Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

1.6K intencji
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
27 lutego 2023 22:17

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczasową opiekę i łaski jakie otrzymaliśmy za Twoim wstawiennictwem i proszę o zdrowie dla moich rodziców Uli i Zbigniewa i dla Pani Teresy. Daj mojej mamie siłę do walki z przeciwnościami losu i wiarę w lepsze jutro.

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka
27 lutego 2023 19:41

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze upraszaj łaskę zdrowia dla mojego męża Krzysztofa.

Miejscowość
Domaradz
Mama
27 lutego 2023 19:03

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży Justyny I Barbary miej je w swojej opiece

Miejscowość
.
Danuta
27 lutego 2023 19:02

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze proszę Cię o zdrowie I opiekę dla mojej rodziny

Miejscowość
.
czcicielka
27 lutego 2023 17:37

Św.Józefie Sebastianie za Twoim pośrednictwem proszę Cię o zdrowie dla Siostry Bogusławy,aby Pan Bóg zawsze przy niej czuwał,a Matka Najświętsza otulała swoja miłością na każdy dzień.Czcicielka

Miejscowość
Korczyna
Justyna
27 lutego 2023 17:28

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze przez wstawiennictwo Matki Bożej proszę Cię o opiekę ,zdrowie dla mnie i męża i poczętego dziecka.

Miejscowość
.
czcicielka
27 lutego 2023 17:28

Św.Józefie Sebastianie dziękuję Ci za dotychczas otrzymane łaski i wysłuchane prośby,proszę czuwaj nadal nad moją rodziną i moim synem,aby Pan Bóg poprowadził go dobrą drogą życiową.Czcicielka

Miejscowość
Korczyna
matka
27 lutego 2023 17:07

Sw Biskupie Pelczarze dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny: o zdrowie, o łaskę umocnienia wiary, o uwolnienie od nałogów, o pracę dla syna, o dar potomstwa dla syna, o opiekę nad córką i jej rodziną.

Miejscowość
korczyna
Dzieci
27 lutego 2023 11:40

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za dotychczasowe łaski, które otrzymaliśmy podczas choroby mojej Mamy. Upraszaj za wstawiennictwem Najświętszej Maryii Panny zdrowie dla Mamy Ewy. Niech Matka Najświętsza otoczy Ją swoją opieką i troską.
Proszę również o zdrowie dla Taty Józefa. Niech wzajemna troska i miłość małżeńska wznosi Ich do zbawienia.

Miejscowość
Korczyna
Rodzice
27 lutego 2023 07:36

Swiety Jozefie Sebastianie,prosimy Cie o laske zdrowia dla naszej corki,czuwaj nad nia kazdego dnia,miej ja w swojej opiece

Miejscowość
Korczyna