Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje Ci za Twoją opiekę i wstawiennictwo oraz za wszystkie łaski, jakie wyprosiłeś dla naszej rodziny. Proszę o zdrowia dla mojego taty i pomyślne wyniki badań, na które oczekuje. Miej Go w swojej opiece w tych trudnych dla niego dniach. Córka.
Korczyna ~Asia, 20.02.2017

Święty Biskupie miej w opiece Twego syna Tomka. Pomóż mu się obudzić i miej Go w opiece. Wymódl dla niego szansę dalszego życia. Życia spokojnego. Dla całej rodziny wymódl u Matki Najświętszej cierpliwość i spokój ducha w najgorszych chwilach życia.
Korczyna ~Parafianka, 19.02.2017

Święty biskupie Jozefie Pelcarze! Proszę miej w opiece Alę, Jolę, Krzyśka, ks. Kazimierza. Wypraszaj dla nich zdrowie, zgodę, dary Ducha Świętego. Nie pozwól, by utracili nadzieję na lepsze jutro. Pomóż wyjść z problemów.  Stawiaj na ich drodze życia dobrych i mądrych ludzi. Proszę Cię rówież o dobry, spokojny tydzień.
Gdynia ~Jola, 19.02.2017

Święty biskupie Pelczarze proszę o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę dla Ali, ulgę w cierpieniu, wytrwałość w modlitwie i w chorobie. Proszę Cię również, aby choroba nie postępowała.
Kraków ~Ala, 19.02.2017

Św. Józefie Pelczarze proszę Cię o zdrowie dla mnie. Miej mnie i całą rodzinę w swojej opiece. 
~Parafianka , 18.02.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o łaskę zdrowia i potrzebne dary dla bliskiej mi osoby.
~Czcicielka, 18.02.2017

ŚWIĘTY NASZ PATRONIE JÓZEFIE SEBASTIANIE! PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, KTOREGO TAK BARDZO NAM BRAKUJE. PROSZE CIĘ RÓWNIEZ O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA. MÓDL SIĘ ZA NAMI NASZ ŚWIĘTY ORĘDOWNIKU.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 18.02.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę, wstaw się u Pana Boga i wyproś zdrowie dla mojej rodziny, a zwłaszcza dla wnuka i wnuczek.

                                         

Korczyna ~Parafianka, 16.02.2017

Św. J.S. Pelczarze! Za Twoją przyczyną proszę Boga o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę, ulgę w cierpieniu, wytrwałość w chorobie i w modlitwie. Spraw, aby choroba nie postępowała. Przywróć mi zdrowie. Oręduj za mną i uproś przed tronem Boga Jego błogosławieństwo, zgodę, bezpieczne prowadzenie, przemianę, mądrość w podejmowaniu decyzji, potrzebne dary Daucha Świętego . Opiekuj się mną św. Biskupie. Stawiaj na drodze mojego życia mądrych ludzi. Spraw, aby trwający rok 2017 był dobry. Dopomóż wyjść z problemów. Wlewaj w serca Ali, Joli, Krzyśka i ks. Kazimierza nadzieję na lepsze jutro. 

Kraków ~Ala, 14.02.2017

Św. biskupie Sebastianie, św. Janie  Pawle II!  Wstawcie sie do Jezusa milosiernego i uproście dla mnie przebaczenie win mojego życia oraz odpuszczenie grzechów  W intencjach tych, składam swoje cierpienia, choroby jako dar dziękczynno - błagalny. Jezu ufam Tobie. Przebacz mi moje niedoskonałości, a kiedyś przygarnij do siebie. 
~Wierna, 13.02.2017

Św. biskupie Pelczarze, nasz Rodaku! Wesprzyj mnie w zanoszonych przeze mnie prośbach do miłosiernego Jezusa i uproś zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów, synowych i ich dzieci. Obdarz ich silną wiarą, zdrowiem i potrzebnymi darami.  Matko Najświętsza, Jezu bogaty w miłosierdzie powierzam Wam moje sprawy i proszę o ich wysłuchanie.
~Czcicielka, 13.02.2017

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna, aby znalazł dobrą żonę oraz odnalazł spokój. Dziękuję.
Zielona Góra ~Mama, 11.02.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Weroniki.
~Parafianka, 07.02.2017

Św.Sebastianie Pelczarze, proszę Cię o łaskę trzeźwości dla mojego brata Ryszarda. Miej Go i całą naszą rodzinę w swojej opiece.
Krosno ~Stanisław, 07.02.2017

Św.Sebastianie Pelczarze uproś zdrowie dla całej mojej rodziny. Dodaj sił w dalszym leczeniu.  
Korczyna ~Parafianka , 07.02.2017

Św. Biskupie, proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo w znalezieniu domu dla mnie i mojej Rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla całej naszej Rodziny.
Krosno ~Beata, 06.02.2017

Za wstawiennictwem świętego Józefa, proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną,o Boże miłosierdzie w trzech bardzo ważnych,Bogu wiadomych dla mnie sprawach.
Proszę również za Jego wstawiennictwem, o modlitwę błagalno-dziekczynną i uproszenie Bożego miłosierdzia we wszystkich innych intencjach,które noszę w swym sercu. Bóg zapłać.
~Sylwia, 06.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę Cię o dalszą opiekę dla mojej rodziny, proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża i dar potomstwa dla nas. Proszę również o zdrowie dla rodziców. 
~Twoja Czcicielka, 05.02.2017

Św. biskupie Pelczarze proszę Cię o rozwiązanie problemów osobistych.
Korczyna ~Parafianka, 05.02.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski za twoim pośrednictwem i proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Serca Jezusa w intencji rodziny mojego syna Krzysztofa. Spraw, aby stali się bardziej wierzący i praktykujący, aby chodzili do kościola. Jezu obdarz ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Proszę i ufam Tobie.
~Czcicielka matka, 03.02.2017

Św biskupie proszę Boga za Twoją przyczyną o zdrowie i potrzebne łaski dla Eweliny.
Korczyna ~Czcicielka, 02.02.2017

Święty Józefie Sebastianie, nasz rodaku i orędowniku, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny, a także o wstawiennictwo i duchową pomoc w znalezieniu uczciwej, stałej pracy.
Korczyna ~Parafianin, 02.02.2017

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby. Dzięki Twojej obecności i Twoim czuwaniu przy mojej córce podczas operacji i po operacji, Agnieszka wraca do zdrowia. Jednak usilnie dalej proszę, dodawaj jej sił w rekonwalescencji. Dziękuję za wsparcie duchowe, jakie udzieliłeś mnie i mojej rodzinie. Szczęść Boże.
Krosno-Polanka ~Twoja czcicielka Stanisława-Matka, 02.02.2017

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o łaskę zdrowia, odnalezienie życiowej drogi dla mnie oraz potrzebne dary Ducha Św.
~Parafianka, 01.02.2017

Święty Janie Sebastianie Pelczarze, proszę  Cię bądź moim orędownikiem w modlitwach o męża i szczęśliwą rodzinę. Czyń mnie zachwycającą i zawsze oddaną ludziom i samemu Bogu. Przyjmij proszę wszystkie nadzieje, które wypowiadam tylko w sercu i zanoś je do Jezusa. 
Warszawa ~Sylwia, 01.02.2017

Za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski i Świętego Józefa, proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną, o Boże miłosierdzie w trzech bardzo ważnych, Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Proszę również za Ich wstawiennictwem o modlitwę błagalno-dziekczynną, o Boże miłosierdzie we wszystkich innych,które mam w sercu. Bóg zapłać.Sylwia. Pozdrawiam z modlitwą.
Tychy ~Sylwia, 01.02.2017

Pokornie proszę o Bożą pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnej spawy zawodowej, potrzebne łaski i światło Ducha Świętego.
~Maria, 31.01.2017

Przemożny Orędowniku! Przez Twoją przyczynę proszę Boga o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę, ulgę i wytrwałość w cierpieniu i modlitwie, poytywne załatwienie sprawy znanej Bogu oraz o zdrowie, zgodę, Boże błogosławieństwo, Twoją opiekę w życiu codziennym, o dobrych, mądrych ludzi, bezpieczeństwo, przemianę, dobry rok oraz o mądre decyzje dla Ali, Joli i Krzyśka. 
Kraków ~Ala, 30.01.2017

Swięty Józefie Sebastianie wstawiaj się proszę do Boga o łaskę odzyskania wiary dla moich synów. Poukładaj życie moich dzieci, aby były szczęśliwe, aby nigdy nie odwrócili się od Boga.

Krosno ~Barbara , 30.01.2017

Święty Józefie Sebastianie, błagam o wstawiennictwo i szczęśliwe wyjście z ciężkiej choroby dla Agaty. Daj siłę jej bliskim, w szczególności Michałowi i Piotrowi, a także mnie, abym wiedziała jak wspierać ich w tej trudnej sytuacji. 
Korczyna ~Weronika, 29.01.2017

Święty Józefie Sebastianie wstawiaj się do Boga i wyproś zdrowie dla Alicji, aby dobry Bóg pozwolił Jej wrócić do pracy.
Krosno ~Czcicielka , 28.01.2017

Swięty Józefie Sebastianie wstawiaj się proszę do Boga o łaskę odzyskania wiary dla mojej córki. Poukładaj życie moich dzieci, aby były szczęśliwe.
Krosno ~Matka, 28.01.2017

Święty Józefie Sebastianie! Dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę, pomóż mi w podjęciu decyzji i rozwiązaniu trudnej sytuacji związanej z pracą.
 
Korczyna ~Parafianin, 28.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za Twoją opiekę i pomoc w życiu. W szczególności pragnę Ci złożyć podziękowania za Twoje wstawiennictwo w moim życiu podczas operacji i powrocie do zdrowia. Proszę Cię Święty Orędowniku o wspomożenie i pomoc dla mojej rodziny, szczególnie dla babci, która jest w szpitalu po operacji. Święty Biskupie Pelczarze miej nas w opiece.     
Czarnorzeki ~Renata, 28.01.2017

Św. biskupie Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane przez Twoje wstawiennictwo łaski.  Proszę, miej mnie oraz moją rodzinę w swej opiece. Wstawiaj się za nami do naszego Pana.


~Twój czciciel, 28.01.2017

Św. biskupie J.S. Pelczarze, dziękuję Ci za otrzymane łaski, za nieustającą opiekę nad moja rodziną. Wspieraj nas nadal w naszym codziennym życiu. Daj nam siły i zdrowie. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie wiadomej Ci sprawy. 
Korczyna ~Parafianka, 28.01.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Twojej opiece powierzamy sprawy naszej rodziny. Prosimy Cię gorąco o Twoje wstawiennictwo za nami u Pana Boga. Dziękujemy za otrzymane łaski.
Korczyna ~Parafianie, 28.01.2017

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję Ci za dotychczasową pomoc i opiekę. Proszę, wstaw się u Pana Boga, aby mnie uzdrowił, aby zesłał na mnie światło Ducha Świętego i dopomógł właściwie pokierować dalszym mym życiem. Proszę Cię , wstawiaj się za całą rodziną, aby Bóg ją błogosławił. Pomagaj w trudnościach, problemach i chorobach. Proszę Cię bardzo o zdrowie dla Piotra, Krystyny, Heleny, Eweliny. Św. Józefie Sebastianie opiekuj się nami.
~Parafianka, 27.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za pomoc i opiekę podczas operacji. Proszę Cię o szybki powrót do zdrowia.
~Agnieszka, 27.01.2017

Święty Sebastianie Pelczarze proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie dla córki Ewy. Dopomóż jej znaleźć mężczyznę, z którym mogłaby założyć szczęśliwą rodzinę. 
Krosno ~Matka, 27.01.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.08.2017, o godz 18:00