Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, które wyprosiłeś dla mnie u Pana Boga. Dzisiaj pragnę Cię prosić , abyś mi dopomógł i miał swoją pieczę nad moją córką Izabelą, aby nie utraciła pracy. Jest w ciężkiej sytuacji finansowej i ma na utrzymaniu uczącego się syna. Dodaj im siły, zdrowia w przetrwaniu kryzysu nie przez nich zaistniałego. A człowiekowi, który to zrobił przywróć wiarę w Pana Boga, bo tylko wiarą może to naprawić. Serdeczne Bóg zapłać.
Krosno ~Zatroskana matka, 28.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawienictwem. Proszę o poprawę zdrowia i dobre wyniki badań.
~Parafianka, 28.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski. Prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszego dzieck , dla nas i naszej całej rodziny. Prosimy również o pomoc w realizacji zamierzonych celów.
~Parafianie, 28.02.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo w naszych sprawach. Prosimy abyś nadal wypraszał u Boga łaski potrzebne naszej rodzinie. Prosimy również o dar zdrowia i o dobrą pracę, której tak bardzo potrzebujemy.
~Rodzina z Korczyny, 27.02.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Gorąco Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Czcicielka, 27.02.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje Ci za Twoją opiekę i wstawiennictwo oraz za wszystkie łaski, jakie wyprosiłeś dla naszej rodziny. Proszę o zdrowie dla nas. Miej nas zawsze  w swojej opiece, zarówno w dobrych, jak i w  trudnych chwilach. Proszę Cię także o dobre stopnie w szkole dla mnie i dla mojej siostry.

~Klaudia , 27.02.2017

Św biskupie Józefie, Patronie dobrych wyborów życiowych! Proszę Cię o wstawiennictwo za Maćkiem na czas jego egzaminów i decyzji o wyborze studiów. Uproś dla niego światlo Ducha Świętego i dar zdrowia.
~Rodzice, 27.02.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o opiekę nad moją córką, która jest w stanie błogosławionym. Wyproś dla niej i dziecka które nosi pod swoim sercem łaskę zdrowia. Pomóż jej dobrze przygotować się do przyjęcia roli kochającej i mądrej matki. Spraw, aby umiała zgodnie z nauką Kościoła wychować swoje dziecko.
Korczyna ~Matka, 27.02.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje Ci za Twoją opiekę nad całą moją rodziną. Proszę o zdrowie dla rodziny i zgodę, abyśmy wspolnie radzili sobie z trudami dnia codziennego. Miej w szczególniej opiece Annę, mamę w stanie blogosławionym.
Korczyna ~Parafianka, 27.02.2017

Święty biskupie Pelczarze dziekuję Ci za pomoc i wstawiennictwo u Boga za moją rodziną. Dziekuję za dotychczas otrzymane łaski i rozwiązanie problemu, który tak bardzo leżał mi na sercu. Dziękuję, że za Twoją przyczyną wszystko zakończyło sie dobrze.

Korczyna ~Parafianka, 27.02.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczarze, dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem u Boga. Proszę, wypraszaj nadal wszelkie potrzebne łaski dla mnie i całej rodziny. Proszę Cię bardzo o powrót do zdrowia dla mnie, mamy, teściowej i bratowej. Proszę, wspieraj i opiekuj się nadal cała rodziną.
~Lidia, 27.02.2017

Święty Józefie Pelczarze! Nadal powierzamy się Twojej opiece na każdy dzień naszego życia . Prosimy wspieraj naszą rodzinę  i wypraszaj dla nas potrzebne łaski. Dziękujemy za Twoje wstawiennictwo.
~Parafianie, 27.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Patronie dobrych wyborów życiowych miej w swej opiece siostrzenicę, która wyjechała do Anglii. Wypraszaj dla niej dary Ducha Świętego, aby potrafiła świadczyć o Bogu i żyła według jego przykazań.
~Parafianin, 27.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo i proszę Patronie dobrych wyborów życiowych, aby podjęta decyzja była właściwa, a rozpoczynana praca okazała się dobrą pracą, przynoszącą wiele radości i satysfakcji.
~Parafianin, 27.02.2017

Święty Jozefie Sebastianie dziękuję Ci za dotychczasową opiekę. Proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną. Proszę również o dobre wyniki badań dla Mateusza. Spraw, aby nauka nie sprawiała mu problemu, aby zaliczył pierwszy semestr bieżącego roku szkolnego. Proszę też gorąco o uwolnienie męża z nałogu.
Korczyna ~Parafianka, 26.02.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, dziękuję za pomyślność w zimowej sesji egzaminacyjnej. Prowadź mnie w każdym dniu mojego życia. Polecam wszystkie intencje, które są znane tylko Bogu. Oręduj za mną w niebie przed obliczem Boga. Jako Arcypasterz stałeś na straży moralności, uświęcałeś tych,którzy błądząc zerwali swoje więzy z Bogiem, bądź natchnieniem myśli i czynów, prowadź Bożymi drogami do Jezusa tych, którym zagraża piekielny wróg, by odwrócili się od złego ducha i nie odrzucali łaski Bożej. Odpędź wszystkie moce zła, wypraszaj dla nich otwartość na obecność Boga w ich życiu, dźwignij boską mocą z grzechu, pomagaj iść drogą świętości do życia wiecznego.

~Studentka, 25.02.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego kandydata na męża. Proszę również o zdrowie dla całej  rodziny.
Bielsko ~Elżbieta, 25.02.2017

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę o dalszą opiekę i potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, zdrowie, zgodę, miłość, trzeźwość, o zdrowe wnuki i dobre wybory życiowe dla córki i syna.
Korczyna ~Matka, 25.02.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wstawiennictwo w moich prośbach o zdrowie naszej mamy, babci i prababci. Wierzę, że modlitwy za Twoją przyczyną umacniały jej zdrowie, a my mogliśmy się cieszyć jej długim życiem i jej obecnością z nami, a teraz oręduj za nią przed obliczem Boga. Bóg zapłać.
Korczyna ~ Czciciel, 24.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Proszę o dalsze wstawiennictwo za nami u Pan Boga.
Korczyna ~Parafianka, 24.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o łaskę zdrowia dla Elżbiety.
Korczyna ~Parafianka, 24.02.2017

Święty biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski i gorąco proszę o zdrowie i pomyślne wyniki badań oraz opiekę nad całą rodziną.
~Parafianka, 24.02.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie, proszę Cię o pomyślny przebieg operacji dla koleżanki Magdaleny I o łaskę zdrowia dla niej .
Jasło ~koleżanka, 23.02.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje Ci za Twoją opiekę i wstawiennictwo oraz za wszystkie łaski, jakie wyprosiłeś dla naszej rodziny. Proszę o zdrowia dla mojego taty i pomyślne wyniki badań, na które oczekuje. Miej Go w swojej opiece w tych trudnych dla niego dniach. Córka.
Korczyna ~Asia, 20.02.2017

Święty Biskupie miej w opiece Twego syna Tomka. Pomóż mu się obudzić i miej Go w opiece. Wymódl dla niego szansę dalszego życia. Życia spokojnego. Dla całej rodziny wymódl u Matki Najświętszej cierpliwość i spokój ducha w najgorszych chwilach życia.
Korczyna ~Parafianka, 19.02.2017

Święty biskupie Jozefie Pelcarze! Proszę miej w opiece Alę, Jolę, Krzyśka, ks. Kazimierza. Wypraszaj dla nich zdrowie, zgodę, dary Ducha Świętego. Nie pozwól, by utracili nadzieję na lepsze jutro. Pomóż wyjść z problemów.  Stawiaj na ich drodze życia dobrych i mądrych ludzi. Proszę Cię rówież o dobry, spokojny tydzień.
Gdynia ~Jola, 19.02.2017

Święty biskupie Pelczarze proszę o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę dla Ali, ulgę w cierpieniu, wytrwałość w modlitwie i w chorobie. Proszę Cię również, aby choroba nie postępowała.
Kraków ~Ala, 19.02.2017

Św. Józefie Pelczarze proszę Cię o zdrowie dla mnie. Miej mnie i całą rodzinę w swojej opiece. 
~Parafianka , 18.02.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o łaskę zdrowia i potrzebne dary dla bliskiej mi osoby.
~Czcicielka, 18.02.2017

ŚWIĘTY NASZ PATRONIE JÓZEFIE SEBASTIANIE! PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, KTOREGO TAK BARDZO NAM BRAKUJE. PROSZE CIĘ RÓWNIEZ O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA. MÓDL SIĘ ZA NAMI NASZ ŚWIĘTY ORĘDOWNIKU.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 18.02.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę, wstaw się u Pana Boga i wyproś zdrowie dla mojej rodziny, a zwłaszcza dla wnuka i wnuczek.

                                         

Korczyna ~Parafianka, 16.02.2017

Św. J.S. Pelczarze! Za Twoją przyczyną proszę Boga o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę, ulgę w cierpieniu, wytrwałość w chorobie i w modlitwie. Spraw, aby choroba nie postępowała. Przywróć mi zdrowie. Oręduj za mną i uproś przed tronem Boga Jego błogosławieństwo, zgodę, bezpieczne prowadzenie, przemianę, mądrość w podejmowaniu decyzji, potrzebne dary Daucha Świętego . Opiekuj się mną św. Biskupie. Stawiaj na drodze mojego życia mądrych ludzi. Spraw, aby trwający rok 2017 był dobry. Dopomóż wyjść z problemów. Wlewaj w serca Ali, Joli, Krzyśka i ks. Kazimierza nadzieję na lepsze jutro. 

Kraków ~Ala, 14.02.2017

Św. biskupie Sebastianie, św. Janie  Pawle II!  Wstawcie sie do Jezusa milosiernego i uproście dla mnie przebaczenie win mojego życia oraz odpuszczenie grzechów  W intencjach tych, składam swoje cierpienia, choroby jako dar dziękczynno - błagalny. Jezu ufam Tobie. Przebacz mi moje niedoskonałości, a kiedyś przygarnij do siebie. 
~Wierna, 13.02.2017

Św. biskupie Pelczarze, nasz Rodaku! Wesprzyj mnie w zanoszonych przeze mnie prośbach do miłosiernego Jezusa i uproś zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów, synowych i ich dzieci. Obdarz ich silną wiarą, zdrowiem i potrzebnymi darami.  Matko Najświętsza, Jezu bogaty w miłosierdzie powierzam Wam moje sprawy i proszę o ich wysłuchanie.
~Czcicielka, 13.02.2017

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna, aby znalazł dobrą żonę oraz odnalazł spokój. Dziękuję.
Zielona Góra ~Mama, 11.02.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Weroniki.
~Parafianka, 07.02.2017

Św.Sebastianie Pelczarze, proszę Cię o łaskę trzeźwości dla mojego brata Ryszarda. Miej Go i całą naszą rodzinę w swojej opiece.
Krosno ~Stanisław, 07.02.2017

Św.Sebastianie Pelczarze uproś zdrowie dla całej mojej rodziny. Dodaj sił w dalszym leczeniu.  
Korczyna ~Parafianka , 07.02.2017

Św. Biskupie, proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo w znalezieniu domu dla mnie i mojej Rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla całej naszej Rodziny.
Krosno ~Beata, 06.02.2017

Za wstawiennictwem świętego Józefa, proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną,o Boże miłosierdzie w trzech bardzo ważnych,Bogu wiadomych dla mnie sprawach.
Proszę również za Jego wstawiennictwem, o modlitwę błagalno-dziekczynną i uproszenie Bożego miłosierdzia we wszystkich innych intencjach,które noszę w swym sercu. Bóg zapłać.
~Sylwia, 06.02.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.09.2017, o godz 17:00