Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty biskupie Sebastianie prosze o pomoc w intencji znanej Bogu.
Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

Św. J.S. Pelczarze nasz Oredowniku! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę, miej nadal naszą rodzinę w swojej opiece. Chroń nas od wszystkiego złego. Proszę o dobre wyniki córki i dalsze wstawiennictwo u Pana Boga.
Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

Święty biskupie Józefie Pelczarze! Błagam Cię, ratuj Andrzeja! Uproś dla niego łaskę nawrócenia i powrotu do rodziny!
Korczyna ~Matka , 27.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o opieke dla całej mojej Rodziny, o zdrowie dla wszystkich. Proszę za zmarlych z rodziny, o życie wieczne dla nich. Proszę o wysłuchanie mych próśb w pewnych intencjach.
Korczyna ~Parafianka, 26.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o wstawiennictwo w intencji córki - o pomyślność podczas egzaminu dojrzałości i właściwy wybór dalszej drogi w życiu, prosze również w innej omadlanej przeze mnie sprawie. 
Korczyna ~Parafianka, 26.04.2017

Św Biskupie Pelczarze! Dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię w dalszym ciągu o potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie,uwolnienie od nałogów, o pracę dla męża, dobre wybory życiowe, o zdrowie dla wnuków, o szczęśliwa przyszłość dla dzieci.
Korczyńska ~Matka, 26.04.2017

Nasz Czcigodny Orędowniku u Najśw. Serca Pana Jezusa św. Sebastianie uproś łaskę zdrowia dla mnie i calej rodziny ( szczegolnie nieuleczalnie  chorym). Prosimy  o pomoc  i ulgę w cierpieniach. Panie Jezu ufamy Tobie.
Korczyna ~Twoi czciciele, 25.04.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię gorąco o to, aby mój syn zaliczył wszystkie przedmioty, aby zdał do następnej klasy, błagam o zdolności i ochotę do nauki. Miej w opiece mojego męża który zmaga sie z nałogiem, uwolnij go od tego zła, ratuj nasze małżeństwo, rodzinę. Proszę o zdrowie dla nas wszystkic,h o siłę do przetrwania trudnych chwil. Miej w opiece moją mamę i Grzegorza.
Korczyna ~Twoja czcicielka, 25.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, daj mi siłę i potrzebne łaski, aby przesłuchanie sie udało, i abym została przyjeta do chóru, i miała możliwość wystąpienia na koncercie "JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA, w Rzeszowie! 
Korczyna ~Martyna, 25.04.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, proszę Cię o potrzebne dary Ducha Swiętego,  na czas matury! Abym miała siłę i zdała ją jak najlepiej, oraz proszę o dobry wybór studiów. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. 
Korczyna ~Martyna, 25.04.2017

Święty biskupie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wstawienistwo i otrzymane łaski i dobre wyniki badań. Proszę o dalsze wstawiennictwo dla mnie i mojej rodziny.
Korczyna ~Czcicielka , 25.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze bardzo Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Czciciel, 25.04.2017

Św. Biskupie Pelczarze prosimy Cię o zdanie egzaminów i obronę  pracy magisterskiej przez naszą córkę. Prosimy także, aby znalazła dobrą pracę. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności i podejmowaniu decyzji życiowych.
Korczyna ~Rodzice, 25.04.2017

Św. J.S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim dla mojej żony.
Korczyna ~Parafianin, 25.04.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię  o dobre przygotowanie się i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych przez naszą córkę, dobry wybór studiów i przyjęcie na studia. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności. 
Korczyna ~Rodzice, 25.04.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dodaj mi siły, bym zniosła cierpienia mej choroby, które ofiaruje za przebłaganie Boga za moje grzeszne życie. Jezu miłosierny, zabierz mnie do siebie i nie opuszczaj mnie. Przepraszam. Jezu, ufam tobie.
~Chora czcicielka, 23.04.2017

Św. Janie Pawle ll i św.w biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo do miłosiernego Jezusa o łaskę przebaczenia moich grzechów życia,  a ja cierpienia mej choroby ofiaruję jako wynagrodzenie za popełnione grzechy Tobie Jezu. Przepraszam i żałuję szczerze. Jezu przebacz i zabierz mnie w godzinie śmierci.
~Wierna czcicielka, 23.04.2017

Św. biskupie Pelczarze nasz rodaku! Miej w opiece rodziny moich synów, synowe i wnuczęta. Polecaj ich miłosiernemu Jezusowi, by obdarzył ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Jezu ufam Tobie i proszę o opiekę dla nich.
~Czcicielka, 23.04.2017

Sw. biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane już łaski. Proszę Cię teraz, wstaw sie za moim synem i umocnij go w wierze,a by był praktykujacym katolikiem i z całą rodziną chodził do kościoła. Jezu obdarz go potrzebnymi łaskami i zdrowiem oraz silniejszą wiarą.
~Matka, 23.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze proszę Cię o modlitwe za całą naszą rodzinę, potrzebne łaski oraz pomoc w wiadomej Ci sprawie. Miej nas zawsze w swojej opiece.
Korczyna ~Parafianka, 23.04.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę pokornie za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla Aleksandry i Pauliny. Szczególnie proszę o zdrowie, zdanie matury, dobry wybór studiów i przyjęcie na studia. Otaczaj ją św.. Biskupie swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności. 
Krosno ~Halina, 22.04.2017

Świety Józefie Sebastianie uproś łaskę zdrowia dla naszego syna i rozeznanie według woli Bożej jego dalszej drogi życiowej.
~Rodzice , 22.04.2017

Święty Bp. J.S. Pelczarze proszę Cię o łaskę wyrwania z nałogów alkoholowych syna i męża. Ufam w moc Twojej modlitwy. Prosi matka i żona.
Jabłonica Polska ~Matka i żona , 21.04.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE, NASZ PATRONIE! PROSZE CIĘ  O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, MIEJ NAS NADAL W SWOJEJ OPIECE I MÓDL SIĘ ZA NAMI.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 21.04.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, proszę Cię o szczęśliwą podróż, chroń mnie od wszelkiego nieszczęścia w każdej porze i w każdym miejscu, weź pod opiekę sprawy ważne, które Ci powierzam. Wstaw się u tronu Najwyższego w intencjach, które są znane tylko Bogu. Proszę o dary Ducha Świętego, o dar mądrości i umiejętności w pisaniu pracy magisterskiej. Jako kaznodzieja głosiłeś prawdy wiary i moralności zgodne z prawdą Ewangelii, oświeć umysły zbłąkane, które ulegają zamętowi złego ducha, aby nie odrzucali łaski Bożej, trwali w zjednoczeniu z Bogiem podporządkowując życie nakazom wiary przez godne przyjmowanie Sakramentów św. Dźwignij Boską mocą z grzechu, pomagaj iść drogą świętości do życia wiecznego.
Schorndorf ~Studentka, 19.04.2017

Proszę o modlitwę za mnie, abym codziennie bez żadnych problemów wstawał wcześnie rano i bym był bardzo wyspany ,abym nie spał cały dzień. O uzdrowienie i uwolnienie oraz oczyszczenie mnie i mojego życia. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.  
STARE MIASTO KOŁO KONINA ~Damian, 18.04.2017

SW. Jozefie Sebastianie Pelczarze! Proszę, wstawiaj sie do Boga o zdrowie dla Moniki, o siłę dla mnie i męża w walce z nowotworem, światło Ducha Świętego dla wnuków i o opiekę dla całej rodziny.
~Grażyna, 18.04.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o pomyślnie zdany egzamin maturalny przez naszą córkę Kamilę.


~Rodzice, 18.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej sprawie. Z całego serca proszę Cię, przyczyń się do wysłuchania mojej prośby.
Korczyna ~Parafianka Agnieszka, 12.04.2017

O rozwiązanie węzłów samotności Ali, pracę i  staż dla Ali, wytrwalość w chorobie, modlitwie Ali oraz zdrowie i inne potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzysztofa.
Białystok ~Ala, 11.04.2017

Św. Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla naszych córek. Szczególnie prosimy o zdrowie dla Kasi na czas matury i wyboru studiów. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
Krosno ~Rodzice, 11.04.2017

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki, a dla drugiej córki o dobrego człowieka na swej drodze, aby zalożyła rodzinę, o pomoc w życiu codziennym, o zgodę, o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. Prosi mama.
~Elżbieta, 10.04.2017

Święt Biskupie Pelczarze ! Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o szczęśliwy przebieg opeacji mojego taty. Z całego serca proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo dla niego i całej mojej rodziny.
Korczyna ~Parafianin, 09.04.2017

Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny, z którym ułożę sobie życie. Spraw, żeby był dobry, uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.
Lubuskie ~Justyna, 09.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej sprawie.  Z całego serca proszę Cię, przyczyń się do wysłuchania mojej prośby.
Korczyna ~Parafianka, 02.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, za Twoim wstawiennictwem błagam o modlitwę za mnie i moją dziewczynę - Ewelinę. Niech Dobry Bóg udzieli nam łaski życia we wzajemnej miłości małżeńskiej opartej na Nim, aż do zbawienia wiecznego. Błagam, aby Bóg nauczył mnie jak być mężem dla Eweliny i ojcem dla naszych przyszłych dzieci. Spraw, aby Ewelinę nauczył być żoną dla mnie i matką dla naszych dzieci. Bóg zapłać.
Olkusz ~Grzegorz, 02.04.2017

Św. Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla naszych córek. Szczególnie prosimy o zdrowie dla Kasi na czas matury i wyboru studiów. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
Krosno ~Rodzice, 02.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, Patronie dobrych wyborów życiowych! Prosimy Cię o wstawiennictwo przed Bogiem i uproszenie potrzebnych łask i darów Ducha Świętego dla Maćka na czas matury i wyboru studiów. Prosimy o zdrowie dla niego, siłę i zaufanie Jezusowi.
~Rodzice, 30.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze ,proszę Cię o wstawiennictwo u Boga  i opiekę
dla córki. Błogosław jej w rozwiązaniu trudnych spraw. Daj jej zdrowie i siłę. Spraw,aby wyszła ze swoich problemów silniejsza i umocnionaufnością w Boże Miłosierdzie. Proszę Cię też o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.
~ Czcicielka, 29.03.2017

O zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka. O zdrowy i właściwy rozwój i szczęśliwe rozwiązanie w terminie.
Chorzow ~Joanna, 28.03.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2017, o godz 17:00