Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę Cię o dalszą opiekę dla mojej rodziny, proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża i dar potomstwa dla nas. Proszę również o zdrowie dla rodziców. 
~Twoja Czcicielka, 05.02.2017

Św. biskupie Pelczarze proszę Cię o rozwiązanie problemów osobistych.
Korczyna ~Parafianka, 05.02.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski za twoim pośrednictwem i proszę o wstawiennictwo u miłosiernego Serca Jezusa w intencji rodziny mojego syna Krzysztofa. Spraw, aby stali się bardziej wierzący i praktykujący, aby chodzili do kościola. Jezu obdarz ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Proszę i ufam Tobie.
~Czcicielka matka, 03.02.2017

Św biskupie proszę Boga za Twoją przyczyną o zdrowie i potrzebne łaski dla Eweliny.
Korczyna ~Czcicielka, 02.02.2017

Święty Józefie Sebastianie, nasz rodaku i orędowniku, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny, a także o wstawiennictwo i duchową pomoc w znalezieniu uczciwej, stałej pracy.
Korczyna ~Parafianin, 02.02.2017

Św. biskupie Józefie Sebastianie! Z głębi serca dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby. Dzięki Twojej obecności i Twoim czuwaniu przy mojej córce podczas operacji i po operacji, Agnieszka wraca do zdrowia. Jednak usilnie dalej proszę, dodawaj jej sił w rekonwalescencji. Dziękuję za wsparcie duchowe, jakie udzieliłeś mnie i mojej rodzinie. Szczęść Boże.
Krosno-Polanka ~Twoja czcicielka Stanisława-Matka, 02.02.2017

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o łaskę zdrowia, odnalezienie życiowej drogi dla mnie oraz potrzebne dary Ducha Św.
~Parafianka, 01.02.2017

Święty Janie Sebastianie Pelczarze, proszę  Cię bądź moim orędownikiem w modlitwach o męża i szczęśliwą rodzinę. Czyń mnie zachwycającą i zawsze oddaną ludziom i samemu Bogu. Przyjmij proszę wszystkie nadzieje, które wypowiadam tylko w sercu i zanoś je do Jezusa. 
Warszawa ~Sylwia, 01.02.2017

Za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski i Świętego Józefa, proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną, o Boże miłosierdzie w trzech bardzo ważnych, Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Proszę również za Ich wstawiennictwem o modlitwę błagalno-dziekczynną, o Boże miłosierdzie we wszystkich innych,które mam w sercu. Bóg zapłać.Sylwia. Pozdrawiam z modlitwą.
Tychy ~Sylwia, 01.02.2017

Pokornie proszę o Bożą pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnej spawy zawodowej, potrzebne łaski i światło Ducha Świętego.
~Maria, 31.01.2017

Przemożny Orędowniku! Przez Twoją przyczynę proszę Boga o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę, ulgę i wytrwałość w cierpieniu i modlitwie, poytywne załatwienie sprawy znanej Bogu oraz o zdrowie, zgodę, Boże błogosławieństwo, Twoją opiekę w życiu codziennym, o dobrych, mądrych ludzi, bezpieczeństwo, przemianę, dobry rok oraz o mądre decyzje dla Ali, Joli i Krzyśka. 
Kraków ~Ala, 30.01.2017

Swięty Józefie Sebastianie wstawiaj się proszę do Boga o łaskę odzyskania wiary dla moich synów. Poukładaj życie moich dzieci, aby były szczęśliwe, aby nigdy nie odwrócili się od Boga.

Krosno ~Barbara , 30.01.2017

Święty Józefie Sebastianie, błagam o wstawiennictwo i szczęśliwe wyjście z ciężkiej choroby dla Agaty. Daj siłę jej bliskim, w szczególności Michałowi i Piotrowi, a także mnie, abym wiedziała jak wspierać ich w tej trudnej sytuacji. 
Korczyna ~Weronika, 29.01.2017

Święty Józefie Sebastianie wstawiaj się do Boga i wyproś zdrowie dla Alicji, aby dobry Bóg pozwolił Jej wrócić do pracy.
Krosno ~Czcicielka , 28.01.2017

Swięty Józefie Sebastianie wstawiaj się proszę do Boga o łaskę odzyskania wiary dla mojej córki. Poukładaj życie moich dzieci, aby były szczęśliwe.
Krosno ~Matka, 28.01.2017

Święty Józefie Sebastianie! Dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę, pomóż mi w podjęciu decyzji i rozwiązaniu trudnej sytuacji związanej z pracą.
 
Korczyna ~Parafianin, 28.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za Twoją opiekę i pomoc w życiu. W szczególności pragnę Ci złożyć podziękowania za Twoje wstawiennictwo w moim życiu podczas operacji i powrocie do zdrowia. Proszę Cię Święty Orędowniku o wspomożenie i pomoc dla mojej rodziny, szczególnie dla babci, która jest w szpitalu po operacji. Święty Biskupie Pelczarze miej nas w opiece.     
Czarnorzeki ~Renata, 28.01.2017

Św. biskupie Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane przez Twoje wstawiennictwo łaski.  Proszę, miej mnie oraz moją rodzinę w swej opiece. Wstawiaj się za nami do naszego Pana.


~Twój czciciel, 28.01.2017

Św. biskupie J.S. Pelczarze, dziękuję Ci za otrzymane łaski, za nieustającą opiekę nad moja rodziną. Wspieraj nas nadal w naszym codziennym życiu. Daj nam siły i zdrowie. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie wiadomej Ci sprawy. 
Korczyna ~Parafianka, 28.01.2017

Święty Biskupie Pelczarze! Twojej opiece powierzamy sprawy naszej rodziny. Prosimy Cię gorąco o Twoje wstawiennictwo za nami u Pana Boga. Dziękujemy za otrzymane łaski.
Korczyna ~Parafianie, 28.01.2017

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję Ci za dotychczasową pomoc i opiekę. Proszę, wstaw się u Pana Boga, aby mnie uzdrowił, aby zesłał na mnie światło Ducha Świętego i dopomógł właściwie pokierować dalszym mym życiem. Proszę Cię , wstawiaj się za całą rodziną, aby Bóg ją błogosławił. Pomagaj w trudnościach, problemach i chorobach. Proszę Cię bardzo o zdrowie dla Piotra, Krystyny, Heleny, Eweliny. Św. Józefie Sebastianie opiekuj się nami.
~Parafianka, 27.01.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za pomoc i opiekę podczas operacji. Proszę Cię o szybki powrót do zdrowia.
~Agnieszka, 27.01.2017

Święty Sebastianie Pelczarze proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie dla córki Ewy. Dopomóż jej znaleźć mężczyznę, z którym mogłaby założyć szczęśliwą rodzinę. 
Krosno ~Matka, 27.01.2017

ŚWIĘTY NASZ PATRONIE! Składam gorące podziękowania za nieustającą opiekę i u progu NOWEGO ROKU proszę o łaski nam potrzebne. Miej całą moją rodzinę nadal w swej opiece.
~Parafianka, 27.01.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę o potrzebne łaski dla Michała i jego rodziny. Daj im siłę i nadzieję w trudnych dla nich chwilach, a dla mojego syna proszę o zdanie egzaminów. Dziękuję za nieustanną opiekę.
~Czcicielka, 27.01.2017

Święty Jozefie dziękuję za pracę i proszę o jej utrzymanie w tak trudnych czasach.
Dopomóz w wiadomej tylko Tobie sprawie.
~Czcicielka, 27.01.2017

Swięty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczas otrzymane łaski: zdrowia, Bożej opieki. Św. Józefie proszę o zdrowie, dalszą opiekę nad moją Rodziną.
Prosze o opiekę nad siostrzenicą w trakcie sesji egzaminacyjnej i pomyślne zdanie przez nią egzaminów.

 
 
~Czcicielka, 27.01.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski. Proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną. Spraw aby mój syn osiągał dobre wyniki w nauce, aby zdobył upragniony zawód. Proszę również, aby moj mąż zerwał z nałogiem, aby pozbył się wszystkich dolegliwości zdrowotnych. Miej w opiece moją mamę, aby byla z nami jeszcze wiele lat.
Korczyna ~Parafianka, 26.01.2017

Św. Biskupie Józefie Pelczarze, nasz orędowniku u Boga! Dziękuję za otrzymane  za twym wstawiennictwemłaski i proszę o dalszą opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin moich synów, synowych i wnucząt. Jezu miej ich w opiece.
~Czcicielka, 26.01.2017

Św. biskupie Pelczarze wspomóż mnie w tej ciężkiej chorobie. Przyjmuję jej cierpienie i ofiaruję jako przebłaganie Pana Boga za przewinienia i grzechy mojego życia. Jezu, przepraszam Cię za grzechy, za które mocno żałuję! Wybacz mi i zabierz do siebie! Jezu ufam Tobie!
~Czcicielka wierna Bogu, 26.01.2017

Św.Józefie Sebastianie bardzo proszę Cię o pomoc. Wspieraj mojego syna i pomóż mu szczęśliwie zdać egzaminy na studiach oraz dodaj mu siły do nauki. Daj zdrowie moim dzieciom, mężowi i rodzicom. Spraw, aby w mojej rodzinie zapanowała zgoda i spokój.
~Parafianka , 26.01.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze! Wstaw się za mną u Jezusa, aby przebaczył mi grzechy mojego życia.  Niech przeżywane przeze mnie cierpienie, które przyjmuję, stanie sie zadośćuczynieniem za moje grzechy. Jezu proszę Cię o przebaczenie. Ufam Tobie i proszę, abyś zabrał mnie już do siebie.
~Czcicielka, 26.01.2017

Św. biskupie Józefie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo u Jezusa za rodzinami moich synów. Uproś im zdrowie, silną wiarą, potrzebne łaski i Boże błogosławienstwo w codziennym życiu. Jezu ufam Tobie!
~Parafianka, 26.01.2017

Św. biskupie Pelczarze proszę o zdrowie, pomoc w pracy, silniejszą wiarę i chęć chodzenia do koscioła oraz o potrzebne łaski dla mojego syna i jego rodziny.
~Matka, 26.01.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze wstawiaj sie u Boga i wyproś przed Jego Tronem zdrowie dla Moniki, i potrzebną silę w tych ciężkich chwilach. Proszę również o przemianę dla Tomasza oraz zdrowie dla wnuków.
~Grażyna, 26.01.2017

Św. Biskupie proszę o trzeźwość dla mojego ojca i spokój dla całej rodziny. 
Korczyna ~Parafianka, 26.01.2017

Św. Biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane dotąd łaski. Proszę o dalsza opiekę nad moja rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o  zdrowie, dobre wybory życiowe dla dzieci, o zdrowie dla wnuków, o szczęście tu na ziemi i kiedyś w wieczności dla całej rodziny.
Korczyna ~Matka, 25.01.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o dalsze wstawiennictwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy oraz dla całej rodziny.
~Parafianka, 25.01.2017

Św. biskupie Józefie proszę Cię gorąco o rozwiązanie trudnych spraw osobistych Wojciecha.
Przemyśl ~Mama, 25.01.2017

Już doświadczyłam Twojej opieki nasz orędowniku za co bardzo wdzięczna jestem. I znów zwracam się do Ciebie z całego serca uproś u Boga łaskę cudownego uzdrowienia mojego męża ze śmiertelnej choroby. Daj nam siłę, abyśmy mogli znosić tak straszne cierpienie ,aby to wszystko nie poszło na marne. Błagaj Boga o mądrość dla lekarzy, błogosław nam, naszym dzieciom i wnukom. Miej nas w swojej opiece.
Korczyna ~Parafianka, 23.01.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.09.2017, o godz 17:00