Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty nasz orędowniu błagam o cud uzdrowienia ze śmertelnej choroby mojego męża, miej mnie i nasze dzieci oraz wnuczęta w sojej opiece w 2017 r., przyjmij moje cierpienie i pobłogosław je, abym mogła czynić dobro dla innych i dawała świadectwo o Bożym istnieniu, napełniona spokojem i ufnośćią.
Korczyna ~Parafianka, 10.01.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie! Proszę o wstawiennictwo podczas zimowej sesji egzaminacyjnej. Wierzę, że dziękie Twojej pomocy i mocy Ducha Świętego będę w stanie jak najlepiej przygotować się do egzaminów i zdać je w pierwszym terminie.
Krosno ~Gabriela, 09.01.2017

O dobrego męża, szczerą milość dla Ali, wyjście z choroby, fobii, leków, depresji, nerwicy, natręctw, samotności, cierpienia, staż, pracę, oraz nawrócenie tata, żeby był dobry, spokojny i pracowity oraz zdrowie, zgodę, milość, przemianę życia, mądre decyzje, dobry spokojny rok, dobrych ludzi, bezpieczeństwo, wyjście z problemów Ali i Joli, Krzyśka.
Białystok ~Ala, 07.01.2017

Swięty nasz patronie błagam o cud uzdrowienia dla mojego męż z śmiertelnej choroby daj siłę w znoszeniu cierpiena błogosław naszej rodzinie w tym Nowym Roku miej nas w swojej opiece.
parafianka ~żona, 04.01.2017

Święty Bp Józefie Sebastianie dziękuję Ci za kilku letnią opiekę nad moja rodziną i proszę o dalsze wstawiennictwo do Pana Boga i Jego Matki Maryi  o łaskę zdrowia dla dzieci i wnuków ,utrzymanie pracy ,o dobre wyniki w nauce dla wnuka Jakuba i żeby nie zatracał wiary ,o dobre wyniki dla wnuczek Majeczki i Kingusi.Proszę też o  zdrowie dla mnie i unormowania ciśnienia .Bóg zapłać księżom pracującym w Sanktuarium .Szczęść Boże .
Krosno ~Jadwiga , 02.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję z całego serca za wszystkie łaski, którymi obdarzyłeś moją rodzinę w 2016 roku. Proszę Cię u progu nowego 2017 roku o dalszą opiekę nad moją rodziną, proszę w szczególności o łaskę zdrowia dla mojej rodziny.
~Twoja Czcicielka, 01.01.2017

Za wstawiennictwem św. Józefa S. Pelczara proszę Cię Boże o potrzebne łaski i pomyślny przebieg sesji egzaminacyjnej dla Weroniki.
~Parafianka, 01.01.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę o  łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny w nowym roku.
~Parafianka, 01.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię o zdrowie dla naszego synka Oskara. Prosimy też o prawidłowy przebieg operacji. Spraw, aby przebiegła bez komplikacji oraz by całkowicie powrócił do zdrowia. Proszę też o siłę i zdrowie dla całej rodziny, zwłaszcza dla babci Zosi, aby wytrwała w tym czasie bez uszczerbku dla swego zdrowia. Opiekuj się nami i wstawiaj u Pana.


Krosno ~Rodzice, 31.12.2016

Św. Biskupie Pelczarze prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana naszego, o zdrowie Oskara. Pozwól chłopcu powrócić do pełni sił, oddal od niego wszelkie choroby, spraw aby operacja była udana i pozwoliła na całkowite wyleczenie dziecka. 
Krosno ~Rodzina, 31.12.2016

Święty bp Józefie Sebastianie gorąco proszę o Twoją  opiekę podczas operacji mojej córki Agnieszki oraz o udany przebieg operacji.
Krosno-Polanka ~Zatroskana matka, 28.12.2016

Św. Biskupie Pelczarze gorąco dziękujemy Ci za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga, za szczęśliwie przeżyty kończący się rok. Prosimy Cię o łaskę zdrowia dla Barbary i dalszą opiekę nad naszą rodziną.
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2016

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za wstawiennictwo u Boga podczas ciężkiej choroby. Proszę o dalszą opiekę nad całą rodziną i pomoc w podjęciu właściwej decyzji w dalszym życiu.
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2016

Święty bp Józefie Sebastianie  gorąco proszę o Twoją  opiekę podczas operacji mojej córki Agnieszki oraz o udany przebieg operacji. Serdeczny Bóg zapłać.
Krosno-Polanka ~Zatroskana matka, 28.12.2016

Św biskupie Józefie Pelczarze dziękuję Ci za otrzymane dotychczas łaski i proszę o dalszą opiekę, zdrowie i rozwiązanie problemu. Miej nas w swojej opiece.
Korczyna ~Czcicielka, 28.12.2016

Św. Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję Ci serdecznie za opiekę jaką otaczałeś mnie i moją rodzinę w mijającym roku. W nadchodzącym Nowym Roku 2017r. wspieraj nas nadal w naszych działaniach, chroń od chorób i nieszczęść.
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2016

Św. Biskupie Józefie Pelczarze pragnę Cię prosić o wstawiennictwo przed Tronem Boga o cud uzdrowienia dla Stanisława.
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2016

Święty Józefie Sebastianie, za twoim wstawiennictwem proszę o ulgę w cierpieniu dla mojej mamy, a dla nas o siły i cierpliwość w dalszej opiece nad nią. Proszę o zdrowie dla mojego męża i potrzebne łaski dla całej mojej rodziny.
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2016

Święty Józefie Sebastainie Pelczarze dziękuję ci za otrzymane łaski. Proszę o dar potomstawa.
~Parafianka, 28.12.2016

Św. Biskupie Józefie Pelczarze,serdecznie dziękuję za opiekę jaką otaczałeś mnie w mijającym roku. U progu Nowego 2017 Roku pragnę Cię prosić o wstawiennictwo przed Tronem Boga w naszych sprawach. Proszę o dar zdrowia dla Jana, który jest po wylewie. Miej go w swojej opiece, czuwaj nad nim i obdarz potrzebnymi łaskami. Proszę Cię o orędownictwo za mną, o zdrowie dla całej rodziny i łaski, które nam są potrzebne, o których wie tylko nasz Stwórca. Miej nas w swojej opiece i broń nas od złego. Polecam wszystkie intencje, które są znane tylko Bogu. Oręduj za mną w Niebie przed Obliczem Boga. Prowadź do Boga i pomóż kroczyć drogą Ewangelii do Jezusa tym, którzy na scieżkach życia utracili świadomość grzechu i schodzą na złą drogę. Spraw, aby nie zamykali serca przed łaską Bożą.
~Czcicielka, 28.12.2016

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękujemy za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem i gorąco prosimy o dalszą opiekę nad naszą rodziną.
Korczyna ~Parafianie, 28.12.2016

Św. Józefie Sebastianie u progu kończącego sie roku 2016 dziękuję bardzo, za każdy przeżyty dzień, zdrowie, pracę i Bożą opiekę nad moją Rodziną. Św. Józefie blogostaw mojej Rodzine w nadchadzacym Nowym Roku 2017, obdarz nas zdrowiem, opieką, proszę o utrzymanie obecnej pracy w tak trudnych czasach. Św Józefie dopomóż w wiadomej tylko Tobie sprawie.
~Parafianka, 27.12.2016

Św. Biskupie Józefie Pelczarze proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy dla kleryka Szymona.
~Czcicielka, 27.12.2016

Święty Józefie Sebastianie! Z wiarą prosimy Cię, byś towarzyszył nam w codziennych sprawach i wypraszał naszej rodzinie potrzebne łaski. Dziękujemy za Twoje wstawiennictwo.
Korczyna ~Czciciele, 27.12.2016

Święty Jozefie Sebastianie dziękuję bardzo za otrzymane łaski, miej w opiece moją Rodzinę i poukładaj życie moim dzieciom.
Krosno ~Mama, 27.12.2016

Święty Józefie Sebastianie proszę o łaskę zdrowia dla Alicji, aby dzieci odzyskały swoją Mamę.
Krosno ~Czcicielka, 27.12.2016

Święty Józefie Sebastianie serdecznie dziękuję za opiekę jaką otaczałeś moją Rodzinę w mijającym roku. U progu Nowego 2017 Roku pragnę Cię prosić o wstawiennictwo przed Tronem Boga w naszych sprawach. Proszę czuwaj nad nami i obdarz nas potrzebnymi łaskami.
~Parafianka, 27.12.2016

Święty Jozefie Sebastianie dziękuję Ci za orędownictwo za nami przed Tronem Boga. Dziękuję, za łaski otrzymywane za Twoim posrednictwem. Wchodzimy szybkimi krokami w Nowy Rok, który jest dla nas wielką tajemnicą. Proszę Cię o orędownictwo za mną, moimi dziećmi i wnukami, o zdrowie dla całej rodziny i łaski, ktore nam są potrzebne, a o których wie tylko nasz Stwórca. Miej nas w swojej opiece i broń nas od złego.
Korczyna ~Czcicielka, 27.12.2016

Święty biskupie Józefie Pelczarze polecamy Ci Krystynę i Tadeusza Polakowskich w 60-tą rocznicę ślubu. Uproś dla nich Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia oraz zdrowie, pogodę ducha, siłę na każdy dzień oraz wszelkie potrzebne łaski. 
Korczyna ~Syn z rodziną, 27.12.2016

Święty Biskupie Pelczarze proszę Cię o blogosławieństwo dla całej rodziny. Spraw, aby ustały waśnie, zapanowała zgoda i zrozumienie. Broń nas od popełniania błędów, które zaważą na dalszym życiu. Miej w opiece dzieci,wspieraj ich w mądrości i roztropności. Spraw,aby ważne sprawy zakończyły się pozytywnie. Ześlij na nas łaskę zdrowia i spokoju.

Korczyna ~Parafianka, 27.12.2016

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane laski i proszę o dalszą opiekę. Dopomóż, aby mój syn zaliczył semestr, aby nauka nie była dla niego udręką. Proszę o wyzwolenie męża z nalogu oraz o zdrowie dla mamy i całej mojej rodziny.
Korczyna ~Parafianka, 27.12.2016

Św. biskupie Józefie Pelczarze błagam Cię z całego mojego serca o nawrócenie mojego męża Artura. Błaga żona Elżbieta.
podkarpackie ~Elżbieta, 26.12.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziekuję Ci za dobrze spędzone  święta w gronie rodzinnym. Proszę Cię o zdrowie dla mojej całej rodziny i o potrzebne łaski. A w szczególności o dobrą pracę dla moich rodziców. I dobre stopnie w szkole dla moejej siostry.
Korczyna ~Klaudia , 26.12.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę z całego serca o pomoc w wiadomych Tobie sprawach. 
~Wierna Czcicielka , 26.12.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane dotychczas łaski. Proszę Cię z całego serca o zdrowie i opiekę dla mojej rodziny.
~Twoja Czcicielka, 26.12.2016

Sw. Biskupie 27 grudnia 2016 mój mąż będzie miał bardzo cięzką operację. Proszę prowadź rękę lekarzy i daj jemu i nam siłę do walki z śmiertelną chorobą. Prosimy o błogosławieństwo Boże i opiekę nad nami.
Korczyna ~Żona, 26.12.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze prosimy Cię o wstawiennictwo u Boga i łaskę uzdrowienia dla Barbary.
~Rodzina, 26.12.2016

Biskupie Pelczarze wstawiaj się za rodziną mojego syna. Proszę o zgodę i jedność w jego rodzinie, o zdrowie, opiekę Bożą i dobre wychowanie wnucząt w wierze naszych ojców.
Korczyna ~Babcia, 25.12.2016

Święty nasz Patronie wyjednaj nam łaskę zdrowia duchowego i fizycznego dla mjego męża, a w tych ciężkich chwilach naszego życia miej nas w swojej opiece. Błagam Cię bardzo o pomoc, bo już nie mam więcej siły sama się z tym zmagać.
Korczyna ~Żona, 25.12.2016

Święty Józefie dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, dziękuję za pracę dla męża. Proszę o dalsze łaski dla całej mojej rodziny.
~Czcicielka, 22.12.2016

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.08.2017, o godz 18:00