Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

379 intencji
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
28 listopada 2020 15:55

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie, zgodę i trzeźwość w rodzinie oraz ustanie epidemii.

Miejscowość
Podkarpacie
Czcicielka
28 listopada 2020 15:41

Św Sebastianie Pelczarze zawierzam Ci siebie i moją rodzinę prosze o potrzebne łaski światło i Dary Ducha Św szczególnie dla moich dzieci Piotra i Grzegorza i ich rodzin którzy przebywają poza granicami naszej ojczyzny aby nigdy nie utracili wiary i miłości do Jezusa i Maryi św Sebastianie wraz z Maryja i Jezusem błogosławcie nam amen

Miejscowość
Krosno
Czcicielka
28 listopada 2020 14:04

Św. Józefie Sebastianie proszę o zdrowie dla mojej Rodziny. Proszę niech choroba dalej nie postępuje, dopomóż niech wyniki badań wskażą na brak rozwoju choroby. Św. Józefie dopomóż w pracy. Miej w opiece naszą miejscowość w czasach obecnej epidemii.

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka
28 listopada 2020 13:58

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczas otrzymane łaski bardzo proszę o zdrowie, siłę dla mojej Rodziny.

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka
28 listopada 2020 13:54

Św. biskupie Sebastianie Pelczarze, dziekuje Ci za dotychczas otrzymane łaski. Proszę Cię miej moja rodzinę w opiece, daj nam wszystkim zdrowie i siłę. Pomóż znaleźć dobrą pracę dla wnuka, pokieruj jego życiem, wskaż mu drogę. Dopomóż we wszystkich wiadomych mi intencjach. Czuwaj nad nami!

Miejscowość
Korczyna
parafianie
28 listopada 2020 13:26

Święty Józefie Sebastianie! Prosimy, za Twoim wstawiennictwem, o potrzebne łaski dla Księży posługujących w naszej parafii, Księdza Proboszcza, Księdza Ireneusza, Księdza Łukasza. Prosimy o potrzebne siły dla Nich, łaskę zdrowia i codzienne wsparcie darami Ducha Świętego.

Miejscowość
Korczyna
parafianka
28 listopada 2020 13:14

Święty Biskupie Pelczarze! Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną.

Miejscowość
Korczyna
Lidia
28 listopada 2020 11:22

Św. Józefie Sebastianie dziękuję Ci za udaną operację i dobre wyniki Eweliny. Proszę Cię bardzo o dalszą opiekę nad rodziną. Wspieraj nas w tym trudnym czasie, w chorobie i cierpieniu. Wypraszaj potrzebne łaski Ducha Świętego. Wstawiaj się z Maryją za naszą ojczyzną.

Miejscowość
Korczyna
Rodzice
27 listopada 2020 17:09

Św. Biskupie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę nad naszą rodziną. Prosimy o łaski Ducha Świętego dla naszej córki i pomoc w zadaniu egzaminów na studiach.

Miejscowość
Korczyna
1 36 37 38