Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

512 intencji
Inline Feedbacks
View all comments
Parafianka
1 marca 2021 22:24

Święty Józefie Pelczarze, uproś u naszego Boga potrzebne łaski dla mojej rodziny. Wstaw się u Pana w wiadomej dla niego sprawie. Poproś o zdrowie i spokój Ducha dla moich bliskich i ich rodzin. Otocz nas świętym płaszczem ochronnym, abyśmy nie ustali w wierze.

Miejscowość
Korczyna
Urszula
28 lutego 2021 15:57

Św Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę i dalsze wstawiennictwo o zdrowie dla mojej mamy dzieci i wnuków proszę o zdrowie dla koleżanki Teresy i o udaną operację bardzo proszę parafianka urszula

Miejscowość
Korczyna
1 50 51 52