III Niedziela Wielkanocna Rok A

796
  1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego w kręgu rodzinnym.
  2. O godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cząstka różańca świętego, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o uproszenie łask przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara o uwolnienie od epidemii.
  3. We wtorek 28-go, o godzinie 18.00 nasza nowenna próśb i podziękowań przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  4. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godziny 16.30 do 18.00. Rozpoczęcie nabożeństw majowych. W dni powszednie nabożeństwo majowe o godzinie 17.30, a po nim Msza Święta. W niedzielę nabożeństwo po Mszy o godzinie 16.00.
  5. W sobotę, 2 maja Uroczystość Odpustowa ku czci NMP Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Uroczystość NMP Królowej Polski przeniesiona z niedzieli 3 maja.
  6. Do chorych w sobotę nie udajemy się. Chorych z posługą sakramentalną w czasie epidemii zaopatrzamy jedynie w sytuacji niebezpieczeństwa lub zagrożenia życia.
  7. Przypominamy, że według nowych wskazań w naszym kościele może przebywać 67 osób z zachowaniem zasady, iż jedna osoba na 15m2. Uczestniczący we Mszy Świętej stojący na placu kościelnym (z zachowaniem stosownej odległości) nie wliczają się do liczby uczestniczących we Mszy w świątyni.