- Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
- Zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o godz. 15.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach i o 16.00 Msza Święta popołudniowa.
- Różaniec wypominkowy będziemy odmawiać do środy 27.11. włącznie o godz. 16.30.
- W czwartek 28.11. o godz. 17.00 comiesięczna nowenna próśb i podziękowań przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, dla uczniów klas 6, 7 i 8 jest to kolejne spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
- Spotkania formacyjne: czwartek 15.30 – Krucjata Eucharystyczna; piątek po Mszy Świętej – grupa młodzieżowa.
- Przypominamy, że rekolekcje parafialne przygotowujące nas do Peregrynacji obrazu Serca Jezusowego przeżywać będziemy od niedzieli 8.12 – 11.12. Program rekolekcji w zakładce aktualności. W czasie rekolekcji Msza Święta wieczorna w dzień powszedni w kościele parafialnym będzie odprawiana o godz. 18.00.