Ogłoszenia XXVI niedziela- rozpoczęcie Misji Parafialnych

488

1 Od dzisiejszej niedzieli do przyszłej niedzieli 3 października będziemy przeżywać w naszej parafii Misje Święte. Wymagają one ofiary, poświęcenia, wyrzeczenia, wytrwałości i wsłuchiwania się w Słowo Boże. Konieczne jest zatem czynne uczestnictwo w nabożeństwach i naukach misyjnych. Zapraszamy do pełnego udziału w tych ćwiczeniach duchowych wszystkich parafian: dzieci młodzież, dorosłych małżeństwa, osoby samotne, starszych i chorych.

2 Dziś w niedzielę o 15 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 16 00 Msza Św. z nauką misyjną po niej nauka dla młodzieży klas 8, szkoły średniej, studentów i młodzieży pracującej. Dla uczniów klas 8 jest to kolejne spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem.

3 W wtorek 28- września na Mszę Św. i nowennę do św. Józefa Sebastiana Pelczara zapraszamy uczniów klas 6 i 7. Jest to kolejny dzień formacji w ramach przygotowania do bierzmowania.

4 Dla klas od 1 do 3 w szkole organizowany jest konkurs na wykonanie własnoręczne różańca.

5 W piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Za odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątek dla dzieci okazja do spowiedzi.

6 W sobotę wyjazd do chorych o 9 30.

7 Informujemy że Msze Św. w kościele parafialnym w ciągu najbliższego tygodnia zostają przesunięte z godz. 6 30 na godz. 8 00

8 Przypominamy że Msze Św. z nauką misyjną w ciągu tygodnia są Podzamcze 16 30, Sporne 18 00