Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
1872 wpisy.
Parafianka napisał/a 28 listopada 2023
Sw Józefie Sebastianie Dziękuje za otrzymane łaski proszę o zdrowie dla moich bliskich a dla mnie o sile w wykonywaniu obowiązków. Dziękuje za naszych Kapłanów i proszę o zdrowie dla Nich
Tobie Wierna Martyna napisał/a 28 listopada 2023
Drogi biskupie Pelczarze za swoją przyczyną zanieś moje prośby do Ojca Niebieskiego Pragnę Ci podziękować za mój wzrok i nauke oraz wokół mnie dobrych ludzi Proszę o dobre oceny w szkole oraz zdrowie i zarobienie jakich kolwiek pieniędzy Dzisiaj pewna osoba ma 18 urodziny - daj jej mądrość aby ukończyła szkołę średnią Aby nastał pokój w Ukrainie i na ziemi Świętej Zdrowia i siły oraz długich lat życia dla Państwa Zajchowskich oraz aby Szymek kiedyś do nich zadzwonił
rodzina napisał/a 28 listopada 2023
Święty Biskupie Pelczarze! Dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, miej nas nadal w swojej opiece .
parafianie z Korczyny napisał/a 28 listopada 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze! Za Twoim pośrednictwem składamy Najświętszej Pannie Maryi i Panu Bogu w Trójcy Jedynemu najgorętsze podziękowania za wszystkie łaski wyświadczone narodowi polskiemu. Wdzięczni za Bożą opiekę, błagamy Cię Święty Biskupie, aby dobra Matka Maryja, nasza łaskawa Królowa oddalała od nas grzechy i klęski i przywracała pokój w naszej Ojczyźnie. Prosimy Cię, wstawiaj się za nami, aby nasz naród spełniał sumiennie posłannictwo dane mu od Boga, by na naszych ziemiach panowały dobre obyczaje, ofiarna miłość Ojczyzny, prawdziwa oświata i wolność, poszanowanie prawa i władzy, sprawiedliwość dla wszystkich, troskliwość o najbiedniejszych, jedność i zgoda wszystkich stanów i zawodów. Prosimy Cię dzisiaj Święty Józefie Sebastianie, wyproś nam u Pana Boga potrzebne do tego łaski. Prosimy w uniżeniu, niech Najświętsza Maryja Panna- Najmiłościwsza Królowa, za Twoją przyczyną wstawi się za nami i wyprosi nam błogosławieństwo Niebios.
Rodzice Krosno napisał/a 28 listopada 2023
Święty Biskupie Pelczarze dziękujemy za dotychczasową opiekę nad całą naszą rodziną i prosimy o dalsze orędownictwo za nami przed tronem Boga. Uproś łaskę zdrowia dla nas i naszych dzieci.
Irena napisał/a 28 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie proszę Ciebie wysłuchaj mojej prośby, dopomóż, aby czekający mnie egzamin zakończył się pozytywnie
Czcicielka napisał/a 28 listopada 2023
Świetny Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za łaski które od Ciebie otrzymałam i proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża, miej w opiece moją rodzinę i czuwaj nad nami.
Babcia I dziadek napisał/a 28 listopada 2023
Święty Biskupie Sebastianie dziękujemy za naszego malutkiego wnuczka i prosimy o zdrowie I dalszą opiekę by był pociechą dla rodziców
Proszą dziadkowie napisał/a 28 listopada 2023
Święty Biskupie Sebastianie I Matko Najświętsza dziękujemy za poprawę wzroku naszej wnuczki i prosimy o dalszą opiekę, zdrowie I Boże Błogosławieństwo dla niej I rodziców.
Dziadkowie napisał/a 28 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie proszę o zdrowie dla wnuczka Adasia oraz o pomyślny przebieg terapii główki.
Czcicielka napisał/a 28 listopada 2023
Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, prawidłowy przebieg ciąży oraz o szczęśliwe rozwiązanie.
Rodzice napisał/a 27 listopada 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy Ci za otrzymane łaski dla naszego synka Adasia I prosimy o zdrowie I dalszą Twoją opiekę nad nim.
Parafianka napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski , proszę o dalszą opiekę i o zdrowie dla mojej Rodziny , proszę również o pomoc w znalezieniu dobrej pracy.
Agata napisał/a 27 listopada 2023
Święty Stanisławie dziękuję ci za łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Bardzo proszę miej w opiece moich synów, aby byli zdrowi i wolni od trosk. Wyproś u Pana Boga wiele łask dla moich rodziców, rodzeństwa, męża, teściów, bratanków i bratanic.
Maria napisał/a 27 listopada 2023
Sw biskupie Józefie Pelczarze proszę o opieke
Czcicielka napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski proszę Cię o zdrowie dla mnie męża i syna oraz ustanie jego dolegliwości
Czcicielka napisał/a 27 listopada 2023
Święty biskupie Józefie Pelczarze proszę za Twoją przyczyną Pana Boga o pomyślny przebieg rozprawy sądowej i pozytywne jej postanowienia.
Mariola napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski, proszę Cię gorąco o dalszą opiekę na naszą rodziną, obdarzaj nas potrzebnymi łaskami.
Parafianka napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę oraz wstawiennictwo w sprawach Tobie i Bogu wiadomych.
Parafianka napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o powrót do zdrowia mojego męża, który uległ wypadkowi. Proszę o dar rozpoznania dla córki czy to jest właściwa osoba do związania się na całe życie. Obdarz nowożeńców upragnionym potomstwem. Spraw aby ksiądz Proboszcz Edward wrócił do zdrowia . Proszę o pokój w Ukrainie i na Bliskim wschodzie.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb