Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
1872 wpisy.
Rodzice napisał/a 28 października 2023
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze prosimy Cię o nawrócenie dla naszego syna. Niech Duch Święty obdarzy go swoimi darami, by z rozwagą i mądrością podejmował życiowe decyzje.
Rodziny z Dydni napisał/a 28 października 2023
Najświętsza Maryjo Panno, Królowo Polski, Matko Kościoła dająca nadzieję, Ty wszystko możesz zanieść do miłości swojego Syna i Święty Józefie Sebastianie Pelczarze z wielkim wzruszeniem rodziny z Dydni proszą o powrót do zdrowia ks. Prałata Edwarda Sznaja, kustosza i proboszcza parafii w Korczynie.
Lucyna napisał/a 28 października 2023
Miłosierny Boże przyjmij moje dziękczynienie za dar życia świętego Biskupa Sebastiana i za jego wstawiennictwem pomóż wrócić do zdrowia mojemu bratu Wacławowi.
Mariola napisał/a 28 października 2023
Święty Józefie Sebastianie proszę Cię gorąco o powrót do zdrowia dla naszego proboszcza, księdza Edwarda i potrzebne dla niego łaski.
Mariola napisał/a 28 października 2023
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski, proszę Cię gorąco o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny. Proszę o wybór dobrej drogi życiowej dla Mateusza, o powodzenie w pracy, o dobrą pracę dla Barbary i Anny, o łaskę zdrowia dla Krystyny. Otocz opieką osobę szczególnie potrzebującą Twojego wsparcia i Tobie wiadomą. Wypraszaj u Pana Boga potrzebne łaski dla mojej mamy na dalsze lata jej życia.
Córki napisał/a 28 października 2023
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, przez Twoje wstawiennictwo, prosimy o zdrowie, wytrwałość, siłę na każdy dzień oraz potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla naszej mamy Barbary w dniu jej urodzin.
Czcicielka napisał/a 27 października 2023
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla męża.
parafianie z Korczyny napisał/a 27 października 2023
Święty Józefie Sebastianie! Prosimy Cię, otaczaj swoją opieką wszystkich Kapłanów posługujących w naszej parafii. Wypraszaj dla Nich siłę i potrzebne łaski do pracy duszpasterskiej. Za Twoją przyczyną prosimy Pana Boga o łaskę zdrowia dla Księży, obecnie szczególnie dla Księdza Proboszcza i Księdza Franciszka.
rodzina napisał/a 27 października 2023
Święty Józefie Sebastianie! Wdzięczni za Twoje wstawiennictwo, prosimy Cię, miej nas nadal w swojej opiece i wypraszaj u Pana Boga potrzebne dla nas łaski.
parafianie z Korczyny napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze! Za Twoim pośrednictwem składamy Najświętszej Pannie Maryi i Panu Bogu w Trójcy Jedynemu najgorętsze podziękowania za wszystkie łaski wyświadczone narodowi polskiemu. Wdzięczni za Bożą opiekę, błagamy Cię Święty Biskupie, aby dobra Matka Maryja, nasza łaskawa Królowa oddalała od nas grzechy i klęski i przywracała pokój w naszej Ojczyźnie. Prosimy Cię, wstawiaj się za nami, aby nasz naród spełniał sumiennie posłannictwo dane mu od Boga, by na naszych ziemiach panowały dobre obyczaje, ofiarna miłość Ojczyzny, prawdziwa oświata i wolność, poszanowanie prawa i władzy, sprawiedliwość dla wszystkich, troskliwość o najbiedniejszych, jedność i zgoda wszystkich stanów i zawodów. Prosimy Cię dzisiaj Święty Józefie Sebastianie, wyproś nam u Pana Boga potrzebne do tego łaski. Prosimy w uniżeniu, niech Najświętsza Maryja Panna- Najmiłościwsza Królowa, za Twoją przyczyną wstawi się za nami i wyprosi nam błogosławieństwo Niebios.
Maria napisał/a 27 października 2023
Sw.Jozefie Sebastianie Pelczarze proszę o wstawiennictwo dotyczące mojego zdrowia
Krystyna napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie prosimy o powrót do zdrowia KS. Edwarda.Chroń naszą Ojczyznę od wszelkiego zła.parafianie.
Rodzice napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie dziękujemy za otrzymane łaski dla naszego synka Adasia I prosimy o zdrowie I opiekę dla niego.
Babcia I dziadek napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Sebastianie dziękujemy za naszego malutkiego wnuczka Adasia i prosimy o zdrowie I dobry rozwój by był pociecha dla rodziców
Proszą dziadkowie napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Sebastianie I Matko Najświętsza dziękujemy za poprawę wzroku naszej wnuczki i prosimy o dalszą opiekę ,zdrowie I Boże Błogosławieństwo dla niej I rodziców
Parafianka napisał/a 27 października 2023
Matko Boże i św Józefie Sebastianie dziękuję za pomyślny przebieg operacji biodra i proszę abym wróciła do pełnej sprawności wszystkie troski oddaje w wasze błogosławione ręce
Parafianka napisał/a 27 października 2023
Matko Boże i św Józefie Sebastianie dziękuję za pomyślny przebieg operacji biodra i proszę abym wróciła do pełnej sprawności wszystkie troski oddaje w wasze błogosławione ręce
Lidia napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o dar nieba dla śp. Emila, aby Dobry Bóg przyjął go do swojego Królestwa i obdarzył wieczną radością
Czciciel napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę nad moją rodziną i proszę o dalsze orędownictwo i opiekę nad nami. Proszę o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojej żony.
Rodzice Krosno napisał/a 27 października 2023
Święty Biskupie Pelczarze dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną, prosimy o łaski Ducha Świętego dla naszych dzieci aby po chrześcijańsku ułożyły sobie życie.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb