Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

195 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Parafianka
28 czerwca 2020 13:37

Św Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasowe łaski proszę o dalszą opiekę nad moją Rodziną. Przede wszystkim proszę o zdrowie dobre wyniki badań.

Miejscowość
Korczyna
parafianka
28 czerwca 2020 12:43

Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę Cię gorąco miej w opiece moją rodzinę, wypraszaj dla nas potrzebne łaski. Proszę gorąco o wybór dobrej drogi życiowej dla mojego syna, o uwolnienie męża z nałogu i aby nigdy nie dosięgnął nas groźny wirus.

Miejscowość
korczyna
Parafianka
28 czerwca 2020 12:12

Św. Biskupie Sebastianie, bardzo dziękuję za opiekę i otrzymane łaski. Gorąco proszę Cię o zdrowie i dalszą opiekę nad całą rodziną, błogosławieństwo Boże dla córki i zięcia w pierwszą rocznicę ślubu, zdanie egzaminów dla córki, dobre oceny syna oraz w intencji Tobie wiadomej, a także o ustanie pandemii koronawiursa.

Miejscowość
Korczyna
Rodzina
28 czerwca 2020 09:30

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez wstawiennictwo Matki Bożej dziękujemy Ci za otrzymane łaski i prosimy o zdrowie i dalszą opiekę nad naszą rodziną

Miejscowość
Głojsce
Rodzina
28 czerwca 2020 09:29

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez Twoje wstawiennictwo prosimy Cię o szczęśliwe zawarcie związku małżeńskiego Basi i Krystiana dnia 11 lipca oraz o zdrowie i opiekę nad nimi

Miejscowość
Głojsce
1 18 19 20