XXVI Niedziela Zwykła Rok A – ogłoszenia parafialne

  1. Dziś rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach w kościele oraz odmawiania Różańca w rodzinach bądź indywidualnie. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy: w niedzielę o godz. 15.30, a w dni powszednie o 17.30 a po nabożeństwie Msza Święta.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn a za tydzień dla kobiet.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    Spowiadamy codziennie pół godziny przed nabożeństwem różańcowym a dodatkowo w czwartek od godz. 17.00 i w piątek od godz. 16.30.
  4. W związku z nieobecnością księdza proboszcza, za którego modlimy się prosząc o łaskę szybkiego powrotu do zdrowia, wszelkie sprawy kancelaryjne i parafialne prosimy załatwiać z księżmi wikariuszami. Kancelaria od 2 do 13 października będzie czynna od 16.00 do 17.00. W pierwszy czwartek i piątek kancelaria nieczynna.
  5. W piątek zapraszamy na spotkanie Grupy Młodzieżowej.
  6. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z comiesięczną posługą. Chorzy, których odwiedza ksiądz proboszcz, odwiedzimy od ok. godz. 11.00.
  7. W sobotę wspomnienie NMP Różańcowej, na nabożeństwo różańcowe i Mszę Świętą na godz. 17.30 zapraszamy dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami. Podczas Mszy Świętej zostaną poświęcone i rozdane różańce.
  8. W tym tygodniu Msza Święta i nabożeństwo różańcowe w kościele dojazdowym w Spornem będzie odprawiane: poniedziałek, wtorek, środa i sobota o godz. 17.00 (najpierw Msza Święta a potem prosimy o poprowadzenie różańca) a w czwartek i piątek o godz. 19.00 Msza Święta a pół godziny przed Eucharystią prosimy o poprowadzenie różańca.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb