Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
2074 wpisy.
Parafianka napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasowe łaski , proszę o dalszą opiekę i o zdrowie dla mojej Rodziny .
rodzina napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie! Prosimy Cię, zawierzaj nas codziennie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, przez przyczynę Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i św. Józefa. Dziękujemy za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem.
parafianka napisał/a 28 lutego 2024
Święty Biskupie Pelczarze! Gorąco proszę , polecaj Adę Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, przez Ręce Matki Bożej Królowej Polski. Wyproś dla niej siły w znoszeniu obecnych trudów i uproś łaskę zdrowia.
parafianie z Korczyny napisał/a 28 lutego 2024
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze! Za Twoim pośrednictwem składamy Najświętszej Pannie Maryi i Panu Bogu w Trójcy Jedynemu najgorętsze podziękowania za wszystkie łaski wyświadczone narodowi polskiemu. Wdzięczni za Bożą opiekę, błagamy Cię Święty Biskupie, aby dobra Matka Maryja, nasza łaskawa Królowa oddalała od nas grzechy i klęski i przywracała pokój w naszej Ojczyźnie. Prosimy Cię, wstawiaj się za nami, aby nasz naród spełniał sumiennie posłannictwo dane mu od Boga, by na naszych ziemiach panowały dobre obyczaje, ofiarna miłość Ojczyzny, prawdziwa oświata i wolność, poszanowanie prawa i władzy, sprawiedliwość dla wszystkich, troskę o najbiedniejszych, jedność i zgoda wszystkich stanów i zawodów. Prosimy Cię dzisiaj Święty Józefie Sebastianie, wyproś nam u Pana Boga potrzebne do tego łaski. Prosimy w uniżeniu, niech Najświętsza Maryja Panna- Najmiłościwsza Królowa, za Twoją przyczyną wstawi się za nami i wyprosi nam błogosławieństwo Niebios.
Urszula napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze Dziękuję bardzo za otrzymane łaski i opiekę nad naszą rodziną. Proszę miej nas nadal w swojej opiece proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej rodziny i dobre wyniki dla mnie. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej koleżanki Teresy. Parafianka
Beata napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję Ci za zaniesienie moich próśb przed oblicze Boga. Dziękuję Bogu, Matce Najświętszej i Tobie Święty Orędowniku za otrzymane łaski. Proszę o dar zdrowia dla mojej mamy. Miej w opiece całą moją rodzinę. Proszę równiez w intencji Tobie i Bogu wiadomej.
Barbara napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę wstawiaj się u Pana Boga za moją rodziną i wypraszaj nam potrzebne laski. Otaczaj szczególną opieką chorych i tych którzy oddalili się od Boga. Proszę o pokój dla Polski i Świata.
Rodzina z Korczyny napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie, Dziękujemy za powrót do zdrowia naszych rodziców. Prosimy wyproś u Boga dla nich wiele łask na dalsze lata życia.
Rodzina z Korczyny napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie, Dziękujemy za Twoje orędownictwo i prosimy nadal wstawiaj się za nami. Prosimy o pomoc w trudach codziennego życia, o zdrowie, o dobre wybory życiowe naszych synów, o pomoc w czasie egzaminów i znalezienie pracy.
Parafianka napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Pelczarze,proszę cię o łaskę zdrowia dla mojego męża,dobre wyniki badań,miej w opiece całą moją rodzinę i wspieraj nas w tych trudnych dla nas chwilach
Czcicielka napisał/a 28 lutego 2024
Św.Józefie Sebastianie proszę Cię,opiekuj się moją rodziną,wyproś proszę wiarę,zdrowie i miłość w mojej rodzinie,zgodę i szacunek w rodzinach moich dzieci
Czcicielka napisał/a 28 lutego 2024
Św.Józefie Sebastianie dziękuję Ci za otrzymane łaski,proszę o zdrowie,wiarę i błogosławieństwo Boże,proszę,wstaw się za mną u Pana Jezusa
Czcicielka napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie z całego serca proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojego męża.
Elżbieta napisał/a 27 lutego 2024
Św. Józefie Sebastianie dziękując Ci za dotychczasową opiekę, proszę o wstawiennictwo u Matki Najświętszej i Pana Jezusa w intencji rodziców oraz rodzeństwa i ich rodzin . Proszę wypraszaj dla nich zdrowie i potrzebne łaski na każdy dzień.
Czciciele napisał/a 27 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie prosimy za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i potrzebne łaski dla księdza prałata Edwarda.
Mariola napisał/a 27 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o potrzebne łaski dla Mateusza z okazji zbliżających się urodzin.
Mariola napisał/a 27 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie proszę Cie gorąco o potrzebne łaski dla mojej rodziny, miej w szczególnej opiece Krzysztofa.
parafianka napisał/a 27 lutego 2024
Sw Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę umocnienia wiary, o zdrowie, o dar potomstwa dla syna, o pokój na świecie i szczęśliwą przyszłość dla nas i naszych dzieci.
Sabina napisał/a 27 lutego 2024
Święty Biskupie proszę w intencji córeczki Rozalki, o boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego, opiekę Aniołów i ochronę przed wszelkim złem.
Czcicielka napisał/a 27 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz wsparcie w sferze zawodowej oraz sprawie tylko tobie wiadomej.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb