Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
2074 wpisy.
Wacław napisał/a 20 marca 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuje za otrzymane łaski, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga abym wyzdrowiał i powrócił do pełni sił. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
Agnieszka napisał/a 19 marca 2024
Święty Biskupie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o zdrowie i siłę na każdy dzień dla mojej mamy Ireny i powrót do zdrowia prosi córka Agnieszka że Zręcina
Anna napisał/a 18 marca 2024
Św. Biskupie proszę o zdrowie i potrzebne łaski, a szczególnie łaskę dobrego męża, o pracę na uniwersytecie dla Anny
Jadwiga napisał/a 18 marca 2024
Przez orędownictwo św. Józefa Sebastiana Panie Jezu prosimy o Błogosławieństwo Boże i łaskę uzdrowienia Katarzyny z guza w przysadce mózgowej oraz o łaskę wzroku, a dla męża i synka Oskara prosimy o siły w tym trudnym czasie. Proszą Jadwiga i Artur. Panie Jezu prosimy o Błogosławieństwo Boże, Opiekę Matki Bożej, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Antoniego-Michaela oraz dla naszego domu i naszej pracy. Proszą Jadwiga i Artur
Ilona napisał/a 18 marca 2024
Św. Józefie Sebastianie proszę Cię o wyjednanie łaski przebaczenia grzechów i zbawienia wiecznego dla zmarłej Heleny Juzoń.
Anna i Elżbieta napisał/a 18 marca 2024
Święty Józefie, prosimy o modlitwę za naszych rodziców Jadwigę i Tadeusza, dziękujemy za nich i ich obecność w naszym życiu. Prosimy o Twoje wstawiennictwo w życiu Anny i Elżbiety, o uporządkowanie naszych ran rodzinnych, o przemianę serca, łaskę nawrócenia dla nas oraz proszę o pomoc w spłacie kredytów. Dziękujemy.
Maria napisał/a 18 marca 2024
Św. Biskupie proszę o łaskę nawrócenia i uwolnienia od złego oraz cud uzdrowienia psychicznego i fizycznego dla Łukasza
Krystyna napisał/a 17 marca 2024
Święty Józefie Sebastianie, dziękuję za dotychczasowe łaski, proszę o dalszą opiekę i o dalsze zdrowie dla mojej Rodziny, szczególnie dla mojej wnuczki i szczęśliwą operację męża. Proszę o pokój dla Polski i Świata.
Jan napisał/a 14 marca 2024
Panie Jezu Chryste za wstawiennictwem św. Józefa Pelczara proszę dla całej Rodziny Nataszy o miłosierdzie, uwolnienie od zła, uzdrowienie ciała i duszy, ochronę od wrogów, bezpieczną podróż, łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo. Amen
Ewa napisał/a 08 marca 2024
Święty Józefie Sebastianie błagam o zdrowie dla mojej córki, która zmaga się z nerwicą natręctw. Daj jej siłę do życia. Opiekuj się nią i pomóż jej dokonywać właściwych wyborów życiowych. Błagam Cię pomóż jej. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
Arkadiusz napisał/a 07 marca 2024
Św. Biskupie Józefie Sebastianie, Proszę wyproś łaskę przemiany serc w mojej rodzinie zarówno mojego, żony, dzieci oraz rodziców. Proszę o łaskę życia sakramentami. Dziękuję za wysłuchanie modlitw i orędownictwo przed Bogiem.
Parafianka napisał/a 05 marca 2024
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o pozytywne zdanie egzaminu
Paweł napisał/a 03 marca 2024
Przez przyczynę św. Józefa Sebastiana Pelczara modlę się za Agnieszkę, Łukasza, Adama, Wojtka i ich rodziny oraz w Bogu wiadomych sprawach. O dar pracy... O Boże Błogosławieństwo na lata…O ochronę przez złem i uwolnienie osób wiadomych Bogu .
Klaudia napisał/a 02 marca 2024
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za dotychczasową pomoc. Proszę Cię o zdrowie dla taty Grzegorza który idzie na operację miej go w swojej opiece
Czciciel napisał/a 01 marca 2024
Św. Józefie Sebastianie wyproś u Boga łaskę zdrowia dla Taty, oddalenie konieczności operacji.
Stefania. napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie Pelczarze,proszę Cię o powrót do zdrowia dla Marii.Swiety Józefie Sebastianie proszę Ozdrowie dla Leszka.O szczęśliwą operację i powrót do zdrowie dla Anety.
Parafianka napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie dziękuję za zdaną sesję na studiach, wspieraj całą moją rodzinę.
Parafianka napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie proszę Cię o zdrowie i siłę dla Marii.
Parafianin napisał/a 28 lutego 2024
Święty Józefie Sebastianie, bardzo dziękuję Ci za wszystkie łaski wymodlone przez Ciebie dla mnie i mojej rodziny oraz za nieustanne orędownictwo za nami przed tronem Najwyższego Boga. Bardzo proszę Cię o dalsze wstawiennictwo za nami do Pana Boga miłosiernego, Ducha Świętego i Matki Bożej. Proszę o naprostowanie wszystkich trudnych sytuacji, które ostatnio pojawiły się w życiu moim i mojej rodziny, ufam że Twoja modlitwa prowadzi do Bożych cudów.
Czcicielka napisał/a 28 lutego 2024
Patronie nasz i Opiekunie Rodzin Ty Wiesz czego nam potrzeba na tej ziemskiej pielgrzymce. Proszę Cię wstaw się za Moją rodziną byśmy doszli do celu. Polecaj Naszemu Panu i IMaryji moje go męża, dzieci i wnusie. Módl się i trwaj przy Naszym Proboszczu Edwardzie.
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Eucharystia
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb