VI Niedziela Wielkanocna Rok C – ogłoszenia parafialne.

537

1 Dzisiaj Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15 00 odmówmy sobie prywatnie.

2 W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.

3 W czwartek o godz. 16 30 zbiórka kandydatów na ministrantów. Zapraszamy nowych chłopców, którzy chcą zostać kandydatami zwłaszcza z klas 3. W przyszłą niedzielę o godz. 11 00 odbędzie się obrzęd przyjęcia 6 kandydatów do grona ministrantów.

4 W czwartek o 16 30 spotkanie dziewczynek z Krucjaty Eucharystycznej.

W piątek po Mszy wieczornej spotkanie grupy św. Józefa Sebastiana Pelczara.

5 W sobotę 28 maja comiesięczna nowenna próśb i podziękowań przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara. O godz. 18 00 Msza Święta na którą zapraszamy uczniów klas 6 i 7 w ramach przygotowania do bierzmowania a po niej nabożeństwo majowe połączone z nowenną.

6 W przyszłą niedzielę OSP Sporne obchodzić będzie Jubileusz 100 – lecia istnienia. Uroczysta Msza Św. o godz. 14 00 w kościele w Spornym a po niej inne punkty uroczystości. Zapraszamy.

7 W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

8 W poniedziałek 16 maja w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbył się finał Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego. w konkursie tym uczestniczyło 117 osób w tym uczniowie naszej szkoły. Tytuł laureata i nagrody otrzymali Julia Sajdak która zajęła 7 miejsce, Alan Prajznar zajmując miejsce 10 oraz Kacper Guzek który otrzymał tytuł finalisty zajmując 17 miejsce. Opiekę nad przygotowaniem i udział w konkursie sprawowała siostra katechetka Bogusława. Gratulujemy naszym laureatom i finalistom.