Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
1872 wpisy.
Czcicielka napisał/a 28 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. Proszę Cię wstawiaj się u Pana Boga o zdrowie dla całej rodziny a szczególności za mną i za dzieciątko które noszę pod sercem, o prawidłowy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka.
Matka napisał/a 28 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, proszę wyproś wraz ze mną łaskę u Jezusa Chrystusa, aby mojemu synowi udało się zdać trudny egzamin. Święty Józefie Sebastianie Pelczarze czuwaj nad moją Rodziną.
Siostra napisał/a 28 lutego 2020
Proszę o szczęsliwą podróż dla mojego brata Andrzeja
Małgorzata napisał/a 28 lutego 2020
Proszę o dar rodzicielstwa dla Michasi i Janusza.
Bożena napisał/a 28 lutego 2020
Święty Biskupie Józefie wyproś u Pana Boga Najwyższego łaski potrzebne mojej rodzinie.
Bożena napisał/a 28 lutego 2020
Święty Biskupie Pelczarze wyproś u Pana Boga łaskę uzdrowienia z ciężko chorej dla Stanisławy .
Babcia napisał/a 28 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie proszę Cię gorąco o opiekę nad moim wnuczkiem Mateuszem w 21 rocznicę jego urodzin, proszę o zdrowie dla Niego, szczęście i powodzenie, o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej.
Jolanta napisał/a 28 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie opiekuj się moją rodziną obdarzaj nas potrzebnymi łaskami, uwolnij męża od nałogu.
Mariola napisał/a 28 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię gorąco o opiekę nad moim synem obdarz go potrzebnymi łaskami z okazji zbliżających się urodzin.
Rodzina napisał/a 27 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękujemy ci za otrzymane łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę nad naszą rodziną.
Jadwiga napisał/a 27 lutego 2020
Św Sebastianie proszę Cię o zdrowie dla pani Wandeczki Niech dalej będzie taka dobra dla ludzi jak jest w swojej pracy na co dzień. Proszę równiez o zdrowie dla pewnej pani, która w mroźny dzień, nie dała mi czekać na przystanku tylko zabrała mnie i podwiozła. Proszę dla niej aby zawsze bez wypadku dojezdzała do celu.
Anna napisał/a 27 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie proszę poukładaj życie moich Dzieci i czuwaj nad Nimi, aby nigdy nie odeszły od Boga.
Anna napisał/a 27 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie ulecz dziecko Michaliny, tak jak kiedyś uratowaleś Jej syna, tak teraz błagam wstawiaj sie do Boga o zdrowie dla dziecka ktore ma urodzić.
Parafianka napisał/a 27 lutego 2020
Święty biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski i proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o zdrowie i siłę dla doktor Ewy, która wspiera mnie zawsze w mojej ciężkiej chorobie
Rodzice napisał/a 27 lutego 2020
Św. Biskupie Pelczarze dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę nad naszą rodziną. Dziękujemy także za zaliczenie zimowej sesji egzaminacyjnej przez naszą córkę.
Parafianka napisał/a 26 lutego 2020
Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za dotychczas otrzymane łaski oraz proszę Cię o opiekę nad moją rodziną oraz pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy.
Czcicielka napisał/a 26 lutego 2020
Święty Józefie Sebastianie proszę o pomyślne wyjaśnienie się sprawy Panu Bogu wiadomej oraz o zdrowie i siłę dla mojej rodziny.
Parafianka napisał/a 25 lutego 2020
Święty Biskupie Pelczarze proszę o łaskę zdrowia dla mojego brata
Czcicielka napisał/a 25 lutego 2020
O dobre wyniki badań dla Janiny
Elzbieta napisał/a 25 lutego 2020
Święty biskupie Pelczarze proszę o zdrowie i dobre wyniki badań oraz o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb