Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
2074 wpisy.
Kinga napisał/a 07 lutego 2020
Proszę o modlitwę, abym po 2,5 roku bezrobocia otrzymała upragnioną stałą pracę oraz o zdrowie i opiekę Maryi.
Czcicielka napisał/a 06 lutego 2020
Św. Biskupie Pelczarze proszę o pomoc dla mojej córki w wiadomej Ci sprawie. Proszę pomóż jej.
Czcicielka napisał/a 06 lutego 2020
Św. biskupie J.S. Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski strzez nas przed wszelakim złem obdarz łaską zdrowia mojego męża mnie i nasze dzieci. Spraw bym nigdy nie utraciła sensu życia i by Jezus okazał mi miłasierdzie w sprawie mojego zdrowia psychicznego. Wyproś przed Tronem Boga pozytywne zakończenie sprawy Tobie wiadomej.
Czcicielka napisał/a 06 lutego 2020
Św. Bp J. S. Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy miej ją w swojej opiece strzeż przed wszelakim złem, daj siłe do niesienia trudów codzienności, by zawsze pamiętała że ma dla kogo żyć.
Grażyna napisał/a 06 lutego 2020
Św. Jozefie Sebastianie Pelczarze prosze o nawrocenie syna z rodzina, o zdrowie dla corki i dobre relacje w jej rodzinie.
Ala napisał/a 06 lutego 2020
O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny, o zdrowie,zgodę, opiekę Bpa Pelczara, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Joli, Ali, Krzyska.
Piotr napisał/a 05 lutego 2020
Św. Józefie Sebastianie dziękuję za wstawiennictwo i pomoc. Proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.
Parafianka napisał/a 04 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, proszę Cię dopomóż mi dojsc do zdrowia po przebytej operacji i wspieraj moją rodzine potrzebnymi łaskami.
Wioletta napisał/a 04 lutego 2020
Święty BP Sebastjanie Pelczarze i Ty Matko Boża dziękuję wam za uratowanie życia i zdrowia mojej córki Emilki i mojego proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną.
Parafianka napisał/a 04 lutego 2020
Święty Sebastianie Pelczarze za Twoim wstawiennictwem błagam Boga Miłosiernego o nawrócenie dla mojego syna, który stracił wiarę.
Parafianka napisał/a 04 lutego 2020
Świety biskupie Pelczarze dziękuję za łaskę zdrowia po leczeniu. Miej mnie w dalszym ciągu pod opieką. Proszę o miłość i zdrowie w mojej rodzinie. A moje dziceko niech szczęśliwie ukończy nauke.
Małgorzata napisał/a 04 lutego 2020
Św. Biskupie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie dla Aliny i Elżbiety.
Adriana napisał/a 04 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę Cię o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, o zdrowie i pomyslne rozwiązanie trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej mojej mamusi.
Czciciel napisał/a 01 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla moich Rodziców.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb