Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Dominik Długosz
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Święty Sebastianie Pelczarze prosimy o łaskę zdrowia dla mamy Krystyny proszą dzieci
Krzywcza ~Córka, 11.01.2018

Dziękuję za opiekę nad naszą rodziną w minionym roku. Proszę o błogosławieństwo i opiekę nad całą moją rodziną w Nowym Roku.
~parafianka, 10.01.2018

Swięty bp. Sebastianie Pelczarze pokornie proszę , uproś u Jezusa i Jego Niepokalanej Matki łaske przemiany serca Andrzeja !
Korczyna ~matka , 10.01.2018

Proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla Anny i Jozefa, o pokój i miłość między nimi
Olsztyn ~Kasia, 09.01.2018

Św. biskupie Pelczarze proszę o wstawiennictwo żeby Pan mnie uzdrowił i dał wymarzoną pracę. Oraz żeby napełnił mnie radością, wdzięcznością za tak wiele łask które mi darował.
warszawa ~Aga, 08.01.2018

Proszę cię wstawiaj się mocno za moimi dziećmi żeby w ich życiu wypełniła się wola Boża. 
warszawa ~Aga, 08.01.2018

Św. Biskupie Pelczarze proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny w nowym roku a w szczegulności dla ciężko chorej teściowej.
Korczyna ~Beata, 04.01.2018

Św. biskupie Pelczarze proszę o uzdrowienie mojej teściowej Marii. Twoja czcicielka.
Korczyna ~Beata, 04.01.2018

Prosze o modlitwe za moją rodzine i za mnie .Bóg wie najlepiej zanim  Go  ocokolwiek poprosimy . Prosi Stanisław  
KROSNO ~STANISŁAW, 02.01.2018

Świety biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski za twoim pośrednictwem.Prosze w Nowym Roku o zdrowie dla mojej rodziny,synowi o pomyślne zdanie egzaminów,wybranie dobej drogi życiowej,aby postepował zgodnie ze swoim sumieniem i nie zbłądził na ścieszkach życia.Umacniaj naszą wiarę a szczególnie proszę aby mąż przystąpił do rachunku sumienia.
korczyna ~czcicielka, 02.01.2018

Święty Biskupie Pelczarze nasz orędowniku próśb i podziękowań, zanosimy dziś do Ciebie gorącą prośbę o uproszenie u Pana Boga łaski uzdrowienia z ciężkiej choroby dla naszego kolegi Stanisłąwa Romana, daj mu siłę do walki o zdrowie, otocz opieką jego bliskich, wspieraj ich w trudnych chwilach.
Korczyna ~Chórzyści chóru Chorus, 02.01.2018

SW.Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski a także bardzo Cię prosze Miej w opiece moja Córkę w czasie podróży i szczęśliwy Jej powrót do domu prosi matka
Korczyna ~Anna, 28.12.2017

Święty biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za ten rok, dziękuję że cały czas miałeś moją rodzinę w opiece. 
Korczyna ~Twoja wierna czcicielka , 28.12.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuje za otrzymane łaski i proszę o pomoc w rozwiązniu trudnej sytuacji Stanisława i Boże błogosławieństwo dla niego.
~Czcicielka, 28.12.2017

Święty Biskupie Pelczarze, proszę o uzdrowienie dla Aliny i Boże błogosławieństwo dla naszej rodziny i dziękuję za Twoją opiekę nad nami.
~Małgorzata, 28.12.2017

Święty Józefie  Sebastiane opiekunie rodzin i orędowniku- z okazji 60-tych urodzin mojego  męża  Mieczysława proszę  o potrzebne łaski zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego  w Nowym Roku.
Korczyna ~Żona , 28.12.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze poroszę za twoją przyczyną o zdrowie dla chorej Emilki i o siłe dla rodziców . 
Korczyna ~Rodzina z Korczyny, 28.12.2017


Świety Jozefie Sebastianie Pelczarze dziekuje za otrzymane łaski prosze goraco o dalszą opiekę nad moją rodziną
korczyna ~parafianka, 28.12.2017

Święty Biskupie Józefie Sebastianie, dziękujemy za Twoje orędownictwo i opiekę, wyproś nam i teraz potrzebne łaski: zdrowie, pracę, umocnienie wiary.
Korczyna ~rodzina, 28.12.2017

Święty Biskupie Pelczarze prosimy o łaskę zdrowia dla naszej mamy.
                                                             

~Rodzina, 28.12.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze. W przeddzień zawarcia związku małżeńskiego tu w kościele przy Twoimoim boku przez nasze dzieci dziękujemy za oredownictwo za nimi za szczęście i kierowanie ich drogami prowadzącymi do ślubu. Również prosimy abyś dalej wypraszal dla nich potrzebne łaski aby żyli w miłości,wierność i uczciwości i aby Bóg Wszechmogący obdarzył ich zdrowiem, potomstwem i dlugim wspólnym życiem.      Twoi czciciele krewni z rodziny    Rodzice
Korczyna ~czciciel , 28.12.2017

Święty biskupie Sebastianie upraszaj u P. Boga łaskę zdrowia dla Adasia i udaną operację. 
Krosno ~Anna, 28.12.2017

Święty Józefie Sebastianie wstawiaj sie proszę do P. Boga o łaske zdrowia dla mojej Corki i pomóz ułozyc Jej życie.
Krosno ~Mama, 28.12.2017

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski, prosimy o dalszą opiekę i zdrowie dla naszej Rodziny, prosimy również o pomoc w wiadomej Tobie sprawie .
~parafianie, 28.12.2017

Św,J,Sebastianie Pelczarze bardzo dziękujemy za przeżyty ROK w zdrowiu , z prośbą o opiekę i potrzebne Łaski na nadchodzący .
Korczyna ~Rodzina, 28.12.2017

Święty Józefie Sebastianie pragnę Ci podziękować za opiekę, jaką otaczałeś moją Rodzinę w kończącym się roku. U progu Nowego Roku pragnę Cię prosić ,abyś nadal orędował za przyczyną Matki Najświętszej przed tronem Boga w intencji mojej Rodziny.Proszę o wstawiennictwo i wypraszenie potrzebnych łask na każdy dzień dla dziadków,dzieci i wnucząt. Szczególnie proszę o łaskę zdrowia dla całej Rodziny.
Korczyna ~Matka, 28.12.2017

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasowe wyniki badań i proszę dopomóż niech choroba, z którą walczę nie będzie się szybko rozwijać. Św Józefie dopomoz w wiadomej tylko Tobie sprawie. Proszę o zdrowie dla Kochanej Mamy, której tak bardzo potrzebujemy. Dopomóż Święty Józefie pewnej osobie w zblizajacej się sesji zaliczeń na studiach.
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za szczęśliwie przeżyte Święta Bożego Narodzenia w gronie Rodziny. U progu kończącego się roku dziękuję za zdrowie i Bożą opiekę nad moją Rodziną. Św Józefie proszę miej nas w opiece w Nowym Roku, obdaz zdrowiem, daj nam siłę w pokonywaniu trudności. Dopomóż w utrzymaniu pracy w tak trudnych czasach. 
Korczyna ~Parafianka, 28.12.2017

Św.Józefie Sebastianie proszę wyjednaj mi u Pana Boga łaskę zdrowia dla moich wnuczek Kingusi i Majeczki,które zmagają się z zapaleniem płuc.Otocz ich swoją opieką Proszę tez o zdrowie dla syna i synowej
Krosno -Warszawa ~babcia Jadzia, 27.12.2017

Święty Józefie Sebatianie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, prosze o dalsze wstawiennictwo w wiadomych tylko Bogu sprawach
~czcicielka, 27.12.2017

Święty Biskupie Pelczarze przez swoje wstawiennictwo wyproś u Pana Boga łaskę rodzicielstwa dla Michasi i Janusza oraz Basi i Przemka. Proszę o porót do zdrowia księdza Murawki.
~Parafianka, 27.12.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski proszę o dobre zdrowie dla moich Rodziców dla Teściowej oraz Boże błogosławieństwo całej rodziny, wyproś u Pana Boga łaskę nawrócenia dla bliskich mi osób, chroń przed nałogami i otaczaj swoją opieką w trudach dnia codziennego.
~Parafianka, 27.12.2017

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski proszę o dobre zdrowie dla moich Rodziców dla Teściowej oraz Boże błogosławieństwo całej rodziny, wyproś u Pana Boga łaskę nawrócenia dla bliskich mi osób, chroń przed nałogami i otaczaj swoją opieką w trudach dnia codziennego.
~parafianka, 27.12.2017

Święty Biskupie Pelczarze przez swoje wstawiennictwo wyproś u Pana Boga łaskę rodzicielstwa dla Michasi i Janusza oraz Basi i Przemysława  dziękuję za szczęśliwą podróż.
Korczyna ~parafianka, 27.12.2017

Dziękuję Ci św. Józefie S. Pelczarze za dotychczasową opiekę nademną i moją rodziną. Proszę, wspieraj nas nadal w ciężkich chwilach i zwątpieniach. Proszę Cię bardzo o życie i zdrowie dla przedwcześnie urodzonej Julii, o zdrowie dla małej Zuzi, wszystkich cierpiących w rodzinie, a zwłaszcza dla Heleny, Krystyny, Eweliny, Lidii. Św.Biskupie, ufam w Twoje wstawiennictwo u dobrego Boga.
~parafianka, 27.12.2017

Święty biskupie Józefie Pelczarze dziękuję Ci za dotąd otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo. Szczególnie proszę o dobry przebieg leczenia dla mamy   oraz o szczesliwe rozwiazanie dla bratowej.
Korczyna ~parafianka, 27.12.2017

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę, uproś u miłosiernego Jezusa łaskę: zdrowia, pracy, mocy Ducha Świętego dla całej rodziny, a dla Twojego sługi Stanisława uproś dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
Korczyna ~Parafianka, 27.12.2017

Swięty Biskupie bardzo proszę o wiarę w rodzine mojej córki. Miej ich w swojej opiece i oręduj za nimi u Pana błagam.
Korczyna ~mama, 27.12.2017

Święty Biskupie Józefie Pelczarze,dziękuję za wszystkie łaski i za Twoją obecność w moim życiu. Proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga i  szczęśliwą  podróż.Polecam wszystkie sprawy i intencje wiadome Bogu. Jako kaznodzieja głosiłeś prawdy wiary i moralności zgodne z prawdą Ewangelii ,dotknij serca zatwardziałych grzeszników ,kórych życie się plącze, żyją bez Boga ulegając podszeptom złego ducha i  tkwią w  mrokach grzechu.Naprowadź na właściwą drogę, ożyw wiarę,dodawaj sił w pokonywaniu trudności ,aby nie odrzucali łaski Bożej, trwali w zjednoczeniu z Bogiem i weszli na drogę miłą Bogu.
Altona ~Czcicielka, 27.12.2017

Świety biskupie Józefie prosimy o potrzebne łaski i nawrócenie dla Sabiny, o rozeznanie drogi życiowej i dobre decyzje dla niej.
Korczyna ~Parafianie, 27.12.2017

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.07.2018, o godz 18:00