Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

ŚWIĘTY NASZ PATRONIE! Składam gorące podziękowania za nieustającą opiekę i u progu NOWEGO ROKU proszę o łaski nam potrzebne. Miej całą moją rodzinę nadal w swej opiece.
~Parafianka, 27.01.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę o potrzebne łaski dla Michała i jego rodziny. Daj im siłę i nadzieję w trudnych dla nich chwilach, a dla mojego syna proszę o zdanie egzaminów. Dziękuję za nieustanną opiekę.
~Czcicielka, 27.01.2017

Święty Jozefie dziękuję za pracę i proszę o jej utrzymanie w tak trudnych czasach.
Dopomóz w wiadomej tylko Tobie sprawie.
~Czcicielka, 27.01.2017

Swięty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczas otrzymane łaski: zdrowia, Bożej opieki. Św. Józefie proszę o zdrowie, dalszą opiekę nad moją Rodziną.
Prosze o opiekę nad siostrzenicą w trakcie sesji egzaminacyjnej i pomyślne zdanie przez nią egzaminów.

 
 
~Czcicielka, 27.01.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski. Proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną. Spraw aby mój syn osiągał dobre wyniki w nauce, aby zdobył upragniony zawód. Proszę również, aby moj mąż zerwał z nałogiem, aby pozbył się wszystkich dolegliwości zdrowotnych. Miej w opiece moją mamę, aby byla z nami jeszcze wiele lat.
Korczyna ~Parafianka, 26.01.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, nasz orędowniku u Boga! Dziękuję za otrzymane  za twym wstawiennictwemłaski i proszę o dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt. Jezu miej ich w opiece.
~Czcicielka, 26.01.2017

Św. biskupie Pelczarze wspomóż mnie w tej ciężkiej chorobie. Przyjmuję jej cierpienie i ofiaruję jako przebłaganie Pana Boga za przewinienia i grzechy mojego życia. Jezu, przepraszam Cię za grzechy, za które mocno żałuję! Wybacz mi i zabierz do siebie! Jezu ufam Tobie!
~Czcicielka wierna Bogu, 26.01.2017

Św.Józefie Sebastianie bardzo proszę Cię o pomoc. Wspieraj mojego syna i pomóż mu szczęśliwie zdać egzaminy na studiach oraz dodaj mu siły do nauki. Daj zdrowie moim dzieciom, mężowi i rodzicom. Spraw, aby w mojej rodzinie zapanowała zgoda i spokój.
~Parafianka , 26.01.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze! Wstaw się za mną u Jezusa, aby przebaczył mi grzechy mojego życia.  Niech przeżywane przeze mnie cierpienie, które przyjmuję, stanie sie zadośćuczynieniem za moje grzechy. Jezu proszę Cię o przebaczenie. Ufam Tobie i proszę, abyś zabrał mnie już do siebie.
~Czcicielka, 26.01.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u Jezusa za rodzinami moich synów. Uproś im zdrowie, silną wiarą, potrzebne łaski i Boże błogosławienstwo w codziennym życiu. Jezu ufam Tobie!
~Parafianka, 26.01.2017

Św. biskupie Pelczarze proszę o zdrowie, pomoc w pracy, silniejszą wiarę i chęć chodzenia do koscioła oraz o potrzebne łaski dla mojego syna i jego rodziny.
~Matka, 26.01.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze wstawiaj sie u Boga i wyproś przed Jego Tronem zdrowie dla Moniki, i potrzebną silę w tych ciężkich chwilach. Proszę również o przemianę dla Tomasza oraz zdrowie dla wnuków.
~Grażyna, 26.01.2017

Św. Biskupie proszę o trzeźwość dla mojego ojca i spokój dla całej rodziny. 
Korczyna ~Parafianka, 26.01.2017

Św. Biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane dotąd łaski. Proszę o dalsza opiekę nad moja rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o  zdrowie, dobre wybory życiowe dla dzieci, o zdrowie dla wnuków, o szczęście tu na ziemi i kiedyś w wieczności dla całej rodziny.
Korczyna ~Matka, 25.01.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o dalsze wstawiennictwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy oraz dla całej rodziny.
~Parafianka, 25.01.2017

Św. biskupie Józefie proszę Cię gorąco o rozwiązanie trudnych spraw osobistych Wojciecha.
Przemyśl ~Mama, 25.01.2017

Już doświadczyłam Twojej opieki nasz orędowniku za co bardzo wdzięczna jestem. I znów zwracam się do Ciebie z całego serca uproś u Boga łaskę cudownego uzdrowienia mojego męża ze śmiertelnej choroby. Daj nam siłę, abyśmy mogli znosić tak straszne cierpienie ,aby to wszystko nie poszło na marne. Błagaj Boga o mądrość dla lekarzy, błogosław nam, naszym dzieciom i wnukom. Miej nas w swojej opiece.
Korczyna ~Parafianka, 23.01.2017

Nasz Orędowniku u Boga biskupie Pelczarze! Błagam, uproś łaskę mądrości dla syna i synowej, aby ich małzeństwo przetrwało mimo kryzysu, który przeżywają. Spraw, aby dla dobra swych dzieci nie podejmowali pochopnych decyzji. Uproś u Boga łaskę błogosławieństwa dla nich. Niech w ich domu zapanuje zgoda i miłość tak, którą przysięgali kiedyś przed Bogiem.
Korczyna ~Wdzięczna parafianka, 23.01.2017

Swięty Biskupie Pelczarze proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych i dziękuję za otrzymane łaski.
Korczyna ~Parafianka, 21.01.2017

Św. Biskupie Sebastianie dziękuje za dotychczas otrzymane łaski za Twoim wstwiennictwem. Proszę o opiekę nad naszą rodziną, o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej synowej,o zdrowie dla niej i maleństwa.
~Matka, 20.01.2017

Św. Biskupie Pelczarze proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci, mojego męża i dla mnie. Błogosław nam w codziennym życiu i ochraniaj od złego. 
Korczyna ~Parafianka , 20.01.2017

Św. Biskupie proszę Cię o to, abyś zdjął krzyż samotności z pewnej młodej kobiety. Niech za Twoją przyczyną znajdzie szczęście w życiu, pozwól jej poznać dobrego męża i założyć szczęśliwą rodzinę.  
Korczyna ~Parafianka , 20.01.2017

Św.Biskupie J.S. Pelczarze prosimy o  zdrowie i Boże  błogosławieństwo dla Ks.prałata Franciszka Brzyskiego. Obdarzaj go potrzebnymi łaskami i otaczaj swą opieką.    
Potok ~Rodzina , 19.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszelkie łaski i proszę o szczęśliwą operację.
~Rafał, 19.01.2017

Św. J.S.Pelczarze, dziękuję Ci za opiekę i proszę Cię  o wstawiennictwo u Boga za moimi dziećmi w czasie sesji, o światło Ducha Świętego oraz potrzebne łaski.
Korczyna ~Matka, 19.01.2017

Św.Biskupie Józefie Sebastianie, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o cud uzdrowienia dla ks. Mariana z Krakowa.
Korczyna ~Parafianka, 19.01.2017

Proszę o opiekę dla całej mojej Rodziny. O zdrowie oraz w pewnej intencji, dziękuję za wszystkie łaski, proszę o radość wieczną dla zmarłych z Rodziny.
Korczyna ~Parafianka, 19.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę z całego serca o opiekę podczas operacji  o szęśliwy jej przebieg i powrót do zdrowia.
~Agnieszka, 19.01.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie! wielki czcicielu Najświętszego Serca Jezusowego prosimy o łaskę rozwoju nowych Wspólnot dla Intronizacji NSPJ Serca Króla królów i Pana Panów w archidiecezji wrocławskiej. Proszą Twoi czciciele z parafii św. Jadwigi Śl. we Wrocławiu Kozanowie.
Wrocław - Kozanów ~Krystyna Sieradzka, 19.01.2017

Św. biskupie Pelczarze! Wypraszaj zdrowie, opieke Bożą i błogosławieństwo Boże na rok 2017 dla mnie, mamy, braci, dzieci, wnuków i rodziny. Dziękuję!
~Czciciel, 19.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za Twoją opiekę i pomoc w życiu. W szczególności pragnę Ci złożyć za Twoje wstawiennictwo w moim życiu podczas operacji i powrocie do zdrowia. Proszę Cię Święty Orędowniku o wspomożenie i pomoc dla mojej rodziny, szczególnie dla babci, która jest w szpitalu po operacji. Święty Biskupie Pelczarze miej nas w opiece.     
Krosno ~Renata , 19.01.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE , ORĘDOWNIKU NASZYCH PRÓŚB PRZED TRONEM BOGA, MIEJ NAS NADAL W SWOJEJ OPIECE, SPRAW ABYŚMY WSZYSCY BYLI ZDROWI. WSPOMAGAJ NAS W PRZECIWNOŚCIACH LOSU I MÓDL SIĘ ZA NAMI.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 19.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za Twoją opiekę i pomoc w życiu. W szczególności pragnę Ci złożyć za Twoje wstawiennictwo w moim życiu podczas operacji i powrocie do zdrowia. Proszę Cię Święty Orędowniku o wspomożenie i pomoc dla mojej rodziny, szczególnie dla babci, która jest w szpitalu po operacji. Święty Biskupie Pelczarze miej nas w opiece.     
Czarnorzeki ~Renata , 19.01.2017

Św. J.S.Pelczarze,  w 28 rocznicę ślubu, dziękujemy Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski,  prosimy o zdrowie,  Błogosławieństwo Boże na dalsze lata, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny.
Korczyna ~Małgorzata i Edward, 19.01.2017

Św. Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze z całego serca dziękuję za wszelkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię także o zdrowie dla mnie i całej rodziny oraz o umocnienie w wierze.
~Parafianka, 18.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczas otrzymaną pomoc; proszę o zdrowie i opiekę dla mojej mamy oraz siostry. 
~Twoja Czcicielka, 16.01.2017

Święty Patronie proszę Cię o opiekę nade mną i o prawidłowy przebieg mojej ciąży. Dziękuję Ci za dotychczasowe otrzymane łaski. 
~Czcicielka , 14.01.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Proszę, wstawiaj sie do Boga o zdrowie dla Moniki i jej dzieci, o uzdrowienie Jana z choroby nowotworowej, wiarę i potrzebne łaski w rodzinie.
~Grażyna, 12.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję z całego serca za otrzymane łaski. Proszę Cię o łąskę zdrowia dla mojego męża. 
~Twoja Czcicielka, 10.01.2017

Biskupie Pelczarze dziękuję że na swojej drodze zyciowej w tych ciężkich chwilach, które teraz przeżywam Bóg postawił dobrych ludzi, którzy modlą się za nas wspierają nas, mogę na nich zawsze liczyć. Pragnę prosić Cię nasz orędowniku błogosław im w 2017 r. udziel dużo zdrowia, i dobroci serca od ludzi bo inaczej nie jestm im w stanie podziękować, tylko modląc się za nich.
Korczyna ~Wdzięczna parafianka, 10.01.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.08.2017, o godz 18:00