Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
1872 wpisy.
Paulina napisał/a 27 listopada 2023
Św. Józefie Sebastianie proszę o modlitwę w intencji znalezienia bezpiecznego domu dla mnie i mojego synka Jakuba, z którego już nikt nas nie wyrzuci. Dziękuję
Ewelina napisał/a 27 listopada 2023
Św. Józefie proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej Eweliny. Proszę o modlitwę w spełnieniu marzenia rodzinnego.
Wacław napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za otrzymane łaski, proszę o dalsze wstawiennictwo i łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny. Miej mnie w swojej opiece
WIERNA CZCICIELKA Z KROSNA napisał/a 27 listopada 2023
ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PROSZĘ CIĘ GORĄCO O ŁASKĘ ZDROWIA DLA MNIE , ABYM WYLECZYŁA SIĘ Z CHOROBY ONKOLOGICZNEJ I UROLOGICZNEJ. ŻEBY MÓJ MĄŻ BYŁ ZDROWY I UTRZYMAŁ PRACĘ. ŻEBY MÓJ SYN BYŁ ZDROWY I WYLECZYŁ SIĘ Z CHOROBY PSYCHICZNEJ. A TAKŻE PROSZĘ CIĘ W wszystkich Intencjach Tobie wiadomych MÓDL SIĘ ZA NAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.
Elżbieta napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie! Wdzięczna za Twoje wstawiennictwo, proszę Cię, miej nadal w swojej opiece moich rodziców oraz Małgorzatę i Mariusza wraz z ich rodzinami. Wypraszaj u Pana Boga potrzebne dla nich łaski.
Lidia napisał/a 27 listopada 2023
Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o dar nieba dla śp. Emila, aby Dobry Bóg przyjął go do swojego Królestwa i obdarzył wieczną radością
Elżbieta napisał/a 27 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie, za Twoim wstawiennictwem, prosimy Cię o łaskę zdrowia dla księdza prałata Edwarda, wypraszaj u Boga potrzebne dla niego łaski. Rodzina z Hermanowic
Izabela napisał/a 26 listopada 2023
Św. Józefie Pelczarze pochyl się szczególnie nade mną (Izabelą) i weź mnie pod Swoją opiekę. Błagam wysłuchaj pomyślnie i szczęśliwie wszystkich moich próśb i błagań, które noszę w swoim sercu oraz tych zanoszonych do Ciebie w modlitwach. Proszę Św. Biskupie weź też pod Swoją opiekę moją siostrę Jolantę i moją mamę Mirosławę. Rozwiąż wszystkie nasze skomplikowane sprawy i trudne problemy oraz wyzwól nas z rozpaczliwej sytuacji. Prosi Izabela
Małgorzata napisał/a 26 listopada 2023
Święty Biskupie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o szczęśliwą operację kręgosłupa mojej mamy Aliny. Tobie powierzam naszą rodzinę i Ojczyznę.
Czciciele z Dydni napisał/a 26 listopada 2023
Rodziny z Dydni pragną podziękować Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski i Świętemu Józefowi Sebastianowi Pelczarowi za łaskę powrotu do zdrowia po przebytych operacjach ks. Prałata Edwarda Sznaja. Matko Najświętsza bądź dla niego nadzieją i udziel łaski dobrego zdrowia, bo Ty najlepiej wiesz ile trzeba wstawiennictwa do Twojego Syna. A Święty Józef Sebastian Pelczar niech patronuje księdzu kustoszowi w korczyńskim Sanktuarium. Proszą Twoi czciciele z Dydni.
Elżbieta napisał/a 25 listopada 2023
Za wstawiennictwem Sw.Biskupa Józefa Pelczara proszę o modlitwę za córkę Gosię o łaskę uzdrowienia, uwolnienia z choroby, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą, o przebaczenie. O łaskę zdrowia dla Józefa,Tomasza,Andrzeja,Adriana,Wojciecha.O nawrócenie Józefa i Andrzeja. Elżbieta.
Kazimiera napisał/a 25 listopada 2023
Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej
parafianka napisał/a 25 listopada 2023
Sw Biskupie Pelczarze dziękuję za wszystko co otrzymałam. Proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną: proszę o zdrowie , o łaskę umocnienia wiary, o pojednanie synów z Bogiem, o dar potomstwa dla syna, o potrzebne łaski dla córki i jej rodziny.
Czesława napisał/a 24 listopada 2023
Św. Józefie Sebastianie błagam o pomoc dla córki Natalii o znalezienie stałej pracy i dobrego męża prosi mama.
Czciciel napisał/a 24 listopada 2023
Dobry Boże, za wstawiennictwem św. Józefa Sebastiana, proszę Cię o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny oraz o oddalenie wszelkiego zła od nas.
Asia napisał/a 23 listopada 2023
Św. Józefie Sebastianie przez Twoje orędownictwo polecam intencje Bogu znane
Anna napisał/a 22 listopada 2023
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i Twoja opiekę nade mną i moimi najbliższymi. Proszę Cię o dalszą opiekę, przede wszystkim o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Błogosław nam.
Sylvia napisał/a 22 listopada 2023
Sw. Jozefie proszę i błagam o ratowanie związku miedzy Paul i Sylvia, żeby Paul wrócił do Sylwii jak najszybciej w . O wzajemna miłość miedzy Paul i Sylvia i zawarcie sakramentu małżeństwa Paul P z Sylvia K. jak najszybciej .
Ilona napisał/a 18 listopada 2023
Proszę o zbawienie wieczne dla zmarłych: Heleny i Antoniego Juzoń, Grzegorza Juzoń, Iwony Pakuła.
Parafianka napisał/a 16 listopada 2023
Proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb