Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. Józefie Sebastianie proszę Cię wyblagaj uwolnienie z nałogów dla Mirosława i Radka dziękuję  że wszystkie łaski które zanosisz do Pana
Hermanowa ~Twoja Czcicielka, 24.05.2019

Św.BiskupieJ.S.Pelczarze dziękuję Ci za Twoją duchowa opiekę nade mną i moją rodziną którą odczuwam. Proszę o dalszą pomoc na każdy dzień mojego życia.Bez westchnienia do Ciebie straciłoby sens.Za Twoim wstawiennictwem proszę Pana Boga o zdrowie dla moich wnuczek i wnukow i szczesliwe wakacje.Prosze też wsparcie duchowe dla naszych księży w niełatwym dla Nich czasie.
Korczyna ~Korczynianka, 23.05.2019

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za wszelkie łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Proszę dopomóż w szczęśliwym przyjściu na świat zdrowego dziecka.
~Matka, 23.05.2019

sw biskupie pelczarze wstaw sie do miłosiernego Boga o przebaczenie mi grzechów życia i zgodnie z jego wola o szybką i szczesliwa śmierć dla mnie bym zakończyła to cierpienie   Jezu miłosierny wspomóż i ulituj się też nademną błagam i ufam
~chora czcicielka, 23.05.2019

Święty biskupie Sebastianie prosimy, wyproś u Matki Bożej łaskę zdrowia dla chorej Bożenki. Prosimy o pomyślną operację i o siły w walce z chorobą. Otocz Ją i Jej najbiższych swoją opieką. 


Korczyna ~Rodzina, 23.05.2019

Św Józefie Sebastianie dziękuję za Twoją opiekę i proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie, o dar potomstwa dla syna i synowej, o założenie rodzin przez dorosłe dzieci. 
~Matka, 23.05.2019

Świety J. S. Pelczarze uratuj moją rodzinę z tej tragedii jaka nas spotkała obdarz łaska zdrowia mojego męża dzieci i mnie daj siłę do znoszenia trudów codzienności, pomóż nam w sprawie Tobie wiadomej.
~Czcicielka, 21.05.2019

Święty Józefie  Sebastianie Pelczarze obdarz mame łaską zdrowia podnies ją z tej strasznej tragedii jaką przeżywa daj jej siłę do codzienności
~Czcicielka, 21.05.2019

Św. J. S. Pelczarze uproś łaskę nawrócenia i wyjście z nałogu alkoholu i narkomanii dla Radosława.
Dębica ~Twoja czcicielka, 20.05.2019

Za wstawiennictwem św. Bpa Pelczara proszę o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny oraz o pojednanie z Krzysztofem.
Zduńska Wola ~Karolina, 20.05.2019

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE  PELCZARZE,  ORĘDOWNIKU NASZYCH PRÓŚB PRZED TRONEM BOGA, POMÓŻ NAM W TYCH CIĘŻKICH CHWILACH, POMÓŻ NAM JE PRZETRWAĆ. PROSZĘ PRZEDE WSZYSTKIM O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, A TAKŻE ŻEBY WIADOMYM CI LUDZIOM PRZYSZŁO OPAMIĘTANIE I  ŻEBY BÓG ICH ODMIENIŁ . CHROŃ NAS OD ZŁEGO I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE. MÓDL SIĘ ZA NAMI I BŁOGOSŁAW NAM.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA , 20.05.2019

Święty Biskupie proszę Cie uratuj moje małżeństwo 
Krosno ~Marcin, 16.05.2019

Święty biskupie Pelczarze  dziękuje za otrzymane łaski  i proszę za Twoim wstawiennictwem u Boga o zdrowie dla mnie i mojej rodziny.Proszę daj mni siłę w chorobie i spraw aby rodzina mnie wspierała i otoczyła opieką.
Korczyna ~Czcicielka, 10.05.2019

Święty biskupie Pelczarze uproś u Boga dar uzdrowienia z ciężkiej choroby,daj mi siłe i wiarę w chorobie.Miej mnie w opiece i całą moją rodzinę.
korczyna ~czcicielka, 10.05.2019

Św.BpieJ.S.Pelczarze dziękuję za Twoje wstawiennictwo w intencji o ktorą prosiłam; za szczesliwe rozwiązanie mojej córki Madzi i za zdrową wnuczkę.polecam je Twojej opiece i całą moja rodzinę.prosze tez o szczęśliwy powrót z zagranicy i zdrowie dla mnie.
Anglia ~Parafianka, 06.05.2019

Świety Józefie Sebastianie Pelczarze dziekuje za wszyskie łaski , które za Twoim posrednictwem otrzymała moja rodzina. proszę Cię wyproś u Ducha Świetego dar mądrości , dar umiejętności oraz pozostałe dary dla mojego syna . Pomóż mu w dobrym zdaniu matury i dostaniu sie na wymarzone studia. Niech Matka Boska ma go w swoje opiece a Jezus towarzyszy mu zawsze . 
Korczyna ~Twoja czccielka, 04.05.2019

Św Biskupie Pelczarze wstaw sie za przyczyna matki Bożej do Pana Boga o przebaczenie mi grzechow całego życia 
~chora czcicielka, 03.05.2019

Za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej i Św. Józefa Pelczara proszę Pana Jezusa o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy, Amelii, Asi, Filipa i Jana.
Wieruszów ~Jan, 01.05.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczasową opiekę nad naszą rodziną, prosimy o dalszą opiekę a w szczególności o światło Ducha Świętego podczas egazminów maturalnych dla naszej córki Martyny. 
Korczyna ~Rodzice, 29.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękując Ci za dotychczas otrzymane łaski, pragnę poprosić Cię o pomoc w nauce i pomyślne zdanie egzminów maturalnych dla mojej siostry i kuzynki. Miej ich proszę w swojej opiece.
Korczyna ~Twój Czciciel, 29.04.2019

Św Józefie Sebastianie dziękuję za pracę i proszę dopomóż w jej utrzymaniu, w tak trudnych czasach. 
~Czcicielka , 29.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za dotychczasową łaskę nade mną i moją rodziną. Wspomóż mnie, abym dobrze zdała maturę i dostała się na wymarzone studia. Obdarz mnie darem mądrości i rozumu, abym w pełni go wykorzystała. Proszę Cię również o zdrowie dla całej mojej rodziny, dla mnie i wszystkich ludzi wokół nas. Szczęścia dla mojego młodszego brata, aby dostał się do szkoły z której będzie zadowolony. Proszę Cię Święty Józefie o dalszą łaskę, zdrowie, szczęście i aby wszystko dobrze się układało jak do tej pory. 
Korczyna ~Parafianka, 29.04.2019

Św Józefie Sebastianie bardzo proszę o zdrowie dla Kochanej Mamy .
~Czcicielka , 29.04.2019

Św Józefie Sebastianie dziękuję bardzo za dotychczasowe łaski proszę miej w opiece moją Rodzinę. Obdarz nas zdrowiem. 
~Czcicielka , 29.04.2019

Św.Bp.J.S. Pelczarze, dziękuję Ci za udaną operację Eweliny, proszę o dobre wyniki i powrót do zdrowia. Proszę Cię mocno o zdrowie dla Krystyny, Mariana, Heleny i wszystkich cierpiących w rodzinie i wśród znajomych . Św. Sebastianie, proszę o pozytywnie zdaną maturę przez Olivię i dobry wybór dalszej drogi życiowej. Dziękuję Ci za Twoją opiekę .
~Lidia, 29.04.2019

Sw Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski za Twoją przyczyną w dalszym ciągu proszę o Twoją opiekę nad moją rodziną, proszę o łaskę umocnienia wiary, o trzeźwość w rodzinie  o dar potomstwa dla syna i synowej, o zdrowie I o założenie rodzin przez dorosłe dzieci. 
~Matka, 29.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o zdanie egzaminów na studiach dla Mateusza, wspieraj całą jego rodzinę. 
Korczyna ~Parafianka , 29.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę o zdrowie i dalszą opiekę dla mojej całej rodziny. Proszę również o zdanie matury. 
Korczyna ~Martyna , 29.04.2019

SWIETY,Jozefie Sebastianie  pragniemy z calego serca podziekowac Ci za opieke nad nasza rodzina i za wszeklie laski ktore otrzymalismy.W tej modlitwie polecamy Ci nasze dzieci i wnusie. Szczegolnie Ige ktora obchodzi swoje pierwsze urodziny.Prosimy Boga i Matke Najswietsza  o potrzebne dla niej laski niech rosnie na chwale Pana 
Korczyna ~Dziadkowie, 29.04.2019

Boże Wszechmogący i Milosierny przez wstawiennictwo Naszego Patrona dziekujemy za  wszelkie laski ktorymi nas obdarzasz.Ufni w Twoja moc polecamy Ci nasza corke Magdalene,ktora obchodzi urodziny.Prosimy Cie  udziel jej potrzebnych lask
Korczyna ~Rodzice, 29.04.2019

Św.Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczas otrzymane łaski oraz proszę o dalsze czuwanie nad moja rodziną i synkiem, proszę wyproś u Boga przede wszystkim dla niego zdrowia i aby poprowadził go w życiu dobrą drogą.
korczyna ~czcicielka, 29.04.2019

Św. Biskupie Pelczarze. Proszę o opiekę nad maturzystami, o światło Ducha Św. na egzaminach, aby zdali ten ważny dla nich egzamin.
~nauczyciel, 29.04.2019

Św. Józefie Sebastianie, dziękuję za opiekę nad nasza rodziną. Proszę cię o wstawiennicwo u Ducha Św., aby córka dobrze wykorzystała pozostały czas do matury. Proszę o dar mądrości i rozumu na egzaminach, aby potrafiła właściwie wykorzystać swoją wiedzę na egzaminie maturalnym i jak najlepiej go zdała. Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami.
Korczyna ~Matka, 29.04.2019

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaskę: zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
Korczyna ~Parafianka, 29.04.2019

Święty biskupie Błogosław wszystkie dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej , oraz ks. Dominika . Pomóż nam zrozumieć, że każdy grzech jest zły. Naucz nas unikać grzechu, a za popełniony żałować i z niego się spowiadać. Prosimy cię udziel nam Ducha Świętego, aby uczynił w naszych sercach piękną świątynię dla Pana Jezusa, który przyjdzie do nas w Komunii Świętej. Spraw, aby nasze serca, były zawsze czyste i radosne. Matko Najświętsza i nasi święci Patronowie, módlcie się za nami.
Korczyna ~Parafianka, 29.04.2019

Święty nasz Patronie, proszę o właściwy wybór drogi życiowej dla córki. Proszę  o siły i zapał do pracy dla niej. Miej ją w swojej opiece.
Korczyna ~mama, 28.04.2019

Święty Józefie Sebastianie! Gorąco proszę o łaski potrzebne całej naszej rodzinie, o zdrowie, dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo.
~parafianka, 28.04.2019

Święty biskupie Józefie Pelczarze dziękuję za opiekę nad całą rodziną. Proszę Cię o dobre wyniki badań, wybór dobrej szkoły oraz siłę, zdrowie i szczęście na każdy dzień. 
Korczyna ~Parafianka, 28.04.2019

W ufności i wierze proszę za wstawiennictwem św. Bpa J.S. Pelczara o pomyślne zdanie matury oraz dostanie się na właściwe studia.
Iwonicz ~Izabela, 28.04.2019

Święty Józefie Sebastianie Proszę o wstawiennictwo przed Tronem Boga  i uproszenie łaski zdrowia dla ciężko chorej Teresy.
Korczyna ~Kuzynka z rodziną, 28.04.2019

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.11.2019, o godz 17:00