Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

28
Dodaj intencję

Czcicielka

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane dotychczasowe łaski i wysłuchane prośby. Proszę o dalsze czuwanie nad moją rodziną i moim synkiem, aby Pan Bóg poprowadził go przez życie dobrą drogą.

Miejscowość
korczyna
Parafianie - Czciciele

Nasz Orędowniku u Najśw. Serca Pana Jezusa, św. J. S. Pelczarze polecamy Twojemu wstawiennictwu matury naszych wnuków oraz prosimy o pomoc w wyborze właściwej dalszej drogi nauki i życia. Wdzięczna rodzina.

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za dotychczasowe wstawiennictwo i proszę o dobre wyniki badań mojej siostrzenicy i zdrowie dla niej. Miej ją w swojej opiece.

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i wstawiennictwo i proszę o łaskę donoszenia ciąży dla mojej siostry oraz urodzenia zdrowego dziecka. Proszę miej ich w swojej opiece.

Miejscowość
Korczyna
Mama Teresa

Proszę o zdrowie dla mojej córki i dla jej nienarodzonego dziecka którego nosi pod sercem. Proszę o szczęśliwy okres oczekiwania i rozwiązania.

Miejscowość
Krosno
WIERNA CZCICIELKA

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE, GORĄCO PROSZĘ O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY. MIEJ NAS ZAWSZE W SWOJEJ OPIECE I MÓDL SIĘ ZA NAMI.

Miejscowość
KROSNO
Agnieszka

Święty biskupie Sebastianie Pelczarze proszę cię o zdrowie, szczęście i błogosławieństwo Boże dla naszego syna Szymona, który 13 lutego obchodził swoje 18 urodziny. Spraw aby na swojej drodze spotykał ludzi dla których wiara stanowi podstawę życia codziennego. Rodzice.

Miejscowość
Korczyna
Agnieszka

Święty Józefie Pelczarze proszę Cię o wsparcie i łaskę podczas operacji, która czeka mnie jutro i szybki powrót do zdrowia.

Miejscowość
Korczyna