III Niedziela Zwykła C – ogłoszenia parafialne- dokończenie wizyty kolędowej 2022 r.

511

1 Dziś Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówmy sobie indywidualnie w domach. Msza Św. o godz. 16 00.

2 W wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3 Wizytacja kanoniczna Biskupa Stanisława Jamrozka w naszej parafii będzie 12-13 lutego (sobota i niedziela). Bierzmowanie odbędzie się o ile pandemia nie przeszkodzi w dwóch grupach 13 lutego o 11 00 dla klas 8 a,b,c, i o godz. 16 00 dla klas 8 d,e,f.

4 W tym tygodniu 28 stycznia wypada comiesięczna nowenna próśb i podziękowań do św. Józefa Sebastiana Pelczara. Zapraszamy na Mszę Św. i nowennę na godz. 17 00. Zapraszamy do udziału młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas 6,7,i 8.

5 Kontynuacja spotkań kolędowych w kościele w tym tygodniu:

– 24 stycznia w poniedziałek zapraszamy na Mszę Św. o 17 i spotkanie kolędowe parafian z ul. Dolińska, Miodowa, Zamkowa, Jedności oraz osiedle Szczepanika

– 25 stycznia w wtorek zapraszamy na Mszę Św. o 17 i spotkanie kolędowe parafian z ul. Biskupa Pelczara wraz z osiedlem, Zawiśle, Zielona, Leśna.

– – 26 stycznia w środę zapraszamy na Mszę Św. o 17 i spotkanie kolędowe parafian z ul. Ogrodowa, Górska, Działy, Pod Skarpą, Mroczki.

6. W tym tygodniu spotkań z dziećmi i młodzieżą należących do grup parafialnych nie będzie ze względu na zwiększoną ilość zachorowań.