XXVI Niedziela Zwykła Rok A

428
  1. Dzisiaj o godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Możliwość prywatnej adoracji do wieczorowej Mszy Świętej o godzinie 16.00.
  2. Jutro, 28 dzień miesiąca, dzień naszej nowenny próśb i podziękowań za przyczyną św. Józefa Sebastiana Pelczara. Serdecznie zapraszamy na Eucharystię i nabożeństwo do naszego świętego patrona na godzinę 18.00.
  3. W środę, na godzinę 18.00 zapraszamy rodziców uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej, na spotkanie podczas którego zostaną poruszone sprawy rekolekcji przed Sakramentem bierzmowania oraz przygotowania samego sakramentu.
  4. W czwartek, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W kościele parafialnym nabożeństwo w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedzielę o godzinie 15.30. Za pobożne odmówienie różańca świętego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do odmawiania różańca w gronie rodziny. W czwartek, na Mszy Świętej o godzinie 18.00, dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej otrzymają różańce pierwszokomunijne.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i piątek okazja do spowiedzi świętej od godziny 17.00 do 18.00. W sobotę nasz wyjazd do chorych z posługą sakramentalną od godziny 8.00.