Prośby i podziękowania

Witaj Drogi Internauto!

Skoro zaglądasz w to miejsce naszej strony jesteś zainteresowany dodaniem swojej intencji do Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara. Możesz to uczynić poprzez formularz, który znajduje się pod intencjami innych osób. Pamiętaj, aby stosować się do zasad panujących w naszym ojczystym języku; stosuj polskie znaki i interpunkcję. Ułatwi to moderację i pomoże w szybkim zatwierdzeniu Twojego wpisu przez administratora. Nie wpisuj dwa razy tej samej prośby/podziękowania. Twoja intencja nie pojawi się zaraz po jej wpisaniu przez Ciebie. Będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez administratora strony. Wszystkie zatwierdzone intencje są odczytywane i przedstawiane Panu Bogu podczas nabożeństwa – Nowenny ku czci św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, która odbywa się w naszej parafii 28-go każdego dnia miesiąca.

Strona posiada blokady przeciw programom spamującym. 

434 intencji
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta
25 listopada 2020 17:28

Święty Józefie Sebastianie dziękuję Ci za dotychczasowe wysłuchane prośby. Za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, rodzeństwa oraz ich rodzin.

Miejscowość
Rzeszów
rodzina z Hermanowic
25 listopada 2020 17:22

Święty Józefie Sebastianie za Twoim wstawiennictwem prosimy Boga o zdrowie i potrzebne łaski dla księdza prałata Edwarda

Miejscowość
Hermanowice
Czcicielka
24 listopada 2020 14:21

Św. Józefie Sebastianie Pelczarze proszę wyproś u Boga potrzebne łaski dla siostrzeńca, aby Pan Bóg poprowadził go przez wszystkie lata studiów, żeby w tych trudnych czasach nie zboczył z dobrej drogi na złą i znalazł dobrą pracę. czcicielka

Miejscowość
Korczyna
Czcicielka
24 listopada 2020 14:11

Św. Józefie Pelczarze dziękuje Ci za dotychczasowe wysłuchane prośby, proszę czuwaj nad moją rodziną i moim synem aby Pan Bóg poprowadził go dobrą drogą życiową i dodał zdrowia. czcicielka

Miejscowość
Korczyna
WIERNA CZCICIELKA
16 listopada 2020 20:19

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA MNIE, DLA MĘŻA I SYNA . ABYŚMY NIE ZACHOROWALI NA KORONAWIRUSA, ZATRZYMAJ ZE WSZYSTKIMI ŚWIĘTYMI EPIDEMIĘ, ABY LUDZIE PRZESTALI CHOROWAĆ.

Miejscowość
Krosno
STANISŁAWA
16 listopada 2020 20:15

ŚWIĘTY JÓZEFIE SEBASTIANIE PELCZARZE, PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ. A WRAZ ZE WSZYSTKIMI ŚWIĘTYMI ZATRZYMAJ EPIDEMIĘ KORONAWIRUSA, ABY JUŻ NIKT NIE ZACHOROWAŁ I NIE BYLO OFIAR ŚMIERTELNYCH.

Miejscowość
KROSNO
mama
13 listopada 2020 20:50

Św. Biskupie Sebastianie Pelczarze dziękuje za uratowanie życia w kolizji drogowej i dopomóż jej w trudach codziennej pracy.

Miejscowość
zręcin
czcicielka
13 listopada 2020 20:45

Św. Biskupie Pelczarze dziękuję za otrzymane łaski, za Twoją przyczyną proszę o pomyślne załatwienie spraw i opiekę Bożą na każdy dzień

Miejscowość
zręcin
czcicielka
13 listopada 2020 20:33

Św. Józefie Sebastianie, wyproś u Boga zmiane życia na lepsze, sprostowanie sprawy Bogu wiadomej i pozytywne załatwienie spraw.

Miejscowość
zręcin
córka
13 listopada 2020 20:29

Św. Biskupie Pelczarze proszę Cię o zdrowie i siłę dla Ireny ze Zręcina

Miejscowość
zrcin