XXIX Niedziela Zwykła rok a – Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 15.30 nabożeństwo różańcowe a po nim Msza Święta.
  2. Pod hasłem „Misje sercem Kościoła” obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, nazywany również Niedzielą Misyjną. Jest to święto patronalne Papieskich Dzieł Misyjnych. Niedziela Misyjna i następujący po niej Tydzień Misyjny jest szczególnym czasem modlitwy za misjonarzy i wspierania terytoriów misyjnych na całym świecie. Przypominamy o zbiórce makulatury na budowę studni w krajach misyjnych.
  3. W czwartek na spotkanie na godz. 16.45 zapraszamy kandydatów na ministrantów. Szczególnie zapraszamy uczniów klas trzecich.
  4. W piątek na spotkanie zapraszamy Grupę Młodzieżową.
  5. W sobotę 28 października zapraszamy na Nowennę próśb i podziękowań przez przyczynę św. Józefa Sebastiana. O 17.30 nabożeństwo różańcowe, o 18.00 Msza Święta i Nowenna. Zapraszamy uczniów z klas 6, 7 i 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  6. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy, od poniedziałku 30 października nabożeństwo różańcowe o 16.30 a Msze Święte o godz. 17.00.
  7. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna od 16.00 do 17.00.
  8. Zostały już wystawione kartki wypominkowe. Prosimy w miarę czytelnie zapisywać imiona swoich bliskich Od 4 listopada będzie odmawiany różaniec za zmarłych.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb