Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. biskupie Pelczarze! Wstawiej sie u miłosiernego Serca Jezusowego i wyproś dla mnie przebaczenie grzechów z całego życia, za które mocno żałuję. Jezu, okaż mi swoje miłosierdzie, skróć moje cierpienie i zabierz mnie już do siebie.  Jezu ufam Tobie!
~Czcicielka, 25.03.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski. Proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pozytywną diagnozę dla mojej siostry. Miej ją w swojej opiece.       
~ Czcicielka z Korczyny, 24.03.2017

Św. Biskupie Sebastianie Pelczarze, dziękuje za otrzymane łaski, proszę Cię o  zdrowie i dobre wyniki badań. Prosze o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie i całej rodziny.
Korczyna ~Czcicielka , 23.03.2017

Dziękuję Ci Św. Bp. J.S.Pelczarze za wszelkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę, opiekuj się nadal całą rodziną, wspieraj ją w trudnych chwilach i wypraszaj potrzebne łaski. Proszę Cię bardzo o powrót do zdrowia dla mnie, Heleny, Krystyny, Eweliny, Wandy i wszystkich potrzebujących w rodzinie.
~Lidia, 21.03.2017

O dobrego męża, założenie szczęśliwej rodziny Ali, wytrwalość w modlitwie, chorobie Ali oraz zdrowie, zgodę, przemianę, bezpieczeństwo, dary Ducha świętego, opiekę Matki Bożej i św. Jozefa Pelczara, Boze błogosławienstwo i inne potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzysia, ks Kazimierza, ks Stanisława.
Konin ~Ala, 21.03.2017

ŚWIĘTY JÓEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE, PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA, A TAKŻE O UZDROWIENIE SYNA Z CHOROBY PSYCHICZNEJ. MÓDL SIĘ ZANAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA , 20.03.2017

Święty biskupie Pelczarze proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o zdrowie, pomyślność, a dla syna dobre wyniki w nauce, miłość w rodzinie. O rozwiązanie trudnych spraw. Dziekuję za dotychczasową twoją opiekę i otrzymane łaski.
Korczyna ~Matka, 17.03.2017

Błagam z całego serca o modlitwę za moje nienarodzone dziecko. Byłam dziś na badaniach prowadzonych. Jestem w 11 tyg 5 dn w ciąży.  Niestety lekarz przekazał mi złe wiadomosci. Dziecko obarczone jest wadami genetycznymi. Prawdopodobnie zespol edwardsa. Do tego przezierność karku 3.0 i przepuklina pepowinowa. Boję się. Mam skierowanie do genetyka A potem aminopunkcje. Dwie wcześniejsze ciąże straciłam. Bardzo się boję. Tak bardzo pragnę, żeby moje dzieciątko było zdrowe. Joanna.
Chorzow ~Joanna, 16.03.2017

O zdrowie, zgodę, bezpieczeństw,o przemianę, dary Ducha Świętego, dobry i spokojny rok, wyjście z problemów, dobrych, mądrych i uczciwych ludzi dla Ali, Joli Krzyśka, ks Kazimierza. Proszę również o dobrego męża, założenie szczęśliwej rodziny, pracę, staż, wytrwalość w modlitwie. Proszę, anie pogłebiała się u Ali.
Kraków ~Ala, 12.03.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczarze! Proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę. Wierzę głeboko w Twoje wstawiennictwo.
Woj. śląskie ~Mama Elżbieta, 10.03.2017

Święty biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Panu Bogu za Twoją przyczyną za pozytywny wynik kolejnego badania mojego taty. Za to, że zmiana chorobowa zniknęła bez leczenia.
Korczyna ~Czcicielka, 06.03.2017

Święty biskupie proszę Pana Boga za Twoją przyczyną o uratowanie małżeństwa od rozwodu, zdrowie i potrzebne łaski.
Korczyna ~Czcicielka, 06.03.2017

Św. nasz Orędowniku u Pana Jezusa, Józefie Pelczarze! Polecamy nasze dzieci i wnuki Twojej niezawodnej opiece. Prosimy o bezpieczne podroże, zdrowie dusz oraz ciał, a także o dary Ducha  Świętego w każdym dniu naszego życia. Dziekujemy za dotychczasową , niezawodną opiekę.
Korczyna ~Wdzięczni parafianie , 06.03.2017

Święty biskupie Józefie  Sebastianie! Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Jednak zrozpaczone serce matki prosi Cię w tej trudnej, niespodziewanej sprawie, jaką jest wypowiedzenie umowy o pracę, będącą jedynym źródłem utrzymania córki i jej uczacego się syna. Spraw, aby pracodawca dał jej inną pracę. Dodaj jej siły, zdrowia i wiary, że wszystko ułoży się dobrze. Bóg zapłać.

Krosno ~Zrozpaczona matka , 03.03.2017

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Proszę o  łaskę uzdrowienia duchowego dla Marcina, o zdrowie dla niego i jego rodziny. Niech Pan Bóg mu wynagrodzi za jego dobre serce dla innych ludzi.
Krosno ~Nieznajoma, której pomógł , 03.03.2017

Święty Józefie Sebastianie, orędowniku mój w niebie. Dziękuję za opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o modlitwę za syna, który rozpoznaje swoją drogę życiową, w tym pójście za Chrystusem jako kapłan. Niech nasz syna pozna wolę Boga. 
Polska ~Rodzice, 02.03.2017

Święty biskupie Pelczarze proszę Cię o łasik potrzebne dla moich dzieci, dla całej mojej rodziny.
Polska ~Matka, 01.03.2017

Święty biskupie Pelczerze proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej chorej córki.
Podkarpacie ~Czcicielka, 01.03.2017

Św. Biskupie Józefie Sebastianie proszę Cię, wstaw się za moim wujkiem z Krakowa który jest ciężko chory. Spaw, by mój wujek wyzdrowiał. 
~Parafianin , 28.02.2017

Św. J.S. Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę również o zdrowie dla naszej całej rodziny, a szczególnie dla córki, o dobre wyniki badań. Św. Józefie Sebastianie - módl się za nami.
Korczyna ~Parafianka, 28.02.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękujemy za łaski otrzmane za Twoim wstawiennictwem. Prosimy o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny.
~Parafianie, 28.02.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dziękuję Ci z całego serca za otrzymane łaski, o które Cię prosiłam. Proszę, otaczaj nadal swoją opieką moją rodzinę, chroń ją od chorób i nieszczęść.
Korczyna ~Parafianka, 28.02.2017

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, które wyprosiłeś dla mnie u Pana Boga. Dzisiaj pragnę Cię prosić , abyś mi dopomógł i miał swoją pieczę nad moją córką Izabelą, aby nie utraciła pracy. Jest w ciężkiej sytuacji finansowej i ma na utrzymaniu uczącego się syna. Dodaj im siły, zdrowia w przetrwaniu kryzysu nie przez nich zaistniałego. A człowiekowi, który to zrobił przywróć wiarę w Pana Boga, bo tylko wiarą może to naprawić. Serdeczne Bóg zapłać.
Krosno ~Zatroskana matka, 28.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawienictwem. Proszę o poprawę zdrowia i dobre wyniki badań.
~Parafianka, 28.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski. Prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszego dzieck , dla nas i naszej całej rodziny. Prosimy również o pomoc w realizacji zamierzonych celów.
~Parafianie, 28.02.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo w naszych sprawach. Prosimy abyś nadal wypraszał u Boga łaski potrzebne naszej rodzinie. Prosimy również o dar zdrowia i o dobrą pracę, której tak bardzo potrzebujemy.
~Rodzina z Korczyny, 27.02.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Gorąco Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Czcicielka, 27.02.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje Ci za Twoją opiekę i wstawiennictwo oraz za wszystkie łaski, jakie wyprosiłeś dla naszej rodziny. Proszę o zdrowie dla nas. Miej nas zawsze  w swojej opiece, zarówno w dobrych, jak i w  trudnych chwilach. Proszę Cię także o dobre stopnie w szkole dla mnie i dla mojej siostry.

~Klaudia , 27.02.2017

Św biskupie Józefie, Patronie dobrych wyborów życiowych! Proszę Cię o wstawiennictwo za Maćkiem na czas jego egzaminów i decyzji o wyborze studiów. Uproś dla niego światlo Ducha Świętego i dar zdrowia.
~Rodzice, 27.02.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o opiekę nad moją córką, która jest w stanie błogosławionym. Wyproś dla niej i dziecka które nosi pod swoim sercem łaskę zdrowia. Pomóż jej dobrze przygotować się do przyjęcia roli kochającej i mądrej matki. Spraw, aby umiała zgodnie z nauką Kościoła wychować swoje dziecko.
Korczyna ~Matka, 27.02.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje Ci za Twoją opiekę nad całą moją rodziną. Proszę o zdrowie dla rodziny i zgodę, abyśmy wspolnie radzili sobie z trudami dnia codziennego. Miej w szczególniej opiece Annę, mamę w stanie blogosławionym.
Korczyna ~Parafianka, 27.02.2017

Święty biskupie Pelczarze dziekuję Ci za pomoc i wstawiennictwo u Boga za moją rodziną. Dziekuję za dotychczas otrzymane łaski i rozwiązanie problemu, który tak bardzo leżał mi na sercu. Dziękuję, że za Twoją przyczyną wszystko zakończyło sie dobrze.

Korczyna ~Parafianka, 27.02.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczarze, dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem u Boga. Proszę, wypraszaj nadal wszelkie potrzebne łaski dla mnie i całej rodziny. Proszę Cię bardzo o powrót do zdrowia dla mnie, mamy, teściowej i bratowej. Proszę, wspieraj i opiekuj się nadal cała rodziną.
~Lidia, 27.02.2017

Święty Józefie Pelczarze! Nadal powierzamy się Twojej opiece na każdy dzień naszego życia . Prosimy wspieraj naszą rodzinę  i wypraszaj dla nas potrzebne łaski. Dziękujemy za Twoje wstawiennictwo.
~Parafianie, 27.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Patronie dobrych wyborów życiowych miej w swej opiece siostrzenicę, która wyjechała do Anglii. Wypraszaj dla niej dary Ducha Świętego, aby potrafiła świadczyć o Bogu i żyła według jego przykazań.
~Parafianin, 27.02.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo i proszę Patronie dobrych wyborów życiowych, aby podjęta decyzja była właściwa, a rozpoczynana praca okazała się dobrą pracą, przynoszącą wiele radości i satysfakcji.
~Parafianin, 27.02.2017

Święty Jozefie Sebastianie dziękuję Ci za dotychczasową opiekę. Proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną. Proszę również o dobre wyniki badań dla Mateusza. Spraw, aby nauka nie sprawiała mu problemu, aby zaliczył pierwszy semestr bieżącego roku szkolnego. Proszę też gorąco o uwolnienie męża z nałogu.
Korczyna ~Parafianka, 26.02.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, dziękuję za pomyślność w zimowej sesji egzaminacyjnej. Prowadź mnie w każdym dniu mojego życia. Polecam wszystkie intencje, które są znane tylko Bogu. Oręduj za mną w niebie przed obliczem Boga. Jako Arcypasterz stałeś na straży moralności, uświęcałeś tych,którzy błądząc zerwali swoje więzy z Bogiem, bądź natchnieniem myśli i czynów, prowadź Bożymi drogami do Jezusa tych, którym zagraża piekielny wróg, by odwrócili się od złego ducha i nie odrzucali łaski Bożej. Odpędź wszystkie moce zła, wypraszaj dla nich otwartość na obecność Boga w ich życiu, dźwignij boską mocą z grzechu, pomagaj iść drogą świętości do życia wiecznego.

~Studentka, 25.02.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego kandydata na męża. Proszę również o zdrowie dla całej  rodziny.
Bielsko ~Elżbieta, 25.02.2017

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę o dalszą opiekę i potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, zdrowie, zgodę, miłość, trzeźwość, o zdrowe wnuki i dobre wybory życiowe dla córki i syna.
Korczyna ~Matka, 25.02.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2017, o godz 17:00