Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

278 intencji
Inline Feedbacks
View all comments
WIERNA CZCICIELKA
22 września 2020 08:00

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE PROSZĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY, DLA MĘŻA, SYNA I DLA MNIE. MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE I MÓDL SIĘ NAMI.

Miejscowość
Krosno
Czcicielka
16 września 2020 09:53

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze,
dziękuję za dotychczas otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Wypraszaj u Pana Boga wszelkie niezbędne łaski potrzebne dla mnie, mojego męża i naszych rodzin. Opiekuj się nami na każdym kroku. Daj nam siłę do stawiania czoła codzienności. Napawaj nas optymizmem do działania i przeżywania każdego dnia. Oddal od nas wszelkie negatywne myśli i uczucia, nieustannie towarzyszący nam stres. Pomóż w znalezieniu satysfakcjonującej pracy mojemu mężowi, a także wspomagaj mnie w pracy i nauce. Opiekuj się naszą rodziną na każdym kroku i dopomóż w powiększeniu tej rodziny o potomstwo.

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka
9 września 2020 09:58

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasowa opiekę, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego męża, mnie i naszych dzieci chroń nas przed złem każdego dnia, wypraszaj siły do stawiania czoła codzienności.

Miejscowość
Korczyna
Tina
30 sierpnia 2020 07:30

Święty Józefie Sebastianie, proszę Cię o łaski zdrowia na ten nowy rok szkolny, stawiaj na drodze dziecka dobrych ludzi by mu pomagali w nauce i chciał się uczyć.

Miejscowość
Korczyna
Czciciel
28 sierpnia 2020 16:39

Święty Józefie Sebastianie z całego serca dziękuje CI za wyproszoną u Pana Boga pomoc dla mojej rodziny, powrót zgody w rodzinie po wieloletnich kłótniach i sporach, dziękuję także za pomyślnie zdaną sesję egzaminacyjną na studiach. Jednocześnie bardzo proszę Cię o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga oraz Najświętszej Marii Panny za mną i cała moją rodziną, a w szczególności za naszą ciężko chorą babcią, bardzo proszę o poprawę jej zdrowia i ulgę w cierpieniu.

Miejscowość
Korczyna
Parafianka
28 sierpnia 2020 15:51

Święty Biskupie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i dalszą opiekę nad moją rodzina.

Miejscowość
Korczyna
Parafianka
28 sierpnia 2020 14:46

Święty Biskupie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe łaski. Proszę, miej mnie w opiece w nowym rozpoczynającym się roku szkolnym. Daj mi chęć do zdobywania wiedzy i stawiaj dobrych ludzi na mojej drodze. Czuwaj także nad moimi rodzicami, daj im siłę i zdrowie.

Miejscowość
Korczyna
Małgorzata
28 sierpnia 2020 14:34

Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie dla Aliny, Małgorzaty, Henryka i Krystyny oraz zgodę i trzeźwość w rodzinie.

Miejscowość
Podkarpacie
1 26 27 28