Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

1.6K intencji
Inline Feedbacks
View all comments
Grażyna
6 lutego 2020 08:34

Św. Jozefie Sebastianie Pelczarze prosze o nawrocenie syna z rodzina, o zdrowie dla corki i dobre relacje w jej rodzinie.

Miejscowość
Korczyna
Ala
6 lutego 2020 08:33

O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny, o zdrowie,zgodę, opiekę Bpa Pelczara, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Joli, Ali, Krzyska.

Miejscowość
Kraków
Piotr
5 lutego 2020 22:53

Św. Józefie Sebastianie dziękuję za wstawiennictwo i pomoc. Proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.

Miejscowość
Korczyna
Parafianka
4 lutego 2020 09:28

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, proszę Cię dopomóż mi dojsc do zdrowia po przebytej operacji i wspieraj moją rodzine potrzebnymi łaskami.

Miejscowość
Korczyna
Wioletta
4 lutego 2020 09:27

Święty BP Sebastjanie Pelczarze i Ty Matko Boża dziękuję wam za uratowanie życia i zdrowia mojej córki Emilki i mojego proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną.

Miejscowość
Korczyna
Parafianka
4 lutego 2020 09:26

Święty Sebastianie Pelczarze za Twoim wstawiennictwem błagam Boga Miłosiernego o nawrócenie dla mojego syna, który stracił wiarę.

Miejscowość
Korczyna
Parafianka
4 lutego 2020 09:25

Świety biskupie Pelczarze dziękuję za łaskę zdrowia po leczeniu. Miej mnie w dalszym ciągu pod opieką. Proszę o miłość i zdrowie w mojej rodzinie. A moje dziceko niech szczęśliwie ukończy nauke.

Miejscowość
Korczyna
Małgorzata
4 lutego 2020 09:24

Św. Biskupie Pelczarze, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie dla Aliny i Elżbiety.

Miejscowość
Korczyna
Adriana
4 lutego 2020 09:23

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę Cię o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, o zdrowie i pomyslne rozwiązanie trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej mojej mamusi.

Miejscowość
Korczyna
Czciciel
1 lutego 2020 23:41

Święty Józefie Sebastianie proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla moich Rodziców.