Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. biskupie Sebastianie! Proszę Cie o dary Ducha Świętego, a w szczególności o dar mądrości dla moich synów, żeby pomyśnie zakończyli ten rok szkolny. 
Korczyna ~Wierna czcicielka, 04.05.2017

Przemożny Orędowniku! Proszę o uzdrowienie i zrozumienie, o pomoc finansową i dobrą pracę, o zaliczenie całych studiów. Proszę także o potrzebne łaski dla osób Bogu wiadomych.
Rumia ~Ala, 04.05.2017

Św. J. S. Pelczarze proszę o pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga w podjęciu bardzo trudnej decyzji w moim życiu. Dziękuję.
~Czcicielka, 04.05.2017

Św. bp Pelczarze! Proszę Cię o potrzebne wstawiennictwo u Boga za moją rodziną. Proszę również o łaskę zdrowia i rozwiązania ciężkiej sytuacji. Dziękuję Ci za wszelkie otrzymane już łaski i twoje dotychczasowe wstawiennictwo.


~Twój czciciel, 03.05.2017

Św. Sebastianie Pelczarze! Wstaw się u Boga i wyproś dla mojej córki, aby była dobrym lekarzem i żeby w jej życiu osobistym wszystko dobrze się ułożyło. Spraw, żeby była szczęśliwa.
Krosno ~Mama, 02.05.2017

Św. J. S. Pelczarze! Dziękuję z całego serca za dotychczas otrzymane łaski. Proszę Cię, z całego serca o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny, a w szczególności o zdrowie dla mojej mamy. Proszę  również o dar macierzyństwa i zgodę w moim małżeństwie. 
~Twoja Czcicielka, 01.05.2017

Św. biskupie J.S. Pelczarze! Dziękuję Ci za opiekę i pomoc w trudnych chwilach. Proszę, wstawiaj się nadal u Boga za mną, mężem i całą rodziną. Wspieraj nas podczas chorób i nieszczęść, a jeśli to możliwe, uchroń nas przed nimi. Spraw, aby w rodzinie zapanował spokój i ustały konflikty. Ufam w Twoją pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów.
Korczyna ~Lidia, 28.04.2017

Przemożny Orędowniku! Uproś dla Wojciech dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski. W sposób szczególny proszę o szczęśliwe zakończenie jego sprawy.
Przemyśl ~Matka, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze prosimy Cię o wstawiennictwo w intencji  pomyślnie zdanej matury przez naszą córkę oraz pomoc w wyborze właściwej drogi życiowej.

Korczyna ~Rodzice, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o wstawiennictwo u Boga za moją rodziną. Miej w opiece moje małżeństwo i synów.
Korczyna ~Parafianka, 28.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze!  Proszę Cię o pomoc w pozytywnym rozwiązaniu trudnej sytuacji mojego syna. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Matka, 28.04.2017

Św. Sebastianie dziękuję z całego serca za Twoją obecność w moim życiu i za moje wstawiennictwo u wszechmogącego Boga. Proszę o dalszą pomoc.
Krosno-Polanka ~Agnieszka, 28.04.2017

Święty biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaski zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Korczyna ~Parafianka, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski, prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszej Rodziny.
~Parafianie, 28.04.2017

Święty Józefie Sebastianie, bardzo dziekuję za Twoją opiekę nad naszą rodziną i proszę Cię o wstawiennictwo w bardzo trudnej dla mnie sprawie.
~Parafianin, 27.04.2017

Św.Józefie Sebastianie weź do serca swego moją prośbę. Wstaw się do Pana Boga i uproś mi łaskę zdrowia dla mojego wnuka Jakuba, aby szczęśliwie udała sie operacja. Bądź przy nim ,otocz go swoją opieką. Proszę też, aby pomyślnie  ukończył rok szkolny. Dzięki Ci za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem u Pana Boga.
Krosno ~Zmartwiona babcia, 27.04.2017

Proszę o łaskę nawrócenia dla męża oraz o wyrwanie z nałogów.
parafianka ~Żona, 27.04.2017

Święty Biskupie Sebastianie proszę Cię gorąco o łaskę zdrowia dla moich wnucząt.
Korczyna ~Babcia, 27.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dobre zdrowie dla moich rodziców oraz teściowej, o szczęśliwą podróż dla brata, otaczaj nas swoją opieką i chroń od wszelkiego złego. Wyproś potrzebne łaski dla mojego syna i przyszłej synowej. Proszę o dar potomstwa dla Michasi i Janusza.
Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego księdza Sławomira Murawki.  
Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE,DZIĘKUJE CI ZA DOTYCHCZAS OTRZYMANE ŁASKI ZA TWOIM STAWIENNICTWEM. PROSZę CIĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY, O UTRZYMANIE PRACY DLA MOICH RODZICÓW. MIEJ ICH ZAWSZE W SWOJEJ OPIECE. PROSZĘ O OPIEKĘ I ŻYCIE WIECZNE DLA MOJEJ ZMARŁEJ ROK TEMU PRABABCI.

Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

Swięty Biskupie Józefie Sebastianie, niestrudzony pielgrzymie do sanktuariów Pańskich i Maryjnych, polecam Twojemu orędownictwu i opiece pielrzymkę do Ziemi Swiętej, rozpczynającą się w dniu dzisiejszym - 28 maja.
Czuwaj nad nami i oręduj u Maryi - Matki dobrej drogi, aby nas prowadziła w wędrówce śladami Jej Syna i naszego Zbawiciela... Aby w sercach pielgrzymów wzrastała wiara, nadzieja i miłość.

W modlitewnej jedności - ks. Andrzej Sowowski, chrystusowiec z Francji

 
Francja ~ks, Andrzej Sowowski SChr, 27.04.2017

Święty biskupie Sebastianie prosze o pomoc w intencji znanej Bogu.
Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

Św. J.S. Pelczarze nasz Oredowniku! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę, miej nadal naszą rodzinę w swojej opiece. Chroń nas od wszystkiego złego. Proszę o dobre wyniki córki i dalsze wstawiennictwo u Pana Boga.
Korczyna ~Parafianka, 27.04.2017

Święty biskupie Józefie Pelczarze! Błagam Cię, ratuj Andrzeja! Uproś dla niego łaskę nawrócenia i powrotu do rodziny!
Korczyna ~Matka , 27.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o opieke dla całej mojej Rodziny, o zdrowie dla wszystkich. Proszę za zmarlych z rodziny, o życie wieczne dla nich. Proszę o wysłuchanie mych próśb w pewnych intencjach.
Korczyna ~Parafianka, 26.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o wstawiennictwo w intencji córki - o pomyślność podczas egzaminu dojrzałości i właściwy wybór dalszej drogi w życiu, prosze również w innej omadlanej przeze mnie sprawie. 
Korczyna ~Parafianka, 26.04.2017

Św Biskupie Pelczarze! Dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię w dalszym ciągu o potrzebne łaski dla nas: o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie,uwolnienie od nałogów, o pracę dla męża, dobre wybory życiowe, o zdrowie dla wnuków, o szczęśliwa przyszłość dla dzieci.
Korczyńska ~Matka, 26.04.2017

Nasz Czcigodny Orędowniku u Najśw. Serca Pana Jezusa św. Sebastianie uproś łaskę zdrowia dla mnie i calej rodziny ( szczegolnie nieuleczalnie  chorym). Prosimy  o pomoc  i ulgę w cierpieniach. Panie Jezu ufamy Tobie.
Korczyna ~Twoi czciciele, 25.04.2017

Święty Józefie Sebastianie proszę Cię gorąco o to, aby mój syn zaliczył wszystkie przedmioty, aby zdał do następnej klasy, błagam o zdolności i ochotę do nauki. Miej w opiece mojego męża który zmaga sie z nałogiem, uwolnij go od tego zła, ratuj nasze małżeństwo, rodzinę. Proszę o zdrowie dla nas wszystkic,h o siłę do przetrwania trudnych chwil. Miej w opiece moją mamę i Grzegorza.
Korczyna ~Twoja czcicielka, 25.04.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, daj mi siłę i potrzebne łaski, aby przesłuchanie sie udało, i abym została przyjeta do chóru, i miała możliwość wystąpienia na koncercie "JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA, w Rzeszowie! 
Korczyna ~Martyna, 25.04.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze, proszę Cię o potrzebne dary Ducha Swiętego,  na czas matury! Abym miała siłę i zdała ją jak najlepiej, oraz proszę o dobry wybór studiów. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. 
Korczyna ~Martyna, 25.04.2017

Święty biskupie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wstawienistwo i otrzymane łaski i dobre wyniki badań. Proszę o dalsze wstawiennictwo dla mnie i mojej rodziny.
Korczyna ~Czcicielka , 25.04.2017

Święty Biskupie Pelczarze bardzo Cię proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach. Miej w opiece mnie i moją rodzinę.
Korczyna ~Czciciel, 25.04.2017

Św. Biskupie Pelczarze prosimy Cię o zdanie egzaminów i obronę  pracy magisterskiej przez naszą córkę. Prosimy także, aby znalazła dobrą pracę. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności i podejmowaniu decyzji życiowych.
Korczyna ~Rodzice, 25.04.2017

Św. J.S. Pelczarze! Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim dla mojej żony.
Korczyna ~Parafianin, 25.04.2017

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze! Prosimy Cię  o dobre przygotowanie się i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych przez naszą córkę, dobry wybór studiów i przyjęcie na studia. Otaczaj ją swoją opieką i dodawaj sił w pokonywaniu trudności. 
Korczyna ~Rodzice, 25.04.2017

Św. biskupie Pelczarze! Dodaj mi siły, bym zniosła cierpienia mej choroby, które ofiaruje za przebłaganie Boga za moje grzeszne życie. Jezu miłosierny, zabierz mnie do siebie i nie opuszczaj mnie. Przepraszam. Jezu, ufam tobie.
~Chora czcicielka, 23.04.2017

Św. Janie Pawle ll i św.w biskupie Pelczarze! Proszę o wstawiennictwo do miłosiernego Jezusa o łaskę przebaczenia moich grzechów życia,  a ja cierpienia mej choroby ofiaruję jako wynagrodzenie za popełnione grzechy Tobie Jezu. Przepraszam i żałuję szczerze. Jezu przebacz i zabierz mnie w godzinie śmierci.
~Wierna czcicielka, 23.04.2017

Św. biskupie Pelczarze nasz rodaku! Miej w opiece rodziny moich synów, synowe i wnuczęta. Polecaj ich miłosiernemu Jezusowi, by obdarzył ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Jezu ufam Tobie i proszę o opiekę dla nich.
~Czcicielka, 23.04.2017

Sw. biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane już łaski. Proszę Cię teraz, wstaw sie za moim synem i umocnij go w wierze,a by był praktykujacym katolikiem i z całą rodziną chodził do kościoła. Jezu obdarz go potrzebnymi łaskami i zdrowiem oraz silniejszą wiarą.
~Matka, 23.04.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.01.2018, o godz 17:00