Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
2235 wpisów.
rodzice napisał/a 28 maja 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze za Twoim wstawiennictwem prosimy o pomyślne zdanie egzaminu przez naszą córkę
Czcicielka napisał/a 28 maja 2024
Świetny Józefie Sebastianie Pelczarze nasz orędowniku w niebie, z całego serca proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojego męża
Czcicielka napisał/a 28 maja 2024
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz ułożenie spraw w pracy.
czcicielka napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze! Za Twoim wstawiennictwem i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej gorąco proszę Pana Boga o cud uzdrowienia dla Jana. AD MAIOREM DEI GLORIAM
parafianie z Korczyny napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze! Za Twoim pośrednictwem składamy Najświętszej Pannie Maryi i Panu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu najgorętsze podziękowania za wszystkie łaski wyświadczone narodowi polskiemu. Wdzięczni za Bożą opiekę, błagamy Cię Święty Biskupie, aby dobra Matka Maryja, nasza łaskawa Królowa, oddalała od nas grzechy i klęski i przywracała pokój w naszej Ojczyźnie. Prosimy Cię, wstawiaj się za nami, aby nasz naród spełniał sumiennie posłannictwo dane mu od Boga, by na naszych ziemiach panowały dobre obyczaje, ofiarna miłość Ojczyzny, prawdziwa oświata i wolność, poszanowanie prawa i władzy, sprawiedliwość dla wszystkich, troska o najbiedniejszych, jedność i zgoda wszystkich stanów i zawodów. Prosimy Cię dzisiaj Święty Józefie Sebastianie, wyproś nam u Pana Boga potrzebne do tego łaski. Prosimy w uniżeniu, niech Najświętsza Maryja Panna- Najmiłościwsza Królowa, za Twoją przyczyną wstawi się za nami i wyprosi nam błogosławieństwo Niebios.
Bożena napisał/a 27 maja 2024
Św. Biskupie dziękuję za 30 lat kapłaństwa Ks. Andrzeja, proszę o potrzebne łaski na kolejne lata posługi kapłańskiej.
Rodzina z Korczyny napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Józefie Sebastianie, Dziękujemy za wyproszone za Twoim wstawiennictwem łaski. Prosimy o dalszą opiekę nad naszą rodziną, o zdrowie, o pracę, o dobre wybory życiowe dla naszych dzieci, o szczęśliwą podróż.
Bożena napisał/a 27 maja 2024
Święty Józefie Sebastianów wyproś u Pana Boga łaskę uzdrowienia dla ciężko chorego księdza Sławka Murawki.
Syn Jan napisał/a 27 maja 2024
Święty J.S.Pelczarze dziękuję za dotychczasową opiekę nad rodzicami. Proszę o łaskę powrotu do zdrowia i większej sprawności oraz dalsze wstawiennictwo u Pana Boga dla rodziców- Teresy i Edwarda
Rodzice napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy Ci za otrzymane łaski dla nas I naszego synka Adasia I prosimy o zdrowie I dalszą opiekę nad nami
Ewa napisał/a 27 maja 2024
Św. Biskupie proszę o uzdrowienie mojego synka Olka z zespołu nerczycowego
Ewelina napisał/a 27 maja 2024
Św. Biskupie proszę o Twoje wstawiennictwo w mojej intencji, o wyjście z beznadziejnej sytuacji życiowej, finansowej i rodzinnej. O znalezienie pracą na umowę o pracę, którą połączę z opieką nad dzieckiem. Proszę o Tobie wiadome sprawy.
Czcicielka napisał/a 27 maja 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za dotychczasowe otrzymane łaski, proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Miej nas w swojej opiece.
Wacław napisał/a 27 maja 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za dotychczasową opiekę. Proszę o zdrowie i powrót do sprawności fizycznej.
Parafianie napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Sebastianie i Matko Najświętsza opiekunko rodzin dziękujemy za dobre przeżycie 40 lat małżeństwa i prosimy o dalszą opiekę na kolejne lata dla naszej rodziny , módlcie się za nami
Babcia I dziadek napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Sebastianie dziękujemy za naszego malutkiego wnuczka I prosimy o zdrowie i dalszą opiekę by był pociechą dla rodziców i nas.
Proszę dziadkowie napisał/a 27 maja 2024
Święty Biskupie Sebastianie I Matko Najświętsza dziękujemy za poprawę wzroku naszej wnuczki I prosimy o dalszą, zdrowie I Boże Błogosławieństwo dla niej i rodziców
parafianka napisał/a 27 maja 2024
Św. Józefie Sebastianie dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę w dalszym ciągu: o łaskę umocnienia wiary, o pojednanie synów z Bogiem,o prawidłowy przebieg ciąży dla synowej,o zdrowie,o pokój na świecie i szczęśliwą przyszłość dla całej rodziny.
Parafianin napisał/a 26 maja 2024
Święty Józefie Sebastianie, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię o wstawiennictwo do Boga za pomyślne znalezienie pracy dla narzeczonej.
Czcicielka napisał/a 26 maja 2024
Święty Biskupie Józefie, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski dla naszej rodziny, a przede wszystkim dziękuję za pomyślny przebieg operacji brata. Proszę, czuwaj nad nami nadal, a dla brata uproś u Boga łaskę szybkiego powrotu do pełnej sprawności.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb