Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Polecamy

Intencje on-line do Bpa Pelczara

Dodaj intencje

Św. biskupie J.S. Pelczarze proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich. Dziękuję Ci za dotychczasowe łaski jakimi mnie obdarzyłeś.
Korczyna ~Parafianka, 27.11.2016

Św. biskupie J.S. Pelczarze polecamy Twojej opiece wszystkie trudne sprawy naszych rodzin. Prosimy szczególnie o łaskę zdrowia dla chorych, bezpieczne podróże, ułożenie sobie życia szczęśliwego zgodnie z wolą Boża. Ufamy w Twoje orędownictwo u Miłosiernego Pana Jezusa i Jego najlepszej Matki.
Korczyna ~Twoi czciciele, 27.11.2016

Św. nasz Orędowniku u Najśw.Serca Pana Jezusa św. b-pie Sebastianie dziękujemy za szczęśliwe przyjście na świat wnuczki ( w dniu nowenny ). Upraszaj wszelkie łaski dla dziecka, jej rodziców, rodzeństwa i nas. Wierzymy w Twoją pomoc!
Korczyna ~Dziadkowie, 27.11.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za łaski otrarzymane dotychczas dzięki Twojemu wstawiennictwu. Proszę Cię o dalszą opiekę, o łaskę poprawy zdrowia dla mojego syna, aby rozwijał się dobrze. Daj nam dużo siły na ten trudny czas, miej całą moją rodzinę w opiece.
Korczyna ~Parafianka, 27.11.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cie z całego serca o rozwiązanie trudnej sprawy Tobie wiadomej. 
~Czcicielka , 26.11.2016

Proszę o łaskę dobrego zdrowia dla mojej mamy.
~Parafianka, 26.11.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję z całego serca za dotychczas otrzymane łaski i opiekę nad moją rodziną. Proszę miej nas w swojej opiece w każdym dniu naszego życia. Proszę Cie również o łaskę zdrowia oraz dar macierzyństwa. 
~Twoja Czcicielka, 26.11.2016

Św. J.S. Pelczarze wołam do Ciebie z całej mojej duszy, z całego mojego serca błagam Cię usilnie i goraco wyproś mi nawrócenie mojego męża Artura, ratuj go św. J.S. Pelczarze! Błaga żona Elżbieta.
Podkarpackie ~Elżbieta, 26.11.2016

Św. Biskupie proszę o zdrowie dla mojej córi i pomyślne rozwiązanie oraz o zdrowie dla mającego urodzić się wnuka.
Korczyna ~Parafianka, 26.11.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze! Dziękuję za licznie otrzymane łaski dla mojej rodziny. Proszę Cię o tak potrzebne nam wstawiennictwo do Serca Jezusa i Najświętszej Marii Panny we wszystkich wiadomych Ci sprawach. Miej w opiece moją rodzinę, chroń od złego, od chorób i nieszcześc. Błogosław na dalsze życie.

Korczyna ~Wierny Czciciel z Korczyny, 26.11.2016

Nasz Patronie proszę o zdrowie i blogosławieństwo dla rodziny mojego syna, aby utrzymał dotychczasowa pracę. Proszę również o zdrowie dla wnucząt i całej rodziny.
Korczyna ~Parafianka, 24.11.2016

Św. Biskupie proszę o pomoc w zdaniu trudnego egzaminu zawodowego, o zdrowie i blogosławiństwo w pracy i w małżeństwie dla mojej kochanej córki.
Korczyna ~Mama, 24.11.2016

Św. biskupie Pelczarze dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię także o błogosławieństwo dla mojej córki Kamili, która 28 listopada obchodzi 18 urodziny. Obdarz ją łaską zdrowia i szczęscia w dorosłym życiu.


~Parafianka, 24.11.2016

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o przemianę i uzdrowienie na duszy mojego syna! Wstawiaj sie do Boga za nami.
~Czcicielka, 21.11.2016

Św. J.S. Pelczarze dziękuję za otrzymane dotychczas łaski i proszę o zdrowie i siły w walce z chorobą, dla mojej zaś mamy ptoszę o potrzebne jej łaski.
Korczyna ~Pafafianka , 21.11.2016

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ. MIEJ NAS NADAL W SWOJEJ OPIECE. PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY, O UTRZYMANIE PRACY PRZEZ MĘŻA, A TAKŻE O POZYTYWNY WYNIK KOMISJI ZUS. PROSZĘ RÓWNIEŻ O ZDROWIE DLA MNIE I WYLECZENIE SYNA Z CHOROROBY PSYCHICZNEJ. DAJ MI SIŁĘ  I CIERPLIWOŚĆ DO OPIEKI NAD NIM, GDYŻ CZĘSTO NACHODZI MNIE ZWĄTPIENIE, A TAKŻE BRAKUJE MI SIŁ. MODLĘ SIĘ CODZIENNIE DO CIEBIE, WYSŁUCHAJ MNIE I MÓDL SIĘ ZA NAMI ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE.
KROSNO ~WIERNA CZCICIELKA, 20.11.2016

O całkowite uwolnienie od złych duchów, ochronę, całkowite złamanie i zniszczenie wielopokoleniowej inicjacji magicznej, dobrą spowiedź, nawrócenie i błogosławieństwo w życiu.
~Józef, 20.11.2016

Św. biskupie J.S. Pelczarze! Zwracam się do Ciebie o pomoc w wyproszeniu potrzebnych łask dla moich dorosłch dzieci Sylwii i Jakuba, a także mojego męża. Wstawiaj się za nami i uproś nam nadzieję oraz pomoc w naszych troskach. Dziękuję za Twoją świętość.
Boguchwała ~Jolanta Pelczar, 15.11.2016

Św. biskupie Józefie Sebastianie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, o dobre wyniki badania i powrót do zdrowia dla Leona.M iej w opiece jego rodzinę.
Krosno ~Twoja Czcicielka, 15.11.2016

Św. J.S. Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę nad moją Rodziną. Proszę o dar mądrości i wsparcie w trudnych chwilach w nowym roku akademickim dla syna.
Korczyna ~Parafianka, 14.11.2016

Proszę o modlitwę w intencji: jedności mojej rodziny i odstąpienia żony od decyzji i wycofania się z rozwodu i pozbawienia naszych dzieci ich kochającego ojca lub też powrotu do mojego życia szczęścia, radości, miłości i błogosławieństwa Bożego oraz założenia nowej szczęśliwej rodziny zgodnie z wolą i decyzją Boga Ojca Wszechmogącego Stworzyciela Nieba i Ziemi Wszystkich Istot Widzialnych i Niewidzialnych i Jego Umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Amen.
Szczecin ~Sebastian, 14.11.2016

Św. biskupie Pelczarze miej w swojej opiece moją rodzine, żebyśmy byli zdrowi, żeby mój mąż wyszedł z nałogu alkoholowego, aby Pan Jezus zlewał na nas obfite łaski z nieba.

Korczyna ~Parafianka, 06.11.2016

Św. biskupie  Józefie Pelczarze wstaw się za rodzinę mojego syna, by dobry Bóg obdarzył ich potrzebnymi łaskami i zdrowiem  a także umocnił w ich rodzinie wiarę katolicką. Spraw, by chodzili do kościoła i byli bardziej pobożni. Jezu, dopomóż im w tym, obejmij ich opieką. Ufam Tobie i proszę.
~Czcicielka, 06.11.2016

Św. biskupie Pelczarze! Daj mi siłę przetrwać leczenie chemioterapii i jej skutki. Jeśli tak jest Twoja wola, to zabierz mnie Jezu do siebie. Jezu ufam Tobie! Proszę, nie zostawiaj mnie i przebacz wszystko.
~Wierna Czcicielka, 06.11.2016

Św. J. S. Pelczarze gorąco i usilnie proszę Cię i błagam: wyjednaj mi u Serca Pana Jezusa nawrócenie mojego męża Artura. Błaga żona Elżbieta. Amen.
Podkarpacie ~Elżbieta, 05.11.2016

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę wstawiaj sie do Boga i wyproś wiarę, zgodę, milość i jedność w rodzinie oraz dary Ducha Św. dla wnuków.
~Grażyna, 04.11.2016

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie dla nas, a szczególnie dla córki. Miej moją rodzinę w swojej opiece.
Korczyna ~Parafianka, 04.11.2016

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze bardzo proszę o zdrowie i dobre wyniki badań dla bliskiej mi osoby. Proszę, pomóż nam przetrwać trudny czas.
~Parafianka, 03.11.2016

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i pragnę prosić o łaskę zdrowia dla Pawła. Otaczaj swoją opieką całą moją rodzinę .
Korczyna ~Darek, 02.11.2016

Święty Józefie miej w opiece całą moją rodzinę. Dziękuję za pracę dla męża, daj mu siły i zdrowie.
~Czcicielka , 01.11.2016

Swięty Biskupie Pelczarze dziekujemy za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem i proszę, abys się wstawił za nas i wyprosił dla nas łaski wiadome Tobie.
Korczyna ~Parafianka, 01.11.2016

Św. J. S. Pelczarze wołam do Ciebie i przyzywam Twojej pomocy: wyproś mi u Serca Jezusa, żeby zakrólowało w moim małżeństwie. Żeby między mną, a mężem zapanował pokój, dobro, miłość, szacunek, ważność dla siebie, żeby nasze wzajemne relacje się poprawiły i zebyśmy przestali się kłócić, żeby znknęły wszelkie nieporozumienia, przykre wypowiedzi i wszystko to, co jest złem w oczach Pana Boga. Niech Pan Jezus przemieni, uzdrowi, uleczy i uświęci moje małżeństwo. Błagam Cię o to św. J.S. Pelczarze. Oddaję tą sprawę Tobie.
Podkarpacie ~Elżbieta, 31.10.2016

Św Biskupie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski i prosimy o zdrowie dla Oli i Wojciecha. Otaczaj  ich opieką w każdym dniu ich życia.
Korczyna ~Rodzina, 28.10.2016

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za wszystkie otrzymane dotychczas łaski za Twoją przyczyną. Dzisiaj pragnę Ciebie prosić o zdrowie dla mojej całej rodziny. Otaczaj opieką moich rodziców.

Korczyna ~Parafianin, 28.10.2016

Czeka mnie poważna operacja. Wierząc w Twoje orędownictwo proszę o Twoją pomoc i uzdrowienie.


Czarnorzeki ~Renata, 28.10.2016

Święty Józefie Sebastianie! Dziękujemy za dar kapłaństwa ks. Proboszcza Edwarda i ks. Łukasza, którzy niedawno obchodzili swoje imieniny. Prosimy, bądź dla nich oparciem, wypraszaj im potrzebne łaski,  przybliżaj ich codziennie do Serca Pana Jezusa i powierzaj ich nieustannnie Najświętszej Matce Maryi.
Korczyna ~Parafianie, 28.10.2016

Święty nasz Oredowniku w Niebie dziękuję za otrzymane łaski od Pana za Twoją przyczyną. Proszę o opiekę nad moimi dziećmi i wnukami. Upraszaj im potrzebne łaski, broń od złego, a dla nas upraszaj łaskę zdrowia.
Korczyna ~Czcicielka, 28.10.2016

Święty Biskupie Pelczarze dziękuję za dotychczasową pomoc. Błagam, wstawiaj się nadal za mną. Spraw, aby nie opuszczały mnie siły i nadzieja.
Niemcy ~Agnieszka, 28.10.2016

Św. Biskupie Pelczarze dziekuję za dotychczas otrzymane łaski oraz proszę Cię o opiękę nad moją rodziną, o zgodę i wzajemne zrozumienie. Spraw, aby mój mąż na nowo zbliżył się do kościoła i Boga.
~Parafianka, 28.10.2016

Święty Józefie Sebastianie! Prosimy o dar zdrowia dla Stanisławy. Miej ją w swojej opiece i wypraszaj dla niej potrzebne łaski.
Korczyna ~Parafianie, 28.10.2016

Dodaj intencje

Na skróty

Korczyna


Niedziela: 7:30, 9:00, 11:00, 16:00
W dni powszednie: 6:30,
18:00 (lato), 17:00 (zima)

Sporne


Niedziela: 10:00

Podzamcze


Niedziela: 8:30

URZĄD PARAFIALNY KORCZYNA


PROBOSZCZ
ks. Edward Sznaj

Kancelaria parafialna czynna
od poniedziałku do soboty


latem: od 16:30 - 17:30
zimą: od 15:50 - 16:30


Nieczynna w pierwszy czwartek i piątek miesiąca

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. M.B. Królowej Polski
i Sanktuarium
św. Bpa. J.S.Pelczara

ul. Biskupa S. Pelczara 11
38-420 Korczyna

Ks. Proboszcz Edward Sznaj
tel.: 13 43-540-19

Wikariusze:
ks. Łukasz Staszewski
ks. Dariusz Cichowlaz

Email: sanktuarium.korczyna@gmail.com

Słuchaj transmisji w radiu Fara


Następna transmisja z naszego Sanktuarium:
28.05.2017, o godz 16:00