Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. Józefie Sebastianie proszę za Twoim wstawiennictwem o opiekę i pomoc w w trudnej sytuacji życiowej dla mojego syna.
Korczyna ~Parafianka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze bardzo Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Parafianin, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Proszę Cię  o dobre przygotowanie się i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych przez naszą córkę.
Korczyna ~Rodzice, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim dla mojej żony.
Korczyna ~Parafianin, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane za Twoim posrednictwem łaski od Pana Boga. Dzisiaj gorąco proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwą w intencji mojej córki Izabeli, która będąc w bardzo trudnej sytuacji straciła pracę, ale jest iskierka nadziei na inną pracę. Wierzę mocno, że za Twoją przyczyną ją dostanie. Czuwaj nad nią tak jak do tej pory czuwałeś (obecna praca była dzięki Tobie). Jednocześnie proszę, otocz opieką mojego wnuka, aby wyleczyła mu się torbiel  mieszków włosowych i żeby obyło się bez operacji. Na koniec pragnę prosić o zdrowie dla młodszej córki. Bóg zapłać za modlitwę.
Krosno ~Matka Twoja czcicielka , 28.03.2017

Świety Biskupie Pelczarze! Dziękuję z całego serca za Twoje wstawiennictwo -proszę o pomoc podczas procesu sądowego. JEZU UFAM TOBIE!
Niemcy ~Agnieszka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękuję  za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla moich rodziców, męża, dzieci i wnuków. Otaczaj opieką całą  moją rodzinę. Proszę Cię gorąco o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Uproś łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla księdza Sławka Murawki.

~Parafianka, 28.03.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Z całego serca dziękujemy za wysłuchanie naszych próśb. Dziękujemy za łaski, które otrzymaliśmy za Twoim wstawiennictwem.
Nadal czuwaj nad nami w codziennym życiu. 
Korczyna ~Rodzina z Korczyny, 28.03.2017

Świety Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o zdrowie i opiekę nad moimi córkami. Bądż z nimi w każdej chwili ich życia.
Krosno ~Mama, 28.03.2017

Święty Józefie Pelczarze proszę gorąco, aby Alicja całkowicie wróciła do zdrowia.
Krosno ~Koleżanka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski.  Proszę o pomyślne wyniki badań dla mojej siosty i Twoją dalszą opiekę nad całą rodziną. 

Korczyna ~Parafianka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o dar potomstwa dla mnie i mojego męża.

~Czcicielka, 28.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla siostry Barbary.  

~Parafianka, 28.03.2017

Św. Józefie Sebastianie proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i opiekę dla całej rodziny oraz o nawrócenie i w intencji Bogu wiadomej.
Korczyna ~Czcicielka, 28.03.2017

Święty Józefie Sebastianie, dziekujemy za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo i prosimy o dalszą opiekę nad nasza rodziną.
~Parafianie, 28.03.2017

Święty Józefia Sebastianie, Patronie dobrych wyborów życiowych, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie Bogu wiadomej.
~Parafianin, 28.03.2017

Świety Józefie Sebastianie! Wierzę w Twoje wstawiennictwo przez tronem Pana Boga, dlatego z całego serca proszę Cię o pomoc w bardzo trudnej, Panu Bogu wiadomej sprawie. Wierzę, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z ogromną ufnością proszę Cię, byś wspierał moje modlitwy i przyczynił się do rozwiązania tego trudnego problemu. Dziękuję Panu Bogu za wszystkie łaski wyproszone za Twoją przyczyną.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie. Polecam wiadomą Ci sprawę zdrowotną. Miej mnie w swojej opiece.      
~Czcicielka z Korczyny, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękuje Ci za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski i za dobre wyniki. Proszę o dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski.
Korczyna ~Czciciel, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej rodziny; rodziców, rodzeństwa. Proszę o łaskę zdowia dla Marty, Piotra, Katarzyny. Ufam w Twoje wstawiennictwo u Pana Boga.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Świety Biskupie Pelczarze! Gorąco proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia dla Adama. Miej  w swojej opiece jego i jego rodzinę.
Korczyna ~Parafianka, 27.03.2017

Proszę o modlitwę w mojej intencji, za moje zdrowie: mam boreliozę, depresję, nerwice, uczucie odrealnienia, nieistnienia, chodzenia na jawie!!!Lekarze nic ze mną nie robią! Proszę o pomoc!!!! 
Gdańsk ~Alicja, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie! Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny: siostry, męża, syna. Miej nas w swojej opiece.
~Czcicielka, 27.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o szczęśliwą podróż i błogosławiony czas, który otworzy w nas nowe przestrzenie dla wiary żywej, pełnej czynów miłości i miłosierdzia.
Korczyna- Podzamcze ~Twoi czciciele , 27.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię w dalszym ciągu o potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, o dobre przygotowanie się do świąt Wielkanocnych, o pobożne i katolickie ich przeżycie przez całą rodzinę, o pracę dla męża, o zdrowe wnuki i dobre wybory życiowe.
Korczyna ~Matka, 27.03.2017

Św. nasz rodaku biskupie Pelczarze! Polecamy Twojemu orędownictwu u Najśw. Serca Pana Jezusa nasze wnuki, przygotowujące sie do sakramentu Bierzmowania. Niech Duch Święty kieruje ich przyszłym życiem. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.
Korczyna ~Dziadkowie, 27.03.2017

Proszę o modlitwę o dar potomstwa oraz zdrowie i opiekę dla naszych rodzin.

USA ~Monika, 27.03.2017

Św. nasz rodaku biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo wraz ze Świętymi u miłosiernego Jezusa w intencji zdrowia, opieki Bożej i potrzebnych łask dla moich wnucząt. Dopomóż, aby były zdrowe, odporne i dobrze się rozwijały.  Jezu, miej ich w opiece i obdarz zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
~Wierna czcicielka, 27.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa wraz ze wszystkimi Świętymi w sprawie zdrowia i potrzebnych łask dla chorego Stanisława. Panie Jezu wspieraj go podczas badań, spraw aby diagnoza był pozytywna. Jezu, obdarz go zdrowiem i miej nieustannie w swojej opiece.
~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. Proszę o zdrowie i dar macierzyństwa.

~Parafianka, 27.03.2017

Święty biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę, wyproś dla mnie siłę i wytrwałość w opiece nad matką. Spraw, aby moja rodzina  wspierała mnie fizycznie i psychicznie. Proszę również o zdrowie dla moich najbliższych.
~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana Boga i za wszyskie otrzymane łaski. Proszę Cie o zdrowie i opiekę nad moją rodziną. Proszę wysłuchaj mojej prośby Tobie wiadomej.
~Parafianka , 27.03.2017

Św. Biskupie! Prosze Cię o uzdrowienia z nałogu. Daj siłę do walki ze złem i przywróć mi chęć życia.
Korczyna ~Czcicielka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie! Dziękuję za opiekę, którą otaczasz mnie i moich najbliższych. Pragnę Cię prosić o wstawiennicto przed tronem Pana Boga i uproszenie daru zdrowia oraz  potrzebnych łask dla mojej rodziny.
~Parafianka, 27.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za wszystkie łaski, które codziennie otrzymujemy za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię o światło Ducha Świętego dla mojego syna podczas egzaminu gimnazjalnego. Natchnij go darem motywacji, niech dobrze przygotuje się do tego egzaminu. Wskaż mu drogę, którą będzie podążał pod Twoja opieką w przyszłości.
Korczyna ~Mama, 27.03.2017

Św. J. S. Pelczarze, nasz pośredniku u Pana Jezusa! Polecamy Twojej opiece naszą rodzinę. Prosimy za Twoją przyczyną o zdrowie, bezpieczne podróże i pomoc w rozwiązywaniu napotkanych trudności. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.

Korczyna ~Parafianie, 26.03.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o dobre wyniki w nauce dla mojego syna, o uwolnienie męża z nałogu, o ratowanie mojego małżeństwa, naszej rodziny. Miej w opiece moją rodzinę, obdarzaj ją potrzebnymi łaskami. Proszę o dobre samopoczucie dla mojej mamy, aby jeszcze długo była wśród nas.
Korczyna ~Parafianka, 26.03.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych i dostanie się do wymarzonej szkoły.
~Parafianka, 26.03.2017

Św. biskupie Sebastianie Pelczarze! Dziekuję za otrzymane już łaski i nadal proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa: o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów i ich dzieci, o silniejsza wiarę i Boże błogoslawieństwo. W inyecni ich zdrowia ofiaruję moje cierpienia. Jezu ufam Tobie! Miej ich w swej opiece.
~Czcicielka, 25.03.2017

Św. biskupie Pelczarze! Wstaw sie ze św. Janem Pawłem II u Serca Jezusowego i wyproś dla rodziny mojego syna, jego żony i dzieci zdrowie, opiekę i potrzebne łaski. Wspieraj ich w trudnych chwilach życia. Jezu, otocz tę rodzinę swoją opieką.
~Matka, 25.03.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2017, o godz 17:00