Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. Józefie orędowniku naszych próśb przed tronem Boga , pragnę podziekować za wszelkie dobro , jakie otrzymuje w moim życiu. Wierzę w to że Ty swoim wstawiennictwem wypraszasz  to dla mnie wszystko. Dziekuję za zerwanie z nałogami ,  proszę spraw , aby moja siostra i szwagier mogli spłacić kredyt w Banku  i żyć spokojnie . Postaw na ich drodze , ludzi którzy pomogą im w tej trudnej sytuacji . Jeszcze raz za wszystko szczerze dziękuję 
 
Korczyna ~brat , 28.06.2017

Św. Patronie naszych rodzin proszę o zdrowie dla moich rodziców , rodzeństwa ich dzieci , wypraszaj te łaski , które są im najbardziej potrzebne . Za wszelkie juz otrzymane dziekuję . Polecam sie również Twojej opiece 
Jarosław ~Syn , 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie polecamy Twojej opiece Barbarę i Przemysława, którzy wkrótce przyjmą Sakrament Małżeństwa, otocz ich swoją opieką, wypraszaj u Pana Boga wszelkie potrzebne łaski na nowej drodze życia
~rodzice, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za szczęśliwą podróż bliskiej mi osoby. Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski proszę o dobre zdrowie dla moich Rodziców dla Teściowej oraz Boże błogosławieństwo całej rodziny, wyproś u Pana Boga łaskę nawrócenia dla bliskich mi osób, chroń przed nałogami i otaczaj swoją opieką w trudach dnia codziennego. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki
~parafianka, 28.06.2017

Święty Biskupie Sebastaianie Pelczarze, dziękujemy za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Prosimy o  dobre wyniki badań i dar potomstawa dla nas

~Parafianie, 28.06.2017

Święty Biskupie Sebastaianie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę o łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej mojej rodziny
~Parafianka, 28.06.2017

Swięty Nasz Patronie. Wielokrotnie doświadczyłam Twojego skutecznego wstawiennictwa przed tronem Pana Boga.Pragnę Ci za to jeszcze raz serdecznie podziękować. Dziś zwracam się z prośbą o opiekę i ochronę dla mojej córki i jej męża.Proszę szczególnie dla nich o dar zdrowia i siłę w pokonywaniu trudności.
~parafianka, 28.06.2017

Nasz święty Rodaku, Patronie dobrych wyborów życiowych, Twojemu wstawiennictwu u Serca Jezusowego i Bogarodzicy polecam Przemka i Basię, którzy 1 lipca zawrą związek małżeński. Prosi ojciec chrzestny Przemka, ks. Andrzej SOWOWSKI SChr 
Francja ~ks. Andrzej SOWOWSKI SChr, 28.06.2017

Sw. Biskupie Jozefie S. Pelczarze, prosimy Cie o wstawiennictwo w intencji szybkiego powrotu do zdrowia dla mojej corki Izabeli.
Nowy Jork ~matka, korczynianka, 28.06.2017

Św. Józefie Sebastianie  usilnie proszę Cię o wyproszenie łaski  dla mojej kochanej córki Anety o dobre wyniki badań .Proszę otocz ją swoja opieką ,aby była zdrowa i aby zmieniła pracę , która jest szkodliwa dla jej zdrowia.Bóg zapłać .
Krosno ~zmartwiona matka, 27.06.2017

Dziękuję Ci św. Bp Pelczarze za wszystkie łaski, które wyprosiłeś dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię o dalszą opiekę nad nami, wspieraj nas w chorobie i cierpieniu. Pomóż mi pokonać lęki, nerwicę i depresję. Proszę Cię bardzo, dodawaj nam sił w pokonywaniu trudności i problemów, wyproś u Pana Boga aby błogosławił naszej rodzinie.
~Lidia, 27.06.2017

Sw. Biskupie Pelczarze dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę Cie o dalsze wstawiennictwo u Boga, proszę o łaskę umocnienia wiary, o uwolnienie od nałogów, o zdrowie dla całej rodziny, o zdrowe wnuki, o pracę dla męża, o dobre wybory życiowe i szczęśliwą przyszłość dla dzieci.
korczyna ~matka, 27.06.2017

Święty nasz Patronie Rodaku! Prosimy o Twe orędownictwo w Niebie o cud uzdrowienia Izabeli z ciężkiej i przewlekłej choroby oraz o siłę i ufność na ten trudny czas dla jej rodziny.
Korczyna ~Parafianie, 27.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną o wzajemną miłość, zgode i poszanowanie. Miej w opiece mojego syna i mężą aby zerwał z nałogiem.
Korczyna ~parafianka, 27.06.2017

Święty Biskupie Sebastianie, proszę Cię o szczęśliwą operację dla mojego Męża, o chęć i wolę walki w chorobie, o nadzieję na wyjście z niej, o wzajemną cierpliwość i zrozumienie w tym trudnym dla nas czasie.
Kraków ~Żona, 27.06.2017

Św. Biskupie dziekuję za nieustanną opiekę nad moją rodziną , wspieraj nas i prowadż Bożymi drogami 
~Syn, 27.06.2017

Św. Józefie proszę o zdrowie , dla mnie i mojej ukochanej mamusi . Czuwaj nad nami w każdym dniu naszego życia. 
Dydnia ~Lilianna , 27.06.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
korczyna ~parafianka, 27.06.2017

Sw Biskupie Pelczarze  prosze Cie o zdrowie, błogoslawienstwo Boże  i potrzebne laski  dla mojej Mamy  Janiny,ktora obchodzi  85 urodziny i imieniny ...
korczyna ~córka, 27.06.2017

Z wielką wdzięcznością dziękuję Ci Św.Józefie Sebastianie za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga ,dziękuję za szczęsliwą operację mojego wnuka Jakuba oraz dobre wyniki w nauce .Dziękuję też za ochronę mnie podczas wypadku . Proszę o pomoc dla mojej córki  w dniu 28 czerwca  w bardzo trudnej sprawie ,oraz o zdrowie dla moich dzieci i wnuków  i szczęsliwe wakacje dla nich.Wierzę w Twoją moc .
Krosno-Polanka ~mama i babcia , 27.06.2017

Święty Józefie proszę Cię o opiekę i  pomyślne zdanie wszystkich egzaminów.
Krosno ~Studentka, 27.06.2017

Święty Józefie Sebastianie! Gorąco proszę o łaski potrzebne dla naszej rodziny. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo za nami. Miej nas w swojej opiece.
Korczyna ~parafianka, 26.06.2017

Św. Józefie dziękuję za otrzymane łaski w ciągu roku szkolnego , proszę o dalszą opiekę nad moją całą rodziną . 
~parafianin , 26.06.2017

Św. Biskupie Pelczarze prosimy Cię o łaskę zdrowia dla Barbary Krzanowskiej
Świerzowa Polska ~rodzina, 26.06.2017

Św.  Józefie  wstaw sie do Serca Pana Jezusa o zdrowie błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla moich wnucząt i ich rodziców Jezu i Matko Boża miejcie ich w opiece proszę i ufam
~czcicielka, 26.06.2017

Św. Biskupie Pelczarze wstaw się do miłosiernego Jezusa o odpuszczenie win mojego życia przebaczenie mi grzechów za co ofiaruję cierpienia mojej choroby i proszę o łaskę zabrania mnie do siebie z tego świata
~czcicielka, 26.06.2017

Swięty Józefie Sebastianie Orędowniku naszych próśb przed tronem Boga proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny, proszę o siłę i wytrwanie w zamierzeniach naszej najmłodszej córki aby wystarczyło jej sił i zdrowia do zakończenia zaplanowanego sobie zadania. Proszę  o dobrych uczciwych i przede wszystkim wierzących mężów dla nich jeśli jest taka wola Boża. Proszę również o szczęślwą podróż służbową dla niej. Dziękuję za dotąd otrzymywane łaski.   
Korczyna ~Parafianka, 25.06.2017

Św Biskupie Pelczarze miej w opiece mojego syna Krzysztofa by był naprawdę wierzącym i praktykującym katolikiem, poleć go miłosiernemu Jezusowi i utwierdż
go w wierze i całą jego rodzinę  Jezu opiekuj się tą rodziną i błogosław im
~matka, 25.06.2017

Św. Józefie Sebastianie prosze o wstawiennictwo poprzez Matke Bożą  i Jana Pawła II do Miłosiernego Serca Jezusa o zdrowie i potrzebne łaski oraz błogosławienstwo Boże dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt Jezu błogosław im i miej ich w opiece
~matka, 25.06.2017

Św. J.S. Pelczarze polecamy Twojej opiece wszystkich z naszej rodziny podróżujacych w czasie wakacji. Uproś łaskę zdrowia, bezpieczeństwa, dary Ducha  Świętego, prawdziwy odpoczynek do dalszej pracy, miłość do Pana Boga oraz  napotkanych ludzi. Dziekujemy za dotychczasowe orędownictwo.
Korczyna ~Twoi czciciele, 23.06.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE PROSZĘ CIĘ O POMOC I ŁASKI W WIADOMEJ CI SPRAWIE DLA MOJEGO CHRZEŚNIAKA . MIEJ GO W SWOJEJ OPIECE.
KORCZYNA ~PARAFIANKA, 23.06.2017

O łaske zdrowia dla mnie i łaskę wiary dla siostrzenic i ich ojca. Bóg zapłać.
Słubice ~Krzysztof, 20.06.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PROSZĘ CIĘ GORĄCO O ZDROWIE DLA CAŁEJ NASZEJ RODZINY, O POPRAWĘ ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA SYNA. O POPRAWĘ SYTUACJI W PRACY MĘŻA, ŻEBY WSZYSTKO SIĘ UNORMOWAŁO I WINNY CZŁOWIEK ZOSTAŁ UKARANY. MÓDL SIĘ ZA NAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 16.06.2017

Święty biskupie Józefie Sebastianie, proszę napokorniej: uproś u Boga łaskę nawrócenia dla Andrzeja i jego powrót do rodziny.
Korczyna ~Matka , 15.06.2017

Św. Biskupie Pelczarze wstaw się do Boga za nami. Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę. Proszę o zdrowie i łaski dla rodziny - prosi mama Elżbieta.
Woj. śląskie ~Elżbieta, 14.06.2017

Proszę o łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń a także o łaskę zdrowia dla Anny.
Poznań ~Anna, 11.06.2017

Święty Patronie proszę Cię o opiekę i szczęśliwe donoszenie ciąży.
~Czcicielka , 09.06.2017

Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla Wojtka.
~Bożena, 09.06.2017

Św. Biskupie J.S.Pelczarze proszę Cię o uproszenie u Boga zdrowia oraz potrzebnych łask dla mojej mamy.
Korczyna ~Córka, 08.06.2017

Św. biskupie Sebastianie Pelczarze! Pokornie proszę o powrót Anny do kościoła i sakramentów św. Spraw,  by z pomocą Bożą jej synek mógł przyjąć I Komunię św. Proszę również o dary Ducha Św. dla moich synów i wnucząt.
~Zatroskana babcia, 04.06.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.01.2018, o godz 17:00