IV Niedziela Wielkiego Postu

530
  1. Dzisiaj o godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cząstka różańca świętego, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o uproszenie łask przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara – o uwolnienie ludzkości od epidemii, która pociąga za sobą tyle istnień ludzkich. O 15.30 Gorzkie żale, a po nich Msza Święta.
  2. Przypominam, że każdego dnia, pół godziny przed Mszą Świętą wieczorową, a więc o 16.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu, cząstka różańca świętego, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o uproszenie łask przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  3. W piątek Droga krzyżowa o godzinie 16.00.
  4. Prośba o zachowanie stosownej odległości między sobą na Mszy Świętej.
  5. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia, aż do naturalnej śmierci.
  6. W nocy z soboty na niedzielę (28/29 marca) zmiana czasu z zimowego na letni.
  7. W sobotę, 28 marca, nowenna próśb i podziekowań za przyczyną św. Józefa Sebastiana Pelczara. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć bezpośrednio w nowennie, mogą łączyć się duchowo z naszymi modlitwami za pośrednictwem Archidiecezjalnego Radia FARA, które transmituje na żywo nowennę z naszego Sanktuarium.
  8. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną nie organizujemy spowiedzi dekanalnych. Zachęcamy do skorzystania z możliwości do spowiedzi sakramentalnej w naszej parafii już od jutra: rano – pół godziny przed Mszą Świętą i po południu godzinę przed Mszą Świętą. Taka możliwość będzie każdego dnia do świąt.
  9. Prosimy na bieżąco śledzić informacje i ogłoszenia na stronie parafialnej.
  10. W związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi restrykcjami odnośnie co do zgromadzeń publicznych zwracamy się z prośbą do wszystkich wiernych, aby w przypadku pogrzebów w uroczystości pogrzebowej uczestniczyła tylko najbliższa rodzina. Dziękujemy za wyrozumiałość.