Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. Biskupie Pelczarze proszę o wstawiennictwo za przyczyną  Matki Bożej i Św. Jana Pawla do miłosiernego  jezusa o opieke i potrzebne     łaski dla rodzin moich synów ,synowych i wnucząt Jezu miej ich w opiece i błogosław im prosze i ufam tobie
~czcicielka, 12.09.2017

Św. Józefie Sebastianie, dziekuję Ci za opieke nad synem podczas 3 lat studiów. Dodaj mu siły do nauki i miej go w swojej opiece,aby szczęśliwie ukończył 5 letnie studia.
~Mama, 11.09.2017

Święty Józefie Sebastianie patronie nasz,dziękujemy Ci za 70 lat życia Mieczysława. Jednocześnie prosimy,otocz go swoją opieką przez dalsze lata życia. Obdarz zdrowiem i potrzebnymi łaskami.
~Rodzina, 11.09.2017

Św.Józefie Sebastianie proszę Cię o wyproszenie u Pana Boga łaskę zdrowia dla Antoniego Jawora .Czuwaj nad nim w czasie operacji .Daj mu siłę przejść przez tą ciężką chorobę .Proszę o powrót do zdrowia.
Jazowsko ~rodzina , 08.09.2017

Proszę o potrzebne łaski dla młodzieży z RAMu z Orzechówki
Orzechówka ~Młodzież , 07.09.2017

Proszę o zdrowię dla rodziny Jajko
Korczyna ~Przyjaciel , 07.09.2017

św. Bpa J. S. Pelczar proszę Cię o błogosławieństwo dla mnie i mojego męża w 5 rocznicę ślubu jak również zdrowie i opiekę dla całej naszej rodziny
Krosno ~Parfianka, 03.09.2017

Św.Bp.J.S.Pelczarze proszę Cię o pomoc w powrocie do zdrowia mojej Żony, tak jak wsparłeś Ją wcześniej w trakcie ciężkiej operacji serca.
Wierzę, że Twoja opieka sprawiła, że będąc ostatnio uczestnikiem wypadku drogowego zarówno ja jak i inni uczestniczący nie doznali żadnego uszczerbku na zdrowiu. Proszę Cię o wsparcie dla całej mojej Rodziny a szczególnie o szczęśliwy poród dla Synowej. Z całego serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.

Korczyna ~Parafianin, 31.08.2017

Św.Bp.J.S. Wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ks. Dominika Długosz w nowej parafii.
Proszę Cię również o opiekę dla Jego całej rodziny.
Orzechówka ~Rodzina, 29.08.2017

Św.Bp.J.S.Pelczarze dziękuję Ci za pomoc i opiekę. Proszę, czuwaj nadal nad całą rodziną, wspieraj nas w trudnych chwilach i pomagaj podczas choroby. Proszę Cię bardzo o zdrowie dla Eweliny, Heleny, Krystyny, Piotra i wszystkich potrzebujących Twego wstawiennictwa. Uproś u Boga, aby uwolnił mnie z nerwicy i depresji. Ufam w Twoją pomoc.
~Lidia, 28.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o uratowanie rodziny Joanny i Pawła zagrożonej rozbiciem oraz uzdrowienie dla ciężko chorej Eli.
~Parafianka, 28.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za Twoją opiekę nad naszą rodziną i proszę o dary Ducha Świętego oraz łaski potrzebne dla księdza Dominika Długosza na nowej placówce.
~Parafianka, 28.08.2017

Św. Józefie Sebastanie dziękuję Ci za pomyślnie przeprowadzoną operacje szwagra. Wypraszaj siły do rehabilitacji i powrotu do zdrowia.
~szwagierka, 28.08.2017

Błagam o modlitwę w intencji zesłania dla Marleny prawdziwej mądrości,która prowadzi do zbawienia.
Rajgród(podlaskie) ~Marlena, 28.08.2017

 Błagam o modlitwe w intencji mojego uzdrowienia 
Rajgród(podlaskie) ~Marlena, 28.08.2017

Św. Józefie Sebastianie, miej w opiece moich synów którzy rozpoczynają nowy rok szkolny, darz ich zdrowiem  i miej w opiece. Pomóż im dobrze się uczyć, by byli grzecznymi uczniami oraz żeby zawsze pamiętali o modlitwie. Pomóż im zrozumieć jeden drugiego żeby się nie kłócili, a kochali i wspierali.
Korczyna ~Twoja wierna czcicielka, 28.08.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę o łaskę zdrowia dla mnie. 
~Parafianka, 28.08.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o uwolnienie męża z nałogu alkoholowego o zdrowie dla Niego, opiekę i potrzebne łaski dla mojego syna i dla mnie. Proszę o to aby Mateusz zdał egzamin i aby z ochotą przystąpił do nauki. Miej w opiece moją mamę i Grzegorza.
korczyna ~parafianka, 28.08.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę o łaske zdrowia dla mojej córki , udany zabieg i aby wszystko było już dobrze .
Krosno ~mama, 27.08.2017

Święty Józefie dopomóż mi w walce ze śmiertelną chorobą, proszę wstrzymaj chociaż w pewnym stopniu jej rozwój. 
~Trzcicielka. , 27.08.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę dopomóż w egzaminie pewnej osobie.
~Trzcicielka. , 27.08.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję bardzo za dotychczasowe łaski. Bardzo proszę o zdrowie dla: Babci, Mamy, Taty, Rodzeństwa, Szwagra, Siostrzenicy. Dopomóż w utrzymaniu pracy w tak trudnych czasach. 
~Trzcicielka. , 27.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze dziękuję za uzdrowienie mojej teściowej. Teraz proszę o zdrowie dla teścia .Spraw też aby mój maż przestał pić. 
~Parafianka, 27.08.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuje Ci za wszystkie łaski którymi obdarzasz na codzień mnie i moją rodzinę.
Proszę również o kolejne na dalsze życie. A także o pomoc w walce ze przeciwnościami losu które mogą nadejść. 
Korczyna ~Paweł, 27.08.2017

Św Józefie Pelczarze dziękuję Ci za otrzymane łaski za Twoją przyczyną. Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o uwolnienie od nałogów, o założenie rodzin przez dorosłe dzieci, o zdrowe potomstwo dla nich, o pracę dla męża i zdrowie dla całej rodziny.
korczyna ~matka, 26.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę o pozytywne zdanie egzaminu oraz dar mądrości podczas jego złożenia. 
~Parafianka, 26.08.2017

Święty Józefie Sebastianie zwracamy się dzisiaj do Ciebie z prośbą o opiekę    nad rodziną naszej córki. Prosimy szczególnie o zdrowie dla niej i dziecka ,które ma się wkrótce urodzić. Prosimy wspieraj rodziców swoim wstawiennictwem u Boga  ,aby podołali obowiązkom , które ich czekają  i dobrze wychowali swoje dziecko.
Korczyna ~Rodzice, 25.08.2017

 • ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY I CHOĆ NA CHWILĘ ODSUŃ OD NAS PRZECIWNOŚCI LOSU , KTÓRE CZĘSTO  NAS NAWIEDZAJĄ I BRAK NAM JUŻ SIŁ I ZDROWIA. BŁOGOSLAW NAM I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE

 • KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 23.08.2017

  Św. Józefie proszę o potrzebne łaski dla Ireny i Lilianny niech Dobry Bóg obdarza je Ojcowską miłością a Matka Boża swym wstawiennictwem 
  ~czciciel , 23.08.2017

  Św. Biskupie nasz rodaku dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i nieustanną troskę nad moją rodziną. Zwracam się w dalszym ciągu, z prośbą do Ciebie, abyś wypraszał dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mnie i dla całej mojej rodziny. Wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mojej mamusi i szczęśliwą operację dla niej, a jeżeli taka będzie wola Boża to spraw, aby obeszło się bez operacji. Proszę również o łaskę zdrowia dla mojego tatusia, aby mógł szczęśliwie przejść zabieg kolana. Wierzę w to, że Twoje wstawiennictwo u Boga może również wyproś łaski tak bardzo potrzebne dla mojego rodzeństwa i światło Ducha Świętego dla moich siostrzeńców i siostrzenic. Polecam także Tobie św. Józefie samego siebie, Ty wiesz najlepiej jakich łask potrzebuję, aby wypełnić dobrze swoje życiowe powołanie.


  ~Darek , 23.08.2017

  Święty Biskupie Józefie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski za Twoim posrednictwem i za modlitwę .Proszę cie o modlitwe za zdrowie rodziców i rodzeństwa.Proszę o wstawiennictwo  u Naszego Boga Ojca za moimi dziećmi o przemianę ich serc ,nawrócenie i życie według Bożych przykazań.
  Racibórz ~Marta, 22.08.2017

  Świety biskupie Józefie Pelczarze proszę o wypełnienie się woli Bożej w życiu  mojej cioci Józefy
  Korczyna ~czcicielka, 21.08.2017

  Święty biskupie Józefie Sebastianie, nasz rodaku, prosimy o wstawiennictwo i modlitwę w intencji zdrowia naszego 19 - letniego  syna Maćka.
  Korczyna ~Rodzice, 21.08.2017

  Józefie Sebastianie Pelczarze za twoim pośrednictwem składam Miłosiernemu Jezusowi cierpienia mojej choroby jako przeproszenie i żal za  grzechy mojego życia i proszę o miłosierdzie Boże ufam Tobie
  ~chora czcicielka, 20.08.2017

  Św. nasz rodaku Biskupie Pelczarze wstawiaj się do miłosiernego Jezusa i Matki Bożej o opiekę zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów i by byli silni w  wierze i chodzili do kościoła
  ~matka, 20.08.2017

  Św Biskupie Pelczarze dziekuje za otrzymane już łaski za twym wstawiennictwem i prosze nadal czuwaj nad zdrowiem i obdarzaj potrzebnymi łaskami rodziny moich synów synowych i wnuczęta polecaj ich opiece  Jezusa i Maryji
  ~wierna czcicielka, 20.08.2017

  Proszę o  szybki powrót do sprawności taty Henryka po ostatniej operacji, miłość wzajemną, powrót Mateusza i opiekę nad nami i naszymi rodzinami w tym trudnym okresie oraz spokój duszy dla Eugenia i jego rodziny
  poznań ~katarzyna, 18.08.2017

  Święty Sebastianie, dziękuję za wszystkie wysłuchanie modlitwy. Miej w opiece umierajacą 5 miesięczną Dagmarkę z Dobrej. Daj jej siłę walczyć o życie aby żyła i mogła dorastać w tak bardzo kochającej ją rodzinie. 
  Dobra ~Maria, 16.08.2017

  Święty Józefie Sebastianie dziekuję za dotychczasową opiekę, proszę o łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny.
  ~parafianka, 14.08.2017

  Święty Jozefie Sebastianie dziekuje Ci za otrzymane łaski od Boga za Twoim pośrednictwem, proszę o opiekę nad moimi dziecmi i wnukami ,o łaske zdrowia dla nich, szczegolnie dla Michałka, miej ich w opiece i wstawiaj sie za nimi. Proszę o zdrowie dla mnie i potrzebne laski. Prosze o pozytywne zakończenie spraw wiadomych Panu Bogu .
  Korczyna ~matka, 14.08.2017

  Dodaj intencje

  Na skróty

  Korczyna


  Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
  W dni powszednie: 6:30,
  18:00 (lato), 17:00 (zima)

  Sporne


  Niedziela: 10:00

  Podzamcze


  Niedziela: 8:30

  URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


  PROBOSZCZ
  ks. Edward Sznaj

  Kancelaria parafialna czynna
  od poniedziałku do soboty


  latem: od 16:30 - 17:30
  zimą: od 15:50 - 16:30


  Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

  Parafia Rzymskokatolicka
  p.w. M.B. Królowej Polski
  i Sanktuarium
  św. Bpa. J.S.Pelczara

  ul. Biskupa S. Pelczara 11
  38-420 Korczyna

  Ks. Proboszcz Edward Sznaj
  tel.: 13 43-540-19

  Wikariusze:
  ks. Łukasz Staszewski
  ks. Dariusz Cichowlaz

  Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

  Słuchaj transmisji w radiu Fara


  Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
  28.03.2018, o godz 17:00