Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Biskupie Sebastianie! Proszę cię o dobrą pracę dla mojego męża,o odwagę dla niego i pokój Boży! 
Korczyna ~zatroskana żona, 07.08.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o Dary Ducha Świętego i Bożą opatrzność podczas egzaminu.
~Parafianka, 03.08.2017

Święty Jozefie Sebastianie wstaw się proszę u Pana Boga i wyproś łaskę zdrowia dla mojej Córki. Tak bardzo o to Cię proszę. Usłysz mnie. 
Krosno ~Mama, 28.07.2017

Św. Biskupie Sebastianie! Proszę Cię o łaskę zdrowia i siłę w znoszeniu cierpienia i towarzyszącemu mu bólowi., Jeżeli to konieczne, proszę o dobre zniesienie poważnej operacji szwagra. Proszę również o dobre wyniki biopsji dla siostry. Dodawaj im otuchy i cierpliwości w niesieniu krzyża.
~Zatroskana Siostra, 28.07.2017

Święty Józefie Sebastanie Pelczarze! Dziękujemy za Twoją opiekę nad naszą rodziną i prosimy Cię, wypraszaj dalej dla nas wszystkich potrzebne łaski. Wstawiaj się przed tronem Boga w naszych intencjach.
~Parafianie, 28.07.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski i prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszej Rodziny.
~Parafianie, 28.07.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla Mamy i dla Teściowej. Polecam Je Twojej opiece. Proszę również o zdrowie dla Taty i o szczęśliwą podróż dla brata. Otaczaj swoją opieką moje dzieci i wnuczęta, a całą rodzinę chroń od wszelkiego złego. Wyproś potrzebne łaski dla mojego syna i synowej, którzy nie dawno przyjęli sakrament małżeństwa. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Wypraszaj łaskę nawrócenia dla moich bliskich. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki.
~Parafianka, 28.07.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękujemy Ci za otrzymane łaski. Prosimy o zdrowie, dobre wyniki badań, a dla nas o dar potomstwa.
~Parafianie, 28.07.2017

Św. Józefie Pelczarze! Proszę Cię o wtawiennictwo u Pana Boga za szwagrem, podczas leczenia ciężkiego schorzenia, a gdy by doszło do operacji: o szczęśliwy jej przebieg i szybką rehabilitację. Proszę Cię też o wstawiennictwo za siostrą, by wyniki badań nie przyniosły pogorszenia choroby. Umacniaj ich siły w wlce z przeciwnościami, dodawaj otuchy i wypraszaj potrzebne im łaski.
~Siostra, 28.07.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, pragnę podziękować za to, że w trudnych chwilach zawsze mogę liczyć na Twoje Orędownictwo. Proszę Cię o dalsze wstawiennictwo u Boga i szczęśliwą podróż. Chroń mnie od wszelkiego nieszczęścia, w każdej porze i w każdym miejscu. Polecam wszystkie intencje, które są znane tylko Bogu. Gorliwy Czcicielu Najświętszego Serca Jezusowego i Eucharystii, dotknij serca zatwardziałych grzeszników i przyciągnij na drogę wiary tych,którzy chodzą krętymi drogami. Spraw, aby ci, którzy grzechami przyćmili blask żywej wiary, ulegając podszeptom złego ducha, weszli na drogą miłą Bogu. Spraw, aby łączyła ich coraz większa więź z Chrystusem, by nie odrzucali łaski Bożej, a swoje życie podporządkowywali nakazom wiary, przez godne przyjmowanie Sakramentów św. i trwanie w zjednoczeniu z Bogiem.
Saarlouis ~Czcicielka, 28.07.2017

Święty Biskupie, dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzasz moją Rodzinę. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej Mamy, Taty i Babci. Proszę Cię dopomóż mi w ułożeniu sobie życia, skieruj na drogę mojego żcyia dobrego i uczciwego człowieka. Nie pozwól mi żyć w samotności.
~Czcicielka, 27.07.2017

Św. biskupie Pelczarze, nasz rodaku! Dziękuję za otrzymane łaski i proszę nadal, abyś miał w nieustannej opiece moją rodzinę. Błogosław im i polecaj miłosiernemu Jezusowi.
~Czcicielka, 27.07.2017

Św. biskupie Pelczarze! Za Twoim pośrednictwem ofiaruję Bogu cierpienia mojej choroby, jako przebłaganie za moje winy i grzechy. Wyjednaj mi przed tronem Boga  przebaczenie moich grzechów, za które szczerze żałuję. Uproś mi u Jezusa skrócenie moich cierpień. Spraw, aby powołał mnie juz do siebie.  Najłaskawszy Jezu, pokornie błagam! Ulituj sie nade mną. Jezu, ufam Tobie!
~Wierna czcicielka, 27.07.2017

Św. biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u Jezusa miłosiernego: o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławienstwo dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt. Jezu miej ich w opiece i błogosław im. Jezu  ufam Tobie.
~Czcicielka, 27.07.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaskę: zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Korczyna ~Parafianka, 27.07.2017

Św. Józefie Sebastianie! W 85-tą rocznicę urodzin naszej Mamy i Babci Krystyny, z całego serca dziękujemy za opiekę i orędownictwo oraz prosimy, abyś wypraszał dla Niej potrzebne łaski na dalsze lata życia.
Korczyna ~Dzieci, 27.07.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o dalszą opiekę nad moją rodziną. Miej w opiece mojego męża, uwolnij go z nałogu.
Korczyna ~Parafianka, 26.07.2017

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski za Twoją przyczyną. Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie, o uwolnienie od nałogów, o pracę dla męża, o zdrowe wnuki, o dobre wybory życiowe dla dzieci i szczęśliwą dla nich przyszłość .
Korczyna ~Matka, 26.07.2017

Święty Biskupie! Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Proszę o dalszą opiekę: o zdrowie dla całej rodziny, dobre wybory życiowe dla naszych córek. Proszę również o dar macierzyństwa dla nich. Proszę o bezpieczny pobyt za granicą i spokojny powrót do Polski oraz o wytrwałość i zdrowie dla męża.
Korczyna ~Parafianka, 26.07.2017

Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej mamy - Krystyny, jednocześnie dziękuję za to, że Bóg pozwolił jej przeżyć ciężką operację. Biskupa Pelczara proszę o wstawiennictwo w jej intencji.
~Anna , 25.07.2017

Święty Sebastianie Pelczarze, dziękuję za wysłuchane i otrzymane łaski. Za twoim pośrednictwem proszę o dalszą opatrzność nad naszą rodziną.
Korczyna ~Anna, 23.07.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OPIEKĘ NAD CAŁĄ MOJĄ RODZINĄ.  CHROŃ NAS NADAL OD ZŁEGO, ZACHOWAJ NAS W ZDROWIU. PROSZĘ TAKŻE O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA I UZDROWIENIE SYNA. MÓDL SIĘ ZA NAMI.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 23.07.2017

Święty biskupie Sebastianie błagam Cię , uproś u Jezusa i Jej Najświętszej Mateńki łaskę przemiany serca dla Andrzeja.
Korczyna ~Matka , 21.07.2017

Św. bisupie Sebastianie! Bardzo proszę o dobre wyniki badań mojej córki Anety, o zdrowie dla niej. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski od Pana Boga za Twoim wstawiennictwem.
Krosno ~Zrozpaczona matka, 17.07.2017

Św. Biskupie Pelczarze proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę, o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta.
Bielsko ~Elżbieta, 09.07.2017

Św.Biskupie J.S.Pelczarze dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga, o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy.
Korczyna ~córka, 07.07.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o szczęśliwą i bezpieczną podróż dla bliskiej mi osoby, o codzienną opiekę Bożą nad tą osobą, o dodawanie otuchy w trudnych chwilach, jak również bezpieczny i szczęśliwy powrót. 
~Parafianka, 06.07.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski, za opiekę Bożą i długo wyczekiwaną miłość. Proszę o pomyślność podczas sesji egzaminacyjnej, o dary Ducha Świętego, w szczególności dar mądrości i rozumu. 
Krosno ~Czcicielka , 06.07.2017

Św. Bpa J.S. Pelczarze dziękujemy Ci za zdrowie i opiekę jaką otaczałeś nasze córki: Kasię w czasie egzaminów maturalnych oraz Marię w czasie sesji sgzaminacyjnej. Polecamy Je dalszej Twojej opiece w wyborze drogi życiowej.

Krosno ~Rodzice, 30.06.2017

Sw. Jóżefie proszę o dar zdrowia dla moich rodziców i rodzeństwa 
~syn , 28.06.2017

Św. Biskupie J.S. Pelczar proszę Cię o dar macierzyństwa dla naszej córki
orzechówka ~matka, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski, prosimy o dalszą opiekę i  zdrowie dla naszej Rodziny
~parafianie, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o pomoc w wiadomych Bogu sprawach.
~Parafianka, 28.06.2017

Św. Józefie orędowniku naszych próśb przed tronem Boga , pragnę podziekować za wszelkie dobro , jakie otrzymuje w moim życiu. Wierzę w to że Ty swoim wstawiennictwem wypraszasz  to dla mnie wszystko. Dziekuję za zerwanie z nałogami ,  proszę spraw , aby moja siostra i szwagier mogli spłacić kredyt w Banku  i żyć spokojnie . Postaw na ich drodze , ludzi którzy pomogą im w tej trudnej sytuacji . Jeszcze raz za wszystko szczerze dziękuję 
 
Korczyna ~brat , 28.06.2017

Św. Patronie naszych rodzin proszę o zdrowie dla moich rodziców , rodzeństwa ich dzieci , wypraszaj te łaski , które są im najbardziej potrzebne . Za wszelkie juz otrzymane dziekuję . Polecam sie również Twojej opiece 
Jarosław ~Syn , 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie polecamy Twojej opiece Barbarę i Przemysława, którzy wkrótce przyjmą Sakrament Małżeństwa, otocz ich swoją opieką, wypraszaj u Pana Boga wszelkie potrzebne łaski na nowej drodze życia
~rodzice, 28.06.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za szczęśliwą podróż bliskiej mi osoby. Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski proszę o dobre zdrowie dla moich Rodziców dla Teściowej oraz Boże błogosławieństwo całej rodziny, wyproś u Pana Boga łaskę nawrócenia dla bliskich mi osób, chroń przed nałogami i otaczaj swoją opieką w trudach dnia codziennego. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza. Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki
~parafianka, 28.06.2017

Święty Biskupie Sebastaianie Pelczarze, dziękujemy za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Prosimy o  dobre wyniki badań i dar potomstawa dla nas

~Parafianie, 28.06.2017

Święty Biskupie Sebastaianie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę o łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej mojej rodziny
~Parafianka, 28.06.2017

Swięty Nasz Patronie. Wielokrotnie doświadczyłam Twojego skutecznego wstawiennictwa przed tronem Pana Boga.Pragnę Ci za to jeszcze raz serdecznie podziękować. Dziś zwracam się z prośbą o opiekę i ochronę dla mojej córki i jej męża.Proszę szczególnie dla nich o dar zdrowia i siłę w pokonywaniu trudności.
~parafianka, 28.06.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.03.2018, o godz 17:00