I Niedziela Adwentu Rok B

389
 1. Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski przeżywany pod hasłem ” Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.
 2. W dni powszednie adwentu będą sprawowane roraty na Mszy Świętej o godzinie 17.00. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie z zachowaniem przepisów epidemiologicznych.
 3. Dzisiaj o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Możliwość prywatnej adoracji Pana Jezusa do  wieczorowej Mszy Świętej o godzinie 16.00.
 4. Przed kościołem, strażacy będą rozprowadzać kalendarze OSP na nowy rok kalendarzowy – 2021.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi każdego dnia pół godziny przed Mszą Świętą. W pierwszy piątek kapłani będą pełnić posługę w konfesjonale od godziny 16.00. Z racji obostrzeń epidemiologicznych wyjazd do chorych w sobotę zostaje odwołany.
 6. W przyszłą niedzielę, 6 grudnia, zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn po Mszy Świętej o godzinie 9.00.
 7. W tym tygodniu, w poniedziałek, 30 listopada święto św. Andrzeja Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego – modlimy się za solenizantów.
 8. W zakrystii i kiosku można nabyć świece na stół wigilijny w cenie 5 zł oraz opłatki wigilijne.
 9. Ogłoszenie ks. Łukasza:
  Dzieci klas 3 Szkoły Podstawowej będą miały przekazanie kolejnego symbolu przygotowania do Uroczystości I Komunii św. – medalika. 1 grudnia na Mszę św. na godzinę 17.00 zapraszamy dzieci z klasy 3a, 2 grudnia dzieci z klasy 3b, 3 grudnia dzieci z klasy 3c.