, wstaw się za moim wujkiem z Krakowa który jest ciężko chory. Spaw, by mój wujek wyzdrowiał. 
~Parafianin , 28.02.2017

Św. J.S. Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę również o zdrowie dla naszej całej rodziny, a szczególnie dla córki, o dobre wyniki badań. Św. Józefie Sebastianie - módl się za nami.
Korczyna ~Parafianka, 28.02.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękujemy za łaski otrzmane za Twoim wstawiennictwem. Prosimy o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny.
~Parafianie, 28.02.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dziękuję Ci z całego serca za otrzymane łaski, o które Cię prosiłam. Proszę, otaczaj nadal swoją opieką moją rodzinę, chroń ją od chorób i nieszczęść.
Korczyna ~Parafianka, 28.02.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.09.2017, o godz 17:00