Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Rok A

485
  1. Dzisiaj: o 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość krótkiej adoracji Pana Jezusa; o 15:30 Nabożeństwo Majowe i Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i święceniami kapłańskimi; o 16:00 Msza święta.
  2. W czwartek 28 maja porządek nabożeństw z racji Nowenny ku czci św. Józefa Sebastiana Pelczara będzie nieco zmieniony: 18:00 Msza święta, a po Mszy nabożeństwo majowe połączone z prośbami i podziękowaniami za przyczyną św. Bpa Pelczara.
  3. W Sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu Święcenia Kapłańskie. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń. Szczególnie naszego ks. Diakona Piotra Prach.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Mszę świętą prymicyjną o godzinie 11:00 odprawi ks. Piotr Prach.
  5. Prośba o pomoc materialną na renowację kapliczki  św. Józefa Sebastiana Pelczara. Prace rozpoczną się w najbliższym czasie. Ofiary prosimy składać na konto parafialne. Numer konta jest bez zmian i znajduje się na stronie internetowej parafii. Bóg zapłać