Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

1.6K intencji
Inline Feedbacks
View all comments
Czcicielka
28 lutego 2023 15:41

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski i Bożą opiekę, proszę o pozytywne rozstrzygnięcie sprawy wiadomej Bogu oraz o zdrowie dla całej rodziny.

Miejscowość
Korczyna
Urszula
28 lutego 2023 14:54

Św Józefie Sebastianie Pelczarze serdecznie dziękuje za otrzymane dotychczas łaski i opiekę nad moją rodziną proszę miej nas nadal w swej opiece proszę o łaskę zdrowia dla mnie i męża dzieci i wnuków mojej mamy , koleżanki Teresy i całej rodziny

Parafianka Urszula

Miejscowość
Korczyna
parafianka
28 lutego 2023 14:25

Święty Józefie Sebastianie! Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane od Pana Boga za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię, miej nadal w opiece naszą rodzinę i wypraszaj potrzebne nam łaski i dary Ducha Świętego.

Miejscowość
Korczyna
parafianie
28 lutego 2023 14:20

Święty Biskupie Józefie Sebastianie Pelczarze!

Za Twoim pośrednictwem składamy Najświętszej Maryi Pannie i Panu Bogu w Trójcy Jedynemu najgorętsze podziękowania za wszystkie łaski wyświadczone narodowi polskiemu. Wdzięczni za Bożą opiekę, błagamy Cię Święty Biskupie, aby dobra Matka Maryja, nasza łaskawa Królowa oddalała od nas grzechy i klęski i przywracała pokój w naszej Ojczyźnie. Prosimy Cię, wstawiaj się za nami, aby nasz naród spełniał sumiennie posłannictwo dane mu od Boga, by na naszych ziemiach panowały dobre obyczaje, ofiarna miłość Ojczyzny, prawdziwa oświata i wolność, poszanowanie prawa i władzy, sprawiedliwość dla wszystkich, troskliwość o najbiedniejszych, jedność i zgoda wszystkich stanów i zawodów. Gorąco prosimy Cię dzisiaj Święty Józefie Sebastianie, wyproś nam u Wszechmocnego Pana Boga potrzebne do tego łaski. Prosimy w uniżeniu, niech Najświętsza Maryja Panna- Najmiłościwsza Królowa, za Twoją przyczyną wstawi się za nami i wyprosi nam błogosławieństwo Niebios.

Miejscowość
Korczyna
Lucyna
28 lutego 2023 11:06

Panie Boże, wysłuchaj prośby o powrót do zdrowia mojego brata Wacława które zanoszę przez wstawienictwo Św. Józefa Sebastiana Pelczara i spraw obymotrzymała to o co Cię z ufnością proszę.

Miejscowość
Mszana Dolna
Parafianka
28 lutego 2023 07:59

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski , proszę o znalezienie dobrej pracy i pomoc w rozwiązaniu wiadomej Tobie sprawy .

Miejscowość
Korczyna
Parafianie
28 lutego 2023 07:52

Święty Józefie Sebastianie dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski , prosimy o dalszą opiekę i o zdrowie dla nas i naszych dzieci,

Miejscowość
Korczyna
Katarzyna
27 lutego 2023 22:25

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę o zdrowie dla mojej babci Gieni otocz ją proszę swoją opieką.
Katarzyna

Miejscowość
Korczyna
Wacław
27 lutego 2023 22:21

Święty Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuje za otrzymane łaski proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga abym wrócił do zdrowia i sprawności. Miej mnie w swojej opiece .

Miejscowość
Korczyna
Katarzyna
27 lutego 2023 22:19

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mojego męża, mojej rodziny i dla mnie. Wierna trzcicielka Katarzyna

Miejscowość
Korczyna