V Niedziela Wielkiego Postu

654
  1. Dzisiaj o godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cząstka różańca świętego, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o uproszenie łask przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara – o uwolnienie ludzkości od epidemii, która pociąga za sobą tyle istnień ludzkich. O 15.30 Gorzkie żale, a po nich Msza Święta.
  2. Przypominam, że każdego dnia, pół godziny przed Mszą Świętą wieczorową, a więc o 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu, cząstka różańca świętego, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o uproszenie łask przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  3. W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00 z komunią świętą. O 18.00 Msza Święta.
  4. Prośba o zachowanie stosownej odległości między sobą na Mszy Świętej.
  5. Od dzisiaj obowiązuje czas letni: rano Msza Święta o godzinie 6.30, wieczorem o godzinie 18.00.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę nie ma wyjazdu do chorych.
  7. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa.
  8. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną nie organizujemy spowiedzi dekanalnych. Zachęcamy do skorzystania z możliwości do spowiedzi sakramentalnej w naszej parafii już od jutra: rano – pół godziny przed Mszą Świętą i po południu godzinę przed Mszą Świętą. Taka możliwość będzie każdego dnia do świąt.
  9. Prosimy na bieżąco śledzić informacje i ogłoszenia na stronie parafialnej.
  10. W związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi restrykcjami odnośnie co do zgromadzeń publicznych zwracamy się z prośbą do wszystkich wiernych, aby w przypadku pogrzebów w uroczystości pogrzebowej uczestniczyła tylko najbliższa rodzina. Dziękujemy za wyrozumiałość.